Profesionalna mikrotalasna rerna Panasonic Ne3240
5.955 € cena bez PDV-a
Najveća i najjača Panasonic profesionalna mikrotalasna rerna sa 4 magnetrona – Ne3240
3.200W izlazne snage
Mikrotalasna pećnica je namenjena za komercijalnu upotrebu i kontinuiran rad.
Kapacitet komore za 2x 1/1 GN – staklokeramička polica za dva nivoa.
Dimenzija komore 565x330x250h mm.
Vrata sa šarkama na kip.
Idealna mikrotalasna za restoran, fast food, pab, kantine, hotel ili profesionalnu kuhinju.
LCD displej za prikaz preostalog vremena rada i trenutnog nivoa snage.
„Rotating Passive Antenna“ sistem bez rotirajućeg tanjira sa 4 magnetrona 2.450Mhz
3200 W izlazne snage (4x 800 W)
44 litara mikrotalasna komora
Podešavanje izlazne snage:
- 3200 W 100%
- 1600 W 50%
- 340 W defrost
- 170 W low
Najveća i najjača Panasonic profesionalna mikrotalasna rerna sa 4 magnetrona – Ne3240
3.200W izlazne snage
Mikrotalasna pećnica je namenjena za komercijalnu upotrebu i kontinuiran rad.
Kapacitet komore za 2x 1/1 GN – staklokeramička polica za dva nivoa.
Dimenzija komore 565x330x250h mm.
Vrata sa šarkama na kip.
Idealna mikrotalasna za restoran, fast food, pab, kantine, hotel ili profesionalnu kuhinju.
LCD displej za prikaz preostalog vremena rada i trenutnog nivoa snage.
„Rotating Passive Antenna“ sistem bez rotirajućeg tanjira sa 4 magnetrona 2.450Mhz
3200 W izlazne snage (4x 800 W)
44 litara mikrotalasna komora
Podešavanje izlazne snage:
- 3200 W 100%
- 1600 W 50%
- 340 W defrost
- 170 W low
Zaštita:
- Sigurnosni mikroprekidači na vratima
- Sigurnosni termostat pregrevanja komore
- Sigurnosni termostat pregrevanja magnetrona
Materijal izrade:
- INOX
Profesionalna mikrotalasna pećnica se upotrebljava sa posudama koje u sebi ne sadrže metal.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 650x526x471 mm |
|---|---|
| Dimenzija komore (ŠxDxV) | 565x330x250h mm |
| Zapremina komore | 44 lit. |
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 4.960 W |
| Izlazna snaga | 3.200 W |
| Magnetroni | 4 magnetrona |
| Prenos mikrotalasa | 4 rotirajuće antene |
| Frekvencija | 2.450 Mhz |
| Kontrola | analogna kontrola, LCD prikaz, 4 nivoa snage |
| Programiranje | nema |
| Tajmer | 0 – 60 min. |
| Vrata peći | kaljeno staklo |
| Unutrašnje osvetljenje | halogen svetlo |
| Materijal izrade komore | INOX AISI 304 |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 54 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Panasonic Corporation Japan |
Povezani proizvodi
Giorik FG9117T gasna friteza
Giorik FE9117 električna friteza
SIRMAN PD RR-RR preklopni toster
SIRMAN TC 32 Barcellona ICE mlin za meso
Hladjeni mlin za meso #32
Profesionalna mašina za mlevenje mesa
Thermo-electric hladjenje glave (bez kompresora)
- INOX kućište
- IP 54 zažtita
- kontrole na 24 V
- sistem prenosa zatvoren uljni reduktor
- samoventilirajući motor
- dva smera okretanja puža
- jednostavno održavanje
- rešetka na izlazu, prečnik rupe: Ø 4,5 mm (standardno uz mašinu)
- samooštreći noževi od nerdjajućeg čelika
Opcionalno:
- unger system
- 1/2 unger system
- formater za hamburgere
- nastavak za punjenje kobasica
- zaštita za šajbne > 8 mm

