Električni roštilj kombinovana ploča Giorik FME741GF
2.592 € cena bez PDV-a
Samostojeći profesionalni dupli električni roštilj kombinovana čelična ploča – serija 700
- 10 mm debljina čelične ploče
- upuštena grejna ploča za 30mm
- dupli električni roštilj 2/3 ravna – 1/3 rebrasta ploča
- grejna površina 720×460 mm
- regulacija temperature 80°-290°C
Profesionalni dupli električni roštilj kombinovana čelična ploča – serija 700
- 10 mm debljina čelične grejne ploče
- upuštena grejna ploča za 30mm
- kombinovana ravno / rebrasta čelična grejna ploča
- 2/3 ravna – 1/3 rebrasta ploča
- grejna površina 720×460 mm
- profesionalni roštilj sa grejačima od Incoloy legure
- termostat za regulaciju temperature 80°-290°C
- nezavisna kontrola leve i desne površine
- svetlosni indikator rada
- sigurnosni termostat sa resetom
- otvor za sakupljanje masnoće sa kasetom
Opcionalno:
- zatvoreno postolje sa vratima
- splashguard – zaštita od prskanja
Profesionalni dupli električni roštilj serije 700 dostupan i u varijanti sa ravnom čeličnom pločom ili rebrastom čeličnom pločom.
Opcionalno se izradjuje sa hromiranom grejnom pločom.
Giorik UNIKA700 – termoblok roštilji serija 700
| Dimenzije (ŠxDxV) | 800x700x900 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 12 kW |
| Kontrola | mehanički termostat, nezavisna kontrola leve i desne površine |
| Regulacija temperature | 80°-290°C |
| Zaštita od pregrevanja | sigurnosni termostat sa resetom |
| Oblik grejne površine | 2/3 ravna + 1/3 rebrasta |
| Grejna zona | 720×460 mm |
| Grejna ploča | 10 mm, čelična ploča |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 120 kg |
| Garancija | 24 meseca |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Giorik S.p.A Italy |
Giorik SpA je proizvodna kompanija osnovana 1963. godine.
Misija kompanije Giorik SpA je usmerena na istraživanje i razvoj tehnološki inovativnih rešenja za profesionalnu ugostiteljsku opremu koju proizvode.
U ponudi su konvektomati, salamanderi i termo blok uređaji.
Proizvođač je najpoznatiji po vrhunskim salamanderima, za koje slobodno možemo reći da su broj 1 u svetu, obzirom da ih koriste svi vodeći hotelski lanci, kao i drugi proizvođači opreme, za koje ih Giorik SpA uslužno proizvodi.
Preko 60 godina inovacija
Proizvode intuitivnu opremu jer čvrsto veruju u potrebu pojednostavljenja složenih operacija koje se svakodnevno izvode u modernim profesionalnim kuhinjama. Cilj je implementiranje inovacija kroz stvaranje tehnološki naprednih proizvoda sa visokim standardom kvaliteta.
Kombinacija stručnosti, podrške i pomoći je osnovni dokaz sveobuhvatne usluge koju pružaju svojim klijentima, ne samo kao proizvođačima već i kao vodećim eksponentima u profesionalnoj ugostiteljskoj industriji.
Tokom faze proučavanja i razvoja mašina, dizajniranje komponenata se vrši korak po korak, empirijskim testovima koji odmah prikazuju validnost usvojenih rešenja. Test laboratorija proizvođača Giorik SpA, opremljena sofisticiranim instrumentima i naprednom tehnologijom, omogućava intenzivnu upotrebu mašina koje se stalno proveravaju za efikasnost, performanse i bezbednosne parametre, tako da se eventualni kvarovi mogu predvideti i otkloniti u procesu proizvodnje.
Slični proizvodi …
Električni roštilj kombinovana hromirana ploča Giorik FME741GCRX
Električni roštilj hromirana ravna ploča Giorik FLE741GCRX
Električni roštilj rebrasta ploča Giorik FRE741GF
Samostojeći profesionalni dupli električni roštilj rebrasta čelična ploča - serija 700
- 10 mm debljina čelične grejne ploče
- upuštena grejna ploča za 30mm
- rebrasta čelična grejna ploča
- grejna površina 720x460 mm
- profesionalni roštilj sa grejačima od Incoloy legure
- termostat za regulaciju temperature 80°-290°C
Električni roštilj ravna ploča Giorik FLE741GF
Povezani proizvodi
AQUA grill električni Giorik GL94GE
Konvektomat GIORIK SNHE061W
Konvektomat kapaciteta 6 plehova GN 1/1
Integrisan generator pare - bojler
- 10” ekran osetljiv na dodir, 9 faza kuvanja;
- kombinovani sistem proizvodnje pare BOILER/DIRECT;
- unapred podešeni programi (recepti);
- ručni tuš na povratnom crevu kao standard;
- sonda jezgra sa 1 tačkom merenja kao standard (multipoint kao opcija);
- sistem kontrole kvaliteta pare (suva-vlažna) STEAM TUNER;
- W automatski sistem za pranje sa tečnim deterdžentom ili tabletama;
- automatsko uklanjanje kamenca iz bojlera;
- 6 brzina ventilatora;
- kontrola vlažnosti u komori METEO SYSTEM;
- USB konekcija;
- delta T kuvanje - sa zadatom razlikom u temperaturi komore i jezgra;
- automatska promena smera rotacije ventilatora u skladu sa podešenim ciklusom rada;
- brzo hlađenje i sa otvorenim vratima;
- komorno led osvetljenje;
- pogodan za tacne 60x40 sa opcionalnim nosačima plehova;
- Wi-Fi kao standard;
- dvostruko zastakljena vrata;
- brzo startovanje sa početnog ekrana - omiljeni recepti;
- SMART COOKING sistem koji prepoznaje opterećenje i omogućava da se prilagodi odgovarajući program prema vrsti hrane u samo nekoliko koraka;

