Yazicilar L20IV kuter Hummusmaster®
3.371 € cena bez PDV-a
Kuter kapaciteta 20 litara – (kuter / mikser / homogenizator) za humus, majonez, meso i sve vrste povrća.
- 600-3.000 rpm
- 6 kg kummusa u jednom ciklusu
- 90 kg/h gotovog hummusa
Kuter mašina velike brzine za kremasto glatki humus.
Profesionalni kuhinjski kuter kapaciteta 20 litara – samostojeći kuter
Samostojeći kuter
Kuter kapaciteta 20 litara – (kuter / mikser / homogenizator) za humus, majonez, meso i sve vrste povrća. Kuter mašina velike brzine za kremasto glatki humus.
20 litara kuter – kapacitet za profesionalce
Posuda od 20 litara je optimalne veličine za potrebe restorana, hotela i drugih profesionalnih kuhinja. Možete sa lakoćom pripremati pire, humus i prerađivati sve vrste organskih materijala pomoću ovog najsavremenijeg samostojećeg kutera.
Nož sa 4 oštrice garantuje odlične performanse za kratko vreme. Gornja sečiva obrađuju gornju polovinu posude kutera, dok donja sečiva obrađuju donju polovinu. Na taj način se proizvod ravnomerno obrađuje u najkraćem vremenskom periodu. Ovo izbegava pregrevanje i kvarenje krajnjeg proizvoda.
4-kraki noževi
Sečiva i osnova noža su napravljeni od nerđajućeg čelika – dugotrajnost i za maksimalna higijena.
Kuter sa varijabilnom brzinom
Model L20IV – kuter ima funkciju promenljive brzine. Ovo je još jedna inovacija u poređenju sa kuterima sa jednom ili dve brzine. Sa promenljivom brzinom možete da prilagodite brzinu sečiva za svaki proces. Tokom rada takođe možete promeniti brzinu za drugu fazu obrade. Na primer, dok pravite hummus, počinjete srednjom brzinom, a završavate velikom brzinom kako bi dobili kremastu teksturu.
Promenljiva brzina je omogućena najsavremenijom dostupnom tehnologijom – inverterima sa promenljivom frekvencijom.
Snaga+kontrola = visok učinak
Velika snaga – 2,2kW, pouzdanost i sigurnost na radu zahvaljujući najsavremenijoj elektronskoj kontroli u svim Yazicilar komercijalnim kuterima, omogućavaju visok učinak u proizvodnji.
Tvrdi sastojci se mogu prerađivati u ograničenim količinama – 6 kg hummusa u jednom ciklusu, dok se mešavine voća i povrća mogu obrađivati u velikim kapacitetima.
Profesionalni samostojeći kuter:
| Dimenzije (ŠxDxV) | 600x380x1330 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 2.200 W |
| Nož | 4-kraki INOX nož |
| Kapacitet posude | 20 lit. |
| Maksimalno punjenje | 12 lit., 6 kg hummusa |
| Broj obrtaja noža | 600-3.000 rpm |
| Otvor na poklopcu | mogućnost dodavanja sirovine u toku rada |
| Kontrola | varijator brzine, tasteri sa IP 44 zaštitom, START/STOP |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Materijal izrade posude | INOX AISI 304 |
| Opcionalna dodatna oprema | strugač, mutilica, nazubljeni noževi |
| Težina | 98 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | YAZICILAR Hummusmaster® Turkey |
Povezani proizvodi
Električni kazan Giorik PEI705 50LT
Kuhinjski električni kazan kapaciteta 50 litara – indirektno grejanje
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 1”½
Konvektomat GIORIK SNHE061W
Konvektomat kapaciteta 6 plehova GN 1/1
Integrisan generator pare - bojler
- 10” ekran osetljiv na dodir, 9 faza kuvanja;
- kombinovani sistem proizvodnje pare BOILER/DIRECT;
- unapred podešeni programi (recepti);
- ručni tuš na povratnom crevu kao standard;
- sonda jezgra sa 1 tačkom merenja kao standard (multipoint kao opcija);
- sistem kontrole kvaliteta pare (suva-vlažna) STEAM TUNER;
- W automatski sistem za pranje sa tečnim deterdžentom ili tabletama;
- automatsko uklanjanje kamenca iz bojlera;
- 6 brzina ventilatora;
- kontrola vlažnosti u komori METEO SYSTEM;
- USB konekcija;
- delta T kuvanje - sa zadatom razlikom u temperaturi komore i jezgra;
- automatska promena smera rotacije ventilatora u skladu sa podešenim ciklusom rada;
- brzo hlađenje i sa otvorenim vratima;
- komorno led osvetljenje;
- pogodan za tacne 60x40 sa opcionalnim nosačima plehova;
- Wi-Fi kao standard;
- dvostruko zastakljena vrata;
- brzo startovanje sa početnog ekrana - omiljeni recepti;
- SMART COOKING sistem koji prepoznaje opterećenje i omogućava da se prilagodi odgovarajući program prema vrsti hrane u samo nekoliko koraka;

