Konvektomat Lainox SAE161B 6+10 GN 1/1
14.284 € cena bez PDV-a
Konvektomat Lainox Sapiens boosted sa dve komore 6 + 10 GN 1/1
- kapacitet 6+10 GN 1/1 ili 6+10 EN 600×400
- 70 mm visina između nosača tacni
- 110-230 obroka
- direktna para (opcionalno sa dva bojlera OB161E ili samo za donju komoru OM161E)
- multipoint core probe – sonda jezgra
- automatski sistem samopranja
- ručni tuš sa sistemom uvlačenja creva
*4 godine garancije na elektronske komponente
Konvektomat Lainox SAE161B Sapiens boosted sa dve komore 6 + 10 GN 1/1
Jednostavan, intuitivan, potpun.
Sva inovativna tehnologija je u pozadini i pomaže Vam u pripremi čak i najsloženijih jela, bezbrižno, u znanju da su parametri uvek tačni. Za one koji ne traže naprednu elektroniku, ali žele da spremaju jela i programiraju recepte sa jednostavnim, ručnim kontrolama, bez žrtvovanja preciznosti digitalnih kontrola. Za one koji traže konvektomat koji je jednostavan za podešavanje, izdržljiv i pogodan za sve, tradicionalan u svom pristupu, ali bogatog sadržaja i efikasan. Lainox ima upravo ono što Vam treba. Rešenje se zove Sapiens.
Lainox Sapiens bez koga više nećete moći
Tehnologija i performanse
Savršeni rezultati pripreme
Grillovanje, prženje, pečenje, kuvanje i još mnogo toga.
Bićete zadivljeni brzinom, kvalitetom i ujednačenim kuvanjem, čak i pri velikom kapacitetu.
95 automatskih programa
Zahvaljujući programiranju, konvektomat upravlja svim različitim koracima i različitim parametrima kuvanja u potpunoj autonomiji
Kontrolisana higijena
Besprekorna čistoća za stalnu sigurnost
Sve što Vam treba
Sapiens nudi svu automatsku i ručnu kontrolnu opremu koja je neophodna za postizanje najboljih i najdoslednijih rezultata pripreme hrane u konvektomatu.
Pored toga, oprema i funkcionalnost Sapiensa demonstriraju promišljen dizajn i pažnju prema korisniku.
95 automatskih programa pripreme
Sapiens već ima 95 automatskih unapred sačuvanih programa kuvanja i može da uskladišti do 99 procedura kuvanja koje korisnik može programirati i sačuvati, postavljajući naziv i ikonu, a od kojih svaka ima mogućnost do 9 različitih faza u toku ciklusa.
Manje čekanja. Više brzine. Bolji kvalitet
Takođe možete uštedeti vreme sa Sapiens-om

96* pečenih pilića za samo 30 min
Mekanih u sredini i hrskavih spolja

240* odrezaka za 7 min
Bezbedno, ukusno i savršeno pripremljeno, za rezultat odlična jela od mesa, bez brige o kašnjenju

240* pečenih jaja za 2 min
Savršena sredina, sa pravom konzistencijom kao što ste uvek pripremali, u količini pomnoženo sa 10 - za brzinu
*odnosi se na model kapaciteta 20 GN 2/1
Kompletna priprema u konvektomatu
Pojednostavite način pripreme jela sa namenskim dodacima
Lainox Sapiens
Konvektomat Lainox SAE061B 6 GN 1/1
Konvektomat Lainox Sapiens boosted 6 GN 1/1
- kapacitet 6 GN 1/1 ili 6 EN 600x400
- 70 mm visina između nosača tacni
- 30-80 obroka
- direktna para (opcionalno sa bojlerom OB061E)
- multipoint core probe - sonda jezgra
- automatski sistem samopranja
- ručni tuš sa sistemom uvlačenja creva
*4 godine garancije na elektronske komponente
Konvektomat Lainox SAE062B 6 GN 2/1
Konvektomat Lainox Sapiens boosted 6 GN 2/1 ili 12 GN 1/1
- kapacitet 12 GN 1/1 ili 6 GN 2/1
- 70 mm visina između nosača tacni
- 60-160 obroka
- direktna para (opcionalno sa bojlerom OB062E)
- multipoint core probe - sonda jezgra
- automatski sistem samopranja
- ručni tuš sa sistemom uvlačenja creva
*4 godine garancije na elektronske komponente
Konvektomat Lainox SAE101B 10 GN 1/1
Konvektomat Lainox Sapiens boosted 10 GN 1/1
- kapacitet 10 GN 1/1 ili 10 EN 600x400
- 70 mm visina između nosača tacni
- 80-150 obroka
- direktna para (opcionalno sa bojlerom OB101E)
- multipoint core probe - sonda jezgra
- automatski sistem samopranja
- ručni tuš sa sistemom uvlačenja creva
*4 godine garancije na elektronske komponente
Konvektomat Lainox SAE102B 10 GN 2/1
Konvektomat Lainox Sapiens boosted 10 GN 2/1 ili 20 GN 1/1
- kapacitet 20 GN 1/1 ili 10 GN 2/1
- 70 mm visina između nosača tacni
- 150-300 obroka
- direktna para (opcionalno sa bojlerom OB102E)
- multipoint core probe - sonda jezgra
- automatski sistem samopranja
- ručni tuš sa sistemom uvlačenja creva
*4 godine garancije na elektronske komponente
Konvektomat Lainox SAE161B 6+10 GN 1/1
Konvektomat Lainox Sapiens boosted sa dve komore 6 + 10 GN 1/1
- kapacitet 6+10 GN 1/1 ili 6+10 EN 600x400
- 70 mm visina između nosača tacni
- 110-230 obroka
- direktna para (opcionalno sa dva bojlera OB161E ili samo za donju komoru OM161E)
- multipoint core probe - sonda jezgra
- automatski sistem samopranja
- ručni tuš sa sistemom uvlačenja creva
*4 godine garancije na elektronske komponente
Konvektomat Lainox SAE201B 20 GN 1/1
Konvektomat Lainox Sapiens boosted 20 GN 1/1
- kapacitet 20 GN 1/1 – kolica
- 63 mm visina između nosača tacni (opcionalno 15 GN 1/1 ↨ 83 mm)
- 150-300 obroka
- direktna para (opcionalno sa bojlerom OB201E)
- multipoint core probe - sonda jezgra
- automatski sistem samopranja
- ručni tuš sa sistemom uvlačenja creva
*4 godine garancije na elektronske komponente
Konvektomat Lainox SAE202B 20 GN 2/1
Konvektomat Lainox Sapiens boosted 40 GN 1/1 ili 20 GN 2/1
- kapacitet 20 GN 2/1 ili 40 GN 1/1 – kolica
- 63 mm visina između nosača tacni (opcionalno 15 GN 2/1 ↨ 83 mm)
- 300-500 obroka
- direktna para (opcionalno sa bojlerom OB202E)
- multipoint core probe - sonda jezgra
- automatski sistem samopranja
- ručni tuš sa sistemom uvlačenja creva
*4 godine garancije na elektronske komponente
| Dimenzije (ŠxDxV) | 852x795x1840 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 30,2 kW |
| Kapacitet plehova | 6+10 GN 1/1, 6+10 EN 600×400 |
| Visina između plehova | 70 mm |
| Kontrola | alfanumerički displej, scroller taster, soft tasteri |
| USB priključak | download HACCP parametara, upisivanje recepata za pripremu / update firmware-a |
| Programiranje | 99 programa sa do 9 faza rada |
| Način rada peći | 3 moda: konvekcijski, parni, kombinovani |
| Radna temperatura | kombinovani konvekcija + para od 30°C to 300°C, konvekcijski od 30°C do 300°C, parni od 30°C do 130°C, PRE-HEATING 320°C |
| Sonda jezgra | multipoint sonda jezgra Ø 3 mm |
| Ventilator | 6 brzina – inverter |
| Sistem vlaženja vazduha | direct steam – direktna para |
| Ciklus hlađenja komore | cool down funkcija |
| Održavanje komore | integrisan sistem samopranja, tuš crevo |
| Vrata peći | duplo staklo sa vazdušnom zavesom |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Materijal izrade komore | INOX AISI 304 |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Napajanje vodom | ventil ¾” |
| Otpadna voda | Ø 50 mm |
| Težina | 230 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Opcionalna dodatna oprema | dodatak za pečenje pilića, dodatak za ražnjiće, grill ploča, korpa za pomfrit, pizza ploča, postolje sa nosačima plehova |
| Garancija | 4 godine – produžena garancija na elektronske komponente, 12 meseci |
| Proizvođač | LAINOX® Ali Group S.r.l. Italy |
Povezani proizvodi
Giorik LPG6940 gasni šporet
GIX8 automatski depurator
Depurator automatski 8 litara
- Omekšivač vode sa automatskom regeneracijom
- Mogućnost programiranja regeneracije po danima i satima
- Elektronski kontroler
- Depozit za so: max 20 kg (20 regeneracija)
U ponudi proizvodjača DVA SrL Italy, dostupan je i manuelni depurator od 8 litara DVA LT8
AQUA grill električni Giorik GL74GE
Giorik ST30 Hi-Touch Salamander
GIORIK Hi-Touch broj 1 u gastronomiji - najbolji kuhinjski salamander.
Salamanderi pružaju merljive uštede troškova i optimizuju radno vreme
- Visoko efikasni grejni elementi dostižu radnu temperaturu u rekordnom vremenu.
- Do 79% uštede energije
- Skraćeno vreme čišćenja i održavanja
- Usmereno dejstvo bez rasipanja toplote
Salamanderi su otvoreni uređaji koji generišu toplotu, odozgo na dole, pomoću specijalno dizajniranih grejača, smeštenih u gornji deo uređaja koji je pokretan po vertikalnoj osi, te omogućava povećanje ili smanjenje razmaka od hrane do izvora toplote u zavisnosti od načina pripreme hrane.
Salamander je idealan uređaj za gratiniranje, zagrevanje, grilovanje, tostiranje ...
grejna površina 1/1 GN

