Giorik BE96XA električni kiper 120LT
8.631 € cena bez PDV-a
Kuhinjski motorizovani električni kiper 120 litara automatski – serija 900
- Dno izradjeno od legure INOX Duplex 2304
- Zaobljene unutrašnje ivice
- Posuda kapaciteta 120 litara
- Poklopac sa balansirajućom oprugom
- Ventil za sipanje vode
Kuhinjski motorizovani električni kiper 120 litara – automatski – serija 900
- Paneli uredjaja od nerdjajućeg čelika INOX AISI 304
- Kiper tiganj sa sistemom motorizovanog – automatskog podizanja posude
- Posuda kipera od nerdjajućeg čelika sa zaobljenim dnom
- Dno izradjeno od legure INOX Duplex 2304 – debljine 10 mm
- Priključak na vodovodnu mrežu sa slavinom za punjenje tanka
- Punjenje tanka vodom moguće i kada je poklopac zatvoren
- Poklopac kipera od duplog lima
- Kanal na poklopcu za prikupljanje kondenzovane vode i vraćanje u tank
- Poklopac sa šarkama od nerdjajućeg čelika INOX AISI 304 sa balansirajućim oprugama
- Grejači visokog učinka od Incoloy legure, postavljeni ispod grejne posude kipera
- Kuhinjski kiper sa termostatski podesivom radnom temperaturom 50-300°C
- Zaštitni tersmostat sa resetom u slučaju pregrevanja
- Grejna površina 726×595 mm
- Zapremina 120 litara
- Mikroprekidač za prekid grejanja ukoliko je kiper u podignutom položaju
- Svetlosni indikatori za prikaz radne funkcije
Kuhinjski kiperi GIORIK UNIKA 900
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1200x900x900 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 19 kW |
| Kapacitet | 120 litara |
| Kontrola | ventil za dovod vode sa izlivom u kiper, ON/OFF prekidač, mehanički termostat |
| Regulacija temperature | 50-300 °C |
| Zaštita od pregrevanja | sigurnosni termostat sa resetom |
| Kipovanje | elektromotor za podizanje i spuštanje posude |
| Grejna ploča | 1126×595 mm, Duplex 2304 INOX |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Ulazna voda konekcija | 1/2″ |
| Težina | 200 kg |
| Garancija | 24 meseca |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Giorik S.p.A Italy |
Giorik SpA je proizvodna kompanija osnovana 1963. godine.
Misija kompanije Giorik SpA je usmerena na istraživanje i razvoj tehnološki inovativnih rešenja za profesionalnu ugostiteljsku opremu koju proizvode.
U ponudi su konvektomati, salamanderi i termo blok uređaji.
Proizvođač je najpoznatiji po vrhunskim salamanderima, za koje slobodno možemo reći da su broj 1 u svetu, obzirom da ih koriste svi vodeći hotelski lanci, kao i drugi proizvođači opreme, za koje ih Giorik SpA uslužno proizvodi.
Preko 60 godina inovacija
Proizvode intuitivnu opremu jer čvrsto veruju u potrebu pojednostavljenja složenih operacija koje se svakodnevno izvode u modernim profesionalnim kuhinjama. Cilj je implementiranje inovacija kroz stvaranje tehnološki naprednih proizvoda sa visokim standardom kvaliteta.
Kombinacija stručnosti, podrške i pomoći je osnovni dokaz sveobuhvatne usluge koju pružaju svojim klijentima, ne samo kao proizvođačima već i kao vodećim eksponentima u profesionalnoj ugostiteljskoj industriji.
Tokom faze proučavanja i razvoja mašina, dizajniranje komponenata se vrši korak po korak, empirijskim testovima koji odmah prikazuju validnost usvojenih rešenja. Test laboratorija proizvođača Giorik SpA, opremljena sofisticiranim instrumentima i naprednom tehnologijom, omogućava intenzivnu upotrebu mašina koje se stalno proveravaju za efikasnost, performanse i bezbednosne parametre, tako da se eventualni kvarovi mogu predvideti i otkloniti u procesu proizvodnje.
Slični proizvodi …
Giorik BE94XA električni kiper 80LT
Giorik BE94XM električni kiper 80LT
Giorik BG94XM kiper GAS 80LT
Giorik BG96XA kiper GAS 120LT
Povezani proizvodi
Giorik ST30 Hi-Touch Salamander
GIORIK Hi-Touch broj 1 u gastronomiji - najbolji kuhinjski salamander.
Salamanderi pružaju merljive uštede troškova i optimizuju radno vreme
- Visoko efikasni grejni elementi dostižu radnu temperaturu u rekordnom vremenu.
- Do 79% uštede energije
- Skraćeno vreme čišćenja i održavanja
- Usmereno dejstvo bez rasipanja toplote
Salamanderi su otvoreni uređaji koji generišu toplotu, odozgo na dole, pomoću specijalno dizajniranih grejača, smeštenih u gornji deo uređaja koji je pokretan po vertikalnoj osi, te omogućava povećanje ili smanjenje razmaka od hrane do izvora toplote u zavisnosti od načina pripreme hrane.
Salamander je idealan uređaj za gratiniranje, zagrevanje, grilovanje, tostiranje ...
grejna površina 1/1 GN
Mikser za testo Prismafood IBT40
FAMA Pelapatate P10 ljuštilica krompira
SIRMAN TC 32 Barcellona ICE mlin za meso
Hladjeni mlin za meso #32
Profesionalna mašina za mlevenje mesa
Thermo-electric hladjenje glave (bez kompresora)
- INOX kućište
- IP 54 zažtita
- kontrole na 24 V
- sistem prenosa zatvoren uljni reduktor
- samoventilirajući motor
- dva smera okretanja puža
- jednostavno održavanje
- rešetka na izlazu, prečnik rupe: Ø 4,5 mm (standardno uz mašinu)
- samooštreći noževi od nerdjajućeg čelika
Opcionalno:
- unger system
- 1/2 unger system
- formater za hamburgere
- nastavak za punjenje kobasica
- zaštita za šajbne > 8 mm

