Mikser za testo Mecnosud Mamy Tuffantina T7
2.810 € Originalna cena je bila: 2.810 €.2.529 €Trenutna cena je: 2.529 €. cena bez PDV-a
Mali tuffanti mikser sa ekskluzivnim dizajnom i profesionalnim performansama.
Za najzahtevnije korisnike u piceriji, poslastičarnici i kuhinji.
Mamy Tuffantina mikser za testo kapaciteta 7 kg – double arm mikser
Mala mašina za kuhinje i picerije, za proizvodnju testa i peciva visokog kvaliteta.
Double arm mikser omogućava odličnu oksigenizaciju testa.
10 litara kibla za maksimalnih 7 kg zamesa testa >55% hidratacije
Varijabilna brzina mešanja – 35-70 pokreta u minuti
Profesionalni mali tuffanti mikser za testo kapaciteta do 7 kg – double arm mikser
Mikser sa simulacijom ručnog mešanja testa – bracci tuffanti impastatrice
10 litara kibla za maksimalnih 7 kg zamesa testa >55% hidratacije
Mini double arm mikser za testo Mamy Tuffantina T7
Tuffanti mikser za testo serije Mamy za simulaciju ručnog zamesa testa, tvrdog ili mekog.
Kapacitet dat na hidrataciji 55%.
Mikser namenjen picerijama i restoranima, kao i za kućnu upotrebu obzirom na male dimenzije.
Nizak nivo buke tokom rada.
Podešavanje brzine rada ruku od 35-80 pokreta u minuti.
Vremenski tajmer za gašenje miksera.
Sigurnosni poklopac sa mikroprekidačima, ujedno služi i za prevenciju rasipanja brašna.
Mikser za testo simulira kao da je testo ručno mešano – ručni zames.
Kibla, spirala i osovina izrađeni od ojačanog INOX-a.
Tehničke karakteristike Mamy Tuffantina T7 miksera za testo:
- kibla, alat i osovine izrađeni od visokokvalitetnog ojačanog nerđajućeg čelika
- zaštitni poklopac od tvrde prozirne plastike
- rotirajuća kibla
- varijabilna brzina rada inox mešača 35-80 u minuti
- vremenski tajmer
- nogare sa podešavanjem za nivelaciju miksera za testo
- mikser za testo sa konstrukcijom od čelika
- kućište plastificirano i otporno na grebanje
- sistem kontrole na niskoj voltaži u skladu sa CE normama
- sigurnosni mikroprekidači
- monofazni motor
| Dimenzije (ŠxDxV) | 370x510x695 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 0,5 kW |
| Kapacitet brašna | 4 kg |
| Kapacitet zamesa testa | 7 kg |
| Kontrola | tasteri sa IP 44 zaštitom |
| Brzina | 35-80 pokreta u minuti |
| Tajmer | 0 – 30 min. |
| Prečnik kible | Ø 360 mm |
| Zapremina kible | 10 lit. |
| Materijal izrade kućišta | plastificirani čelik C40 |
| Materijal izrade alata | INOX AISI 304 |
| Materijal izrade kible | INOX AISI 304 |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 52 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Mecnosud S.r.L Italy |
Slični proizvodi …
Mikser za testo Mecnosud BR40D tuffanti
Profesionalni mikser za testo kapaciteta 5 do 40 kg - double arm mikser
Mikser sa dve ruke je idealna mašina za proizvodnju testa za picerije i peciva visokog kvaliteta.
Mikser sa simulacijom ručnog mešanja testa - double arm mikser omogućava odličnu oksigenizaciju testa.
70 litara kibla za maksimalnih 40 kg zamesa testa >55% hidratacije
Dve brzine mešanja - 45/67 pokreta u minuti
Mikser konstruisan za hidrataciju testa >55%
Mikser za testo Mecnosud BR40P tuffanti
Profesionalni mikser za testo kapaciteta 5 do 40 kg - bracci tuffanti impastatrice
Mikser sa simulacijom ručnog mešanja testa - double arm mikser
Mikser sa dve ruke je idealna mašina za proizvodnju testa za picerije i peciva visokog kvaliteta.
Mikser sa simulacijom ručnog mešanja testa - double arm mikser omogućava odličnu oksigenizaciju testa.
70 litara kibla za maksimalnih 40 kg zamesa testa >55% hidratacije
Varijabilna brzina mešanja - 35-70 pokreta u minuti
Mikser konstruisan za hidrataciju testa >55%
Mikser za testo Mecnosud BR50P tuffanti
Profesionalni mikser za testo kapaciteta 5 do 50 kg - pizza tuffanti impastatrice
Mikser sa dve ruke je idealna mašina za proizvodnju testa za picerije i peciva visokog kvaliteta.
Mikser sa simulacijom ručnog mešanja testa - double arm mikser omogućava odličnu oksigenizaciju testa.
80 litara kibla za maksimalnih 50 kg zamesa testa >55% hidratacije
Varijabilna brzina mešanja - 35-70 pokreta u minuti
Mikser konstruisan za hidrataciju testa >55%
Mikser za testo Sirman Tuff 10
Profesionalni mikser za testo kapaciteta 5 do 40 kg - bracci tuffanti impastatrice
Profesionalni mikser za testo kapaciteta 6 do 7 kg - impastatrici tuffante
10 litara kibla za maksimalnih 7 kg zamesa testa >55% hidratacije
Varijabilna brzina mešanja - 35-70 pokreta u minuti
Mikser konstruisan za hidrataciju testa >55%
Povezani proizvodi
Sammic CA-62 univerzalna seckalica
Mikser za testo Prismafood IBM20
Sirman HERCULES 20 mešalica za testo
Profesionalna mešalica za testo - 17 kg zamesa
Kapacitet miksera 21 litar - zames 17 kg testa.
- rotirajuća kibla INOX AISI 304
- kapacitet miksera 21 litar / 17 kg testa u zamesu
- dimenzija posude Ø 360x210 mm
- prenos lanac i reduktor
- 1 brzina kible 10 rpm
- 1 brzina spirale 85 rpm
- čelično kućište 3 mm, plastificirano i otporno na grebanje
Kapacitet posude i funkcionalnost miksera, zasnivaju se na testu sa >60% hidratacije.
Sirman HERCULES 30 mešalica za testo
Profesionalna mešalica za testo - 25 kg zamesa
Kapacitet miksera 32 litre - zames 25 kg testa.
- rotirajuća kibla INOX AISI 304
- kapacitet miksera 32 litre / 25 kg testa u zamesu
- dimenzija posude Ø 400x260 mm
- prenos lanac i reduktor
- 1 brzina kible 10 rpm
- 1 brzina spirale 85 rpm
- čelično kućište 3 mm, plastificirano i otporno na grebanje
Kapacitet posude i funkcionalnost miksera, zasnivaju se na testu sa >60% hidratacije.

