Profesionalna friteza AEF-360
726 € cena bez PDV-a
Profesionalna friteza sa jednim bazenom širine 300 mm – serija 600:
- kapacitet 9 litara ulja
- 7,5 kW snaga grejača
- bazen sa zaobljenim ivicama
- termostatska kontrola temperature ulja
- zaštita od pregrevanja
- slavina za ispuštanje ulja sa prednje strane
Opcionalno:
- postolje sa vratima – ukupna visina 850mm
Profesionalna friteza sa jednim bazenom širine 300 mm – serija 600:
Mehanički termostat za regulaciju temperature ulja;
- kapacitet 9 litara ulja
- 7,5 kW snaga grejača – brz oporavak temperature
- svetlosni inidkator zagrejanosti ulja i napajanja električnom energijom
- termostatska kontrola temperature ulja 100-180°C
- zaštita od pregrevanja – bimetalna termozaštita
- slavina za ispuštanje ulja sa prednje strane
- postolje sa vratima – ukupna visina 850mm
Friteza za profesionalnu upotrebu
Atalay AEF-360 profesionalna friteza sa jednim bazenom, namenjena je upotrebi u restoranima u sklopu serije 600 ili fast food radnjama.
Podrazumeva celodnevnu upotrebu u najtežim uslovima rada uz maksimalne rezultate – izbalansiran odnos litraže ulja i snage.
Serija SNACK 600 idealna za kuhinje i fast food objekte gde nedostaje prostora ali bez kompromisa sa kapacitetom i snagom uredjaja.
Proizvodjač profesionalne kuhinjske opreme ATALAY 1890 – fabrika sa 130 godina dugom tradicijom.
Profesionalna friteza serije SNACK 600 dostupna u verzijama:
- 1 bazen AEF-360
- 1 bazen AEF-460
- 2 bazena AEF-660
- 2 bazena AEF-860
| Dimenzije (ŠxDxV) | 300x600x300 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 7,5 kW |
| Zapremina bazena | 9 litara ulja |
| Regulacija temperature | 100°-180°C |
| Zaštita od pregrevanja | sigurnosni termostat, sigurnosni termostat sa resetom (230° C) |
| Materijal izrade korpe | hromirana čelična žica |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 22 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Atalay Kitchen 1890 Turkey |
Preko 130 godina iskustva
Atalay je osnovan 1890. godine, prva je i najefikasnija kompanija turske industrije u proizvodnji industrijskih kuhinja.
Kompanija Atalay je snabdela mnoge lance restorana, bolnice, vojne i državne ustanove, ugostiteljske objekte, sa tendencijom da svake godine povećava svoju stope rasta.
Atalay spaja svoje iskustvo sa energijom treće generacije i nikada neće praviti ustupke na putu ka ostvarenju svojih ciljeva, od svog kvaliteta, od zadovoljstva kupaca.
Svi proizvodi su sa CE sertifikatima.
Povezani proizvodi
AQUA grill električni Giorik GL94GE
GRILLVAPOR GE 819 EL električni grill
Grilling system Arris GRILLVAPOR ® technology - grill sa vodom
Zahvaljujući patentiranoj tehnologiji Arris Grillvapor®, gubitak težine (-20%) i gubitak volumena su smanjeni, povećane su porcije pripremljene hrane, što donosi velike ekonomske koristi onima koji koriste Girillvapor®.
Patentirana tehnologija Arris Grillvapor® omogućava brže pečenje (u proseku 20% u odnosu na tradicionalne sisteme za grilovanje) i omogućava Vam da pripremate hranu na zdrav način sa očuvanjem živih boja hrane.
Zahvaljujući posebnom patentiranom sistemu za pečenje, pojačava ukuse i organoleptičke karakteristike hrane, eliminiše upotrebu ulja i masti za začinjavanje radi dalje ekonomske uštede.
Temperature se može kontrolisati u 11 nivoa za savršeno pečenje
- Grillvapor® tehnologija za brže kuvanje (+ 20% u poređenju sa tradicionalnim roštiljima)
- Precizno snabdevanje strujom
- Brže čišćenje, manje vremena za čišćenje
- Opciona sonda za kontrolu procesa pečenja
- Održavanje sočnosti u hrani
- Manji gubitak težine: - 20% prosečno (ušteda na sirovini)
- Manji pad zapremine proizvoda (više porcija od iste količine sirovine)
- Manja upotreba ulja i začina (štednja sirovina)
- Smanjen dim u odnosu na tradicionalne roštilje
Mikser za testo Prismafood IBT40
SIRMAN Canova 300 mesoreznica
Profesionalna kuhinjska mesoreznica prečnika noža 300 mm
- zaobljeno kućište bez oštrih ivica
- kućište od aluminijumske legure
- jaka i kompaktna struktura
- bešumni motor sa pojačanim ventilirajućim hlađenjem
- prenos kaiš u zatvorenom prostoru
- klizač sa smopodmazivanjem
- zaštitna guma na krajevima klizača - odbojnici
- distancer odrezaka izrađen od nerđajućeg čelika
- donji poklopac - zaštita motora
- ugrađen oštrač noža


