Profesionalna mikrotalasna rerna Panasonic Ne2143-2
2.546 € cena bez PDV-a
Profesionalna mikrotalasna rerna Panasonic Ne2143-2 sa dva nivoa
Mogućnost postavke dve rerne vertikalno – jedna na drugu.
Kapacitet komore za 2x 1/2 GN – staklokeramička polica za dva nivoa.
Mikrotalasna pećnica je namenjena za komercijalnu upotrebu i kontinuiran rad.
Manuelna kontrola
LCD displej
„Rotating Passive Antenna“ sistem bez rotirajućeg tanjira sa dva magnetrona 2.450Mhz
2100 W izlazne snage (2x 1050 W)
18 litara mikrotalasna komora
Podešavanje izlazne snage:
- 2100 W 100%
- 1050 W 50%
- 340 W 20% defrost
Profesionalna mikrotalasna rerna Panasonic Ne2143-2 sa dva nivoa
Mogućnost postavke dve rerne vertikalno – jedna na drugu.
Kapacitet komore za 2x 1/2 GN – staklokeramička polica za dva nivoa.
Mikrotalasna pećnica je namenjena za komercijalnu upotrebu i kontinuiran rad.
Manuelna kontrola
LCD displej
„Rotating Passive Antenna“ sistem bez rotirajućeg tanjira sa dva magnetrona 2.450Mhz
2100 W izlazne snage (2x 1050 W)
18 litara mikrotalasna komora
Podešavanje izlazne snage:
- 2100 W 100%
- 1050 W 50%
- 340 W 20% defrost
Zaštita:
- Sigurnosni mikroprekidači na vratima
- Sigurnosni termostat pregrevanja komore
- Sigurnosni termostat pregrevanja magnetrona
Materijal izrade:
- INOX
Profesionalna mikrotalasna pećnica se upotrebljava sa posudama koje u sebi ne sadrže metal.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 422x508x337 mm |
|---|---|
| Dimenzija komore (ŠxDxV) | 330x310x175h mm |
| Zapremina komore | 18 lit. |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 3.160 W |
| Izlazna snaga | 2.100 W |
| Magnetroni | 2 magnetrona |
| Prenos mikrotalasa | 2 rotirajuće antene, gornja i donja |
| Frekvencija | 2.450 Mhz |
| Kontrola | 3 nivoa snage, analogna kontrola |
| Programiranje | nema |
| Tajmer | 0 – 30 min. |
| Vrata peći | kaljeno staklo |
| Unutrašnje osvetljenje | halogen svetlo |
| Materijal izrade komore | INOX AISI 304 |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 30 kg |
| Standardi i usaglašenosti | UL Snadards, NSF, CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Panasonic Corporation Japan |
Povezani proizvodi
Giorik FG7213T gasna friteza
Profesionalna gasna friteza dva bazena 13 + 13 litara Giorik FG7213T - serija 700
- interni tubularni izmenjivači toplote - unutar bazena
- termostatski gasni ventil 100°-195°C - nezavisna kontrola
- gasni ventil sa pilot plamenom - u slučaju gašenja gorionika prekida se dovod gasa
- slavina za ispuštanje ulja sa filterom
AQUA grill električni Giorik GL94GE
GRILLVAPOR GE 819 EL električni grill
Grilling system Arris GRILLVAPOR ® technology - grill sa vodom
Zahvaljujući patentiranoj tehnologiji Arris Grillvapor®, gubitak težine (-20%) i gubitak volumena su smanjeni, povećane su porcije pripremljene hrane, što donosi velike ekonomske koristi onima koji koriste Girillvapor®.
Patentirana tehnologija Arris Grillvapor® omogućava brže pečenje (u proseku 20% u odnosu na tradicionalne sisteme za grilovanje) i omogućava Vam da pripremate hranu na zdrav način sa očuvanjem živih boja hrane.
Zahvaljujući posebnom patentiranom sistemu za pečenje, pojačava ukuse i organoleptičke karakteristike hrane, eliminiše upotrebu ulja i masti za začinjavanje radi dalje ekonomske uštede.
Temperature se može kontrolisati u 11 nivoa za savršeno pečenje
- Grillvapor® tehnologija za brže kuvanje (+ 20% u poređenju sa tradicionalnim roštiljima)
- Precizno snabdevanje strujom
- Brže čišćenje, manje vremena za čišćenje
- Opciona sonda za kontrolu procesa pečenja
- Održavanje sočnosti u hrani
- Manji gubitak težine: - 20% prosečno (ušteda na sirovini)
- Manji pad zapremine proizvoda (više porcija od iste količine sirovine)
- Manja upotreba ulja i začina (štednja sirovina)
- Smanjen dim u odnosu na tradicionalne roštilje
Konvektomat GIORIK SNHE061W
Konvektomat kapaciteta 6 plehova GN 1/1
Integrisan generator pare - bojler
- 10” ekran osetljiv na dodir, 9 faza kuvanja;
- kombinovani sistem proizvodnje pare BOILER/DIRECT;
- unapred podešeni programi (recepti);
- ručni tuš na povratnom crevu kao standard;
- sonda jezgra sa 1 tačkom merenja kao standard (multipoint kao opcija);
- sistem kontrole kvaliteta pare (suva-vlažna) STEAM TUNER;
- W automatski sistem za pranje sa tečnim deterdžentom ili tabletama;
- automatsko uklanjanje kamenca iz bojlera;
- 6 brzina ventilatora;
- kontrola vlažnosti u komori METEO SYSTEM;
- USB konekcija;
- delta T kuvanje - sa zadatom razlikom u temperaturi komore i jezgra;
- automatska promena smera rotacije ventilatora u skladu sa podešenim ciklusom rada;
- brzo hlađenje i sa otvorenim vratima;
- komorno led osvetljenje;
- pogodan za tacne 60x40 sa opcionalnim nosačima plehova;
- Wi-Fi kao standard;
- dvostruko zastakljena vrata;
- brzo startovanje sa početnog ekrana - omiljeni recepti;
- SMART COOKING sistem koji prepoznaje opterećenje i omogućava da se prilagodi odgovarajući program prema vrsti hrane u samo nekoliko koraka;

