Profesionalna mikrotalasna rerna Panasonic Ne1880
4.790 € cena bez PDV-a
Profesionalna mikrotalasna rerna sa 4 magnetrona – Panasonic Ne1880
Mikrotalasna pećnica je namenjena za komercijalnu upotrebu i kontinuiran rad.
Kapacitet komore za 2x 1/1 GN – staklokeramička polica za dva nivoa.
Dimenzija komore 565x330x250h mm.
Vrata sa šarkama na kip.
Idealna mikrotalasna za restoran, fast food, pab, kantine, hotel ili profesionalnu kuhinju.
16 programa rada sa 4 faze i 4 nivoa snage.
LCD displej za prikaz preostalog vremena rada i trenutnog nivoa snage.
„Rotating Passive Antenna“ sistem bez rotirajućeg tanjira sa 4 magnetrona 2.450Mhz
1800 W izlazne snage (4x 450 W)
44 litara mikrotalasna komora
Podešavanje izlazne snage:
- 1800 W 100%
- 900 W 50%
- 340 W low
- 170 W defrost
Profesionalna mikrotalasna rerna sa 4 magnetrona – Panasonic Ne1880
Mikrotalasna pećnica je namenjena za komercijalnu upotrebu i kontinuiran rad.
Kapacitet komore za 2x 1/1 GN – staklokeramička polica za dva nivoa.
Dimenzija komore 565x330x250h mm.
Vrata sa šarkama na kip.
Idealna mikrotalasna za restoran, fast food, pab, kantine, hotel ili profesionalnu kuhinju.
16 programa rada sa 4 faze i 4 nivoa snage.
LCD displej za prikaz preostalog vremena rada i trenutnog nivoa snage.
„Rotating Passive Antenna“ sistem bez rotirajućeg tanjira sa 4 magnetrona 2.450Mhz
1800 W izlazne snage (4x 450 W)
44 litara mikrotalasna komora
Podešavanje izlazne snage:
- 1800 W 100%
- 900 W 50%
- 340 W low
- 170 W defrost
Zaštita:
- Sigurnosni mikroprekidači na vratima
- Sigurnosni termostat pregrevanja komore
- Sigurnosni termostat pregrevanja magnetrona
Materijal izrade:
- INOX
Profesionalna mikrotalasna pećnica se upotrebljava sa posudama koje u sebi ne sadrže metal.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 650x526x471 mm |
|---|---|
| Dimenzija komore (ŠxDxV) | 565x330x250h mm |
| Zapremina komore | 44 lit. |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 3.200 W |
| Izlazna snaga | 1.800 W |
| Magnetroni | 4 magnetrona |
| Prenos mikrotalasa | 4 rotirajuće antene |
| Frekvencija | 2.450 Mhz |
| Kontrola | 4 nivoa snage, digitalna kontrola sa LCD prikazom |
| Programiranje | 16 programa rada u 4 faze |
| Tajmer | 0 – 45 min. |
| Vrata peći | kaljeno staklo |
| Unutrašnje osvetljenje | halogen svetlo |
| Materijal izrade komore | INOX AISI 304 |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 54 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Panasonic Corporation Japan |
Povezani proizvodi
Mašina za pranje tanjira sa depuratorom Elframo D 45 DGT ADD PS
AQUA grill električni Giorik GL74GE
GRILLVAPOR GE 819 EL električni grill
Grilling system Arris GRILLVAPOR ® technology - grill sa vodom
Zahvaljujući patentiranoj tehnologiji Arris Grillvapor®, gubitak težine (-20%) i gubitak volumena su smanjeni, povećane su porcije pripremljene hrane, što donosi velike ekonomske koristi onima koji koriste Girillvapor®.
Patentirana tehnologija Arris Grillvapor® omogućava brže pečenje (u proseku 20% u odnosu na tradicionalne sisteme za grilovanje) i omogućava Vam da pripremate hranu na zdrav način sa očuvanjem živih boja hrane.
Zahvaljujući posebnom patentiranom sistemu za pečenje, pojačava ukuse i organoleptičke karakteristike hrane, eliminiše upotrebu ulja i masti za začinjavanje radi dalje ekonomske uštede.
Temperature se može kontrolisati u 11 nivoa za savršeno pečenje
- Grillvapor® tehnologija za brže kuvanje (+ 20% u poređenju sa tradicionalnim roštiljima)
- Precizno snabdevanje strujom
- Brže čišćenje, manje vremena za čišćenje
- Opciona sonda za kontrolu procesa pečenja
- Održavanje sočnosti u hrani
- Manji gubitak težine: - 20% prosečno (ušteda na sirovini)
- Manji pad zapremine proizvoda (više porcija od iste količine sirovine)
- Manja upotreba ulja i začina (štednja sirovina)
- Smanjen dim u odnosu na tradicionalne roštilje
SOFTCOOKER Wi-food SIRMAN sous vide
Sirmanov Wi-food (wi-fi) softcooker aparat (sous vide uređaj) omogućava Vam pristup velikom broju oprobanih i testiranih recepata, putem besplatne aplikacije za mobilni telefon. Recepti mogu biti sačuvani i podeljeni, Vaš restoran može biti reklamiran besplatno putem ove aplikacije u samo par koraka. Sve ovo dolazi uz moćni i fleksibilni softcooker sa touch screen ekranom visoke rezolucije.
Sous vide tehnologija pripreme namirnica:
- Precizno održavanje temperature °C 24 ÷ 99
- Displej za prikaz temperature i vremena
- IP67 zaštita touch screen 5"
- Kućište od anodiziranog aluminijuma sa ABS plastikom
- Kačenje na posudu sa klipsom
- Automatsko gašenje u slučaju vađenja uređaja iz posude
- Sous vide aparat sa pumpom za recirkulaciju tečnosti - ujednačena temperatura
- Senzor temperature sprečava preopterećenje i pregrevanje uređaja
- Aplikacijom se može upravljati sa nekoliko uređaja
- Kuvanje u više faza
Unapređen model u odnosu na tradicionalni SOFTCOOKER Sirman Y09.
https://youtu.be/9_D7R4WjRpIAplikacija za wi-fi softcooker dostupna na:
www.softcooker.com

