Električni roštilj rebrasta ploča Giorik FRE741GF
2.745 € cena bez PDV-a
Samostojeći profesionalni dupli električni roštilj rebrasta čelična ploča – serija 700
- 10 mm debljina čelične grejne ploče
- upuštena grejna ploča za 30mm
- rebrasta čelična grejna ploča
- grejna površina 720×460 mm
- profesionalni roštilj sa grejačima od Incoloy legure
- termostat za regulaciju temperature 80°-290°C
Profesionalni dupli električni roštilj rebrasta čelična ploča – serija 700
- 10 mm debljina čelične grejne ploče
- upuštena grejna ploča za 30mm
- rebrasta čelična grejna ploča
- grejna površina 720×460 mm
- profesionalni roštilj sa grejačima od Incoloy legure
- termostat za regulaciju temperature 80°-290°C
- nezavisna kontrola leve i desne površine
- svetlosni indikator rada
- sigurnosni termostat sa resetom
- otvor za sakupljanje masnoće sa kasetom
Opcionalno:
- zatvoreno postolje sa vratima
- splashguard – zaštita od prskanja
Profesionalni dupli električni roštilj serije 700 dostupan i u varijanti sa ravnom čeličnom pločom ili kombinovanom pločom.
Opcionalno se izradjuje sa hromiranom grejnom pločom.
Giorik UNIKA700 – termoblok roštilji serija 700
| Dimenzije (ŠxDxV) | 800x700x900 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 12 kW |
| Kontrola | mehanički termostat, nezavisna kontrola leve i desne površine |
| Regulacija temperature | 80°-290°C |
| Zaštita od pregrevanja | sigurnosni termostat sa resetom |
| Oblik grejne površine | rebrasta |
| Grejna zona | 720×460 mm |
| Grejna ploča | 10 mm, čelična ploča |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 120 kg |
| Garancija | 24 meseca |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Giorik S.p.A Italy |
Giorik SpA je proizvodna kompanija osnovana 1963. godine.
Misija kompanije Giorik SpA je usmerena na istraživanje i razvoj tehnološki inovativnih rešenja za profesionalnu ugostiteljsku opremu koju proizvode.
U ponudi su konvektomati, salamanderi i termo blok uređaji.
Proizvođač je najpoznatiji po vrhunskim salamanderima, za koje slobodno možemo reći da su broj 1 u svetu, obzirom da ih koriste svi vodeći hotelski lanci, kao i drugi proizvođači opreme, za koje ih Giorik SpA uslužno proizvodi.
Preko 60 godina inovacija
Proizvode intuitivnu opremu jer čvrsto veruju u potrebu pojednostavljenja složenih operacija koje se svakodnevno izvode u modernim profesionalnim kuhinjama. Cilj je implementiranje inovacija kroz stvaranje tehnološki naprednih proizvoda sa visokim standardom kvaliteta.
Kombinacija stručnosti, podrške i pomoći je osnovni dokaz sveobuhvatne usluge koju pružaju svojim klijentima, ne samo kao proizvođačima već i kao vodećim eksponentima u profesionalnoj ugostiteljskoj industriji.
Tokom faze proučavanja i razvoja mašina, dizajniranje komponenata se vrši korak po korak, empirijskim testovima koji odmah prikazuju validnost usvojenih rešenja. Test laboratorija proizvođača Giorik SpA, opremljena sofisticiranim instrumentima i naprednom tehnologijom, omogućava intenzivnu upotrebu mašina koje se stalno proveravaju za efikasnost, performanse i bezbednosne parametre, tako da se eventualni kvarovi mogu predvideti i otkloniti u procesu proizvodnje.
Slični proizvodi …
Električni roštilj kombinovana hromirana ploča Giorik FME741GCRX
Električni roštilj hromirana rebrasta ploča Giorik FRE741GCRX
Električni roštilj kombinovana ploča Giorik FME741GF
Električni roštilj ravna ploča Giorik FLE741GF
Povezani proizvodi
GIX8 automatski depurator
Depurator automatski 8 litara
- Omekšivač vode sa automatskom regeneracijom
- Mogućnost programiranja regeneracije po danima i satima
- Elektronski kontroler
- Depozit za so: max 20 kg (20 regeneracija)
U ponudi proizvodjača DVA SrL Italy, dostupan je i manuelni depurator od 8 litara DVA LT8
AQUA grill električni Giorik GL74GE
SIRMAN Canova 300 mesoreznica
Profesionalna kuhinjska mesoreznica prečnika noža 300 mm
- zaobljeno kućište bez oštrih ivica
- kućište od aluminijumske legure
- jaka i kompaktna struktura
- bešumni motor sa pojačanim ventilirajućim hlađenjem
- prenos kaiš u zatvorenom prostoru
- klizač sa smopodmazivanjem
- zaštitna guma na krajevima klizača - odbojnici
- distancer odrezaka izrađen od nerđajućeg čelika
- donji poklopac - zaštita motora
- ugrađen oštrač noža

