HOME » Ugostiteljska oprema » Sirman Pi 3.5 kW indukcioni rešo
Sirman IH Fry Top indukcioni roštilj
4.100 € cena bez PDV-a
Sirman IH 5x2 indukcioni šporet
4.340 € Originalna cena je bila: 4.340 €.3.689 €Trenutna cena je: 3.689 €. cena bez PDV-a
Sirman Pi 3.5 kW indukcioni rešo
1.575 € cena bez PDV-a
Profesionalna indukciona grejna ploča 3500 W
Heavy-duty kuhinjski uređaj za svestranu primenu u profesionalnim kuhinjama
- 9 nivoa snage 0,5-3,5Kw
- 1-6 nivoa temperature +60°C – +230°C
- korisna površina 330×275 mm
- odgovara feritnom posuđu prečnika Ø 140-260 mm
- detekcija posuđa
- digitalna kontrola sa LED prikazom
- zaštita od preopterećenja
- INOX kućište indukcionog rešoa
- za opterećenje do 5 kg
Šifra proizvoda:
Sirman 51GPI35102
Kategorije: Fast food, Kuhinjska oprema, Šporeti i rešoi, Profesionalna indukcija
Opis
Profesionalna indukciona grejna ploča 3500 W
Heavy-duty kuhinjski uređaj za svestranu primenu u profesionalnim kuhinjama
- 9 nivoa snage 0,5-3,5Kw
- 1-6 nivoa temperature +60°C – +230°C
- korisna površina 330×275 mm
- odgovara feritnom posuđu prečnika Ø 140-260 mm
- detekcija posuđa
- digitalna kontrola sa LED prikazom
- zaštita od preopterećenja
- INOX kućište indukcionog rešoa
- za opterećenje do 5 kg
Indukcioni rešo za pripremu jela u profesionalnoj upotrebi.
Tehničke karakteristike
| Dimenzije (ŠxDxV) | 340x460x135 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Ukupna snaga | 3,5 kW |
| Za posude prečnika | Ø 140-260 mm |
| Dimenzija grejne ploče | 330×275 mm |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 11 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Sirman S.p.A Italy |
Povezani proizvodi
Mašina za pranje tanjira sa depuratorom Elframo D 45 DGT ADD PS
2.679 € cena bez PDV-a
Giorik FG9117T gasna friteza
2.588 € cena bez PDV-a
Električni kazan Giorik PEI705 50LT
5.438 € cena bez PDV-a
Kuhinjski električni kazan kapaciteta 50 litara – indirektno grejanje
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 1”½
STARMIX PL120NVAF industrijski planetarni mikser
14.763 € cena bez PDV-a

