Profesionalna mikrotalasna rerna Panasonic Ne2153-2
2.640 € cena bez PDV-a
Profesionalna mikrotalasna rerna Panasonic Ne2153-2 za kuvanje u 2 nivoa
Mikrotalasna pećnica je namenjena za komercijalnu upotrebu i kontinuiran rad.
Središnja polica: priprema jela u 2 nivoa u mikrotalasnoj rerni.
20 programa rada sa po 2 faze u svakom programu
Sa 2 vremena rada i 2 različita nivoa snage, moguće je prvo odmrznuti hranu, a zatim je termički obraditi – skuvati/ispeći.
Mogućnost rada sa postojećim programima i kombinacija sa manuelnim načinom.
Poslednji ciklus rada se automatski memoriše – ponavljanje na dodir tastera.
Idealna mikrotalasna za restoran, fast food ili self-service upotrebu.
LCD displej za prikaz preostalog vremena rada i trenutnog nivoa snage.
„Rotating Passive Antenna“ sistem bez rotirajućeg tanjira sa dva magnetrona 2.450Mhz
2100 W izlazne snage (2x 800 W)
18 litara mikrotalasna komora
Podešavanje izlazne snage:
- 2100 W 100%
- 1050 W 50%
- 340 W 20% defrost
Profesionalna mikrotalasna rerna Panasonic Ne2153-2 za kuvanje u 2 nivoa
Mikrotalasna pećnica je namenjena za komercijalnu upotrebu i kontinuiran rad.
Središnja polica: priprema jela u 2 nivoa u mikrotalasnoj rerni.
20 programa rada sa po 2 faze u svakom programu
Sa 2 vremena rada i 2 različita nivoa snage, moguće je prvo odmrznuti hranu, a zatim je termički obraditi – skuvati/ispeći.
Mogućnost rada sa postojećim programima i kombinacija sa manuelnim načinom.
Poslednji ciklus rada se automatski memoriše – ponavljanje na dodir tastera.
Idealna mikrotalasna za restoran, fast food ili self-service upotrebu.
LCD displej za prikaz preostalog vremena rada i trenutnog nivoa snage.
„Rotating Passive Antenna“ sistem bez rotirajućeg tanjira sa dva magnetrona 2.450Mhz
2100 W izlazne snage (2x 800 W)
18 litara mikrotalasna komora
Podešavanje izlazne snage:
- 2100 W 100%
- 1050 W 50%
- 340 W 20% defrost
Zaštita:
- Sigurnosni mikroprekidači na vratima
- Sigurnosni termostat pregrevanja komore
- Sigurnosni termostat pregrevanja magnetrona
Materijal izrade:
- INOX
Profesionalna mikrotalasna pećnica se upotrebljava sa posudama koje u sebi ne sadrže metal.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 422x508x337 mm |
|---|---|
| Dimenzija komore (ŠxDxV) | 330x310x175h mm |
| Zapremina komore | 18 lit. |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 3.160 W |
| Izlazna snaga | 2.100 W |
| Magnetroni | 2 magnetrona |
| Prenos mikrotalasa | 2 rotirajuće antene, gornja i donja |
| Frekvencija | 2.450 Mhz |
| Kontrola | 3 nivoa snage, digitalna kontrola sa LCD prikazom |
| Programiranje | 20 programa rada u 2 faze |
| Tajmer | 0 – 30 min. |
| Vrata peći | kaljeno staklo |
| Unutrašnje osvetljenje | halogen svetlo |
| Materijal izrade komore | INOX AISI 304 |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 30 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Panasonic Corporation Japan |
Povezani proizvodi
Giorik FG9117T gasna friteza
Električni kazan Giorik PEI910 100LT
Kuhinjski električni kazan kapaciteta 100 litara – indirektno grejanje
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 2”
PIRA 80 Black peć na ćumur
SIRMAN TC 32 Barcellona ICE mlin za meso
Hladjeni mlin za meso #32
Profesionalna mašina za mlevenje mesa
Thermo-electric hladjenje glave (bez kompresora)
- INOX kućište
- IP 54 zažtita
- kontrole na 24 V
- sistem prenosa zatvoren uljni reduktor
- samoventilirajući motor
- dva smera okretanja puža
- jednostavno održavanje
- rešetka na izlazu, prečnik rupe: Ø 4,5 mm (standardno uz mašinu)
- samooštreći noževi od nerdjajućeg čelika
Opcionalno:
- unger system
- 1/2 unger system
- formater za hamburgere
- nastavak za punjenje kobasica
- zaštita za šajbne > 8 mm

