HOME » Ugostiteljska oprema » Sirman IH 5×2 indukcioni šporet
Sirman Pi 3.5 kW indukcioni rešo
1.575 € cena bez PDV-a
Sirman IH 30 Lt 90 indukciona friteza
3.320 € cena bez PDV-a
Sirman IH 5×2 indukcioni šporet
4.340 € Originalna cena je bila: 4.340 €.3.689 €Trenutna cena je: 3.689 €. cena bez PDV-a
Profesionalni indukcioni šporet sa dve zone – 2x 5kW
Serija 900
Odvojene komande
- 9 nivoa snage 0,5-5Kw
- 1-10 nivoa temperature +60°C – +240°C
- ukupna korisna površina 320×670 mm
- odgovara feritnom posuđu prečnika Ø 120-290 mm
- detekcija posuđa
- IP67 touch kontrol
- LED displej
- zaštita od preopterećenja
- INOX samostojeće kućište sa krilnim vratima
Profesionalni indukcioni šporet serije 900
Šifra proizvoda:
Sirman 51GPEW500T203
Kategorije: Šporeti, Linija 900, Kuhinjska oprema, Profesionalna indukcija
Opis
Profesionalni indukcioni šporet sa dve zone – 2x 5kW
Serija 900
Odvojene komande
- 9 nivoa snage 0,5-5Kw
- 1-10 nivoa temperature +60°C – +240°C
- ukupna korisna površina 320×670 mm
- odgovara feritnom posuđu prečnika Ø 120-290 mm
- detekcija posuđa
- IP67 touch kontrol
- LED displej
- zaštita od preopterećenja
- INOX samostojeće kućište sa krilnim vratima
Profesionalni indukcioni šporet serije 900
Tehničke karakteristike
| Dimenzije (ŠxDxV) | 400x900x900 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Ukupna snaga | 10 kW |
| Za posude prečnika | Ø 120-290 mm |
| Dimenzija grejne ploče | 320×670 mm |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 47 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Sirman S.p.A Italy |
Povezani proizvodi
Giorik CG740E gasni šporet sa elektro rernom
3.341 € cena bez PDV-a
Profesionalni plinski šporet 4 gorionika sa rernom na struju - serija 700
- upresovana gornja ploča debljine 1,2 mm
- 4 gorionika
- 2x 4 kW + 2x 8 kW
- pilot plamen
- u slučaju gašenja plamena prekida se dovod gasa
Električna statička rerna
- GN 2/1 6kW
- termostatska kontrola 100-330°C
- 4 pozicije kontrole grejača
- sigurnosni termostat
- svetlosni indikator zagrejanosti rerne
Giorik FG7213T gasna friteza
4.078 € cena bez PDV-a
Profesionalna gasna friteza dva bazena 13 + 13 litara Giorik FG7213T - serija 700
- interni tubularni izmenjivači toplote - unutar bazena
- termostatski gasni ventil 100°-195°C - nezavisna kontrola
- gasni ventil sa pilot plamenom - u slučaju gašenja gorionika prekida se dovod gasa
- slavina za ispuštanje ulja sa filterom
AQUA grill električni Giorik GL74GE
3.432 € cena bez PDV-a
SIRMAN PD RR-RR preklopni toster
688 € cena bez PDV-a

