Profesionalna friteza AEF-860
1.373 € cena bez PDV-a
Profesionalna dupla friteza širine 800 mm – serija 600:
- kapacitet 12+12 litara ulja
- 18 kW snaga grejača
- bazen sa zaobljenim ivicama
- nezavisna termostatska kontrola temperature ulja
- zaštita od pregrevanja
- slavina za ispuštanje ulja sa prednje strane
Opcionalno:
- postolje sa vratima – ukupna visina 850mm
Profesionalna dupla friteza širine 800 mm – serija 600:
Mehanički termostat za regulaciju temperature ulja;
- kapacitet 12+12 litara ulja
- 18 kW snaga grejača – brz oporavak temperature
- svetlosni inidkator zagrejanosti ulja i napajanja električnom energijom
- nezavisna termostatska kontrola temperature ulja 100-180°C
- zaštita od pregrevanja – bimetalna termozaštita
- slavina za ispuštanje ulja sa prednje strane
- postolje sa vratima – ukupna visina 850mm
Friteza za profesionalnu upotrebu
Atalay AEF-860 profesionalna dupla friteza, namenjena je upotrebi u restoranima u sklopu serije 600 ili fast food radnjama.
Podrazumeva celodnevnu upotrebu u najtežim uslovima rada uz maksimalne rezultate – izbalansiran odnos litraže ulja i snage.
Serija SNACK 600 idealna za kuhinje i fast food objekte gde nedostaje prostora ali bez kompromisa sa kapacitetom i snagom uredjaja.
Proizvodjač profesionalne kuhinjske opreme ATALAY 1890 – fabrika sa 130 godina dugom tradicijom.
Profesionalna friteza serije SNACK 600 dostupna u verzijama:
- 1 bazen AEF-360
- 1 bazen AEF-460
- 2 bazena AEF-660
- 2 bazena AEF-860
| Dimenzije (ŠxDxV) | 800x600x300 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 18 kW |
| Zapremina bazena | 12+12 litara ulja |
| Regulacija temperature | 100°-180°C |
| Zaštita od pregrevanja | sigurnosni termostat, sigurnosni termostat sa resetom (230° C) |
| Materijal izrade korpe | hromirana čelična žica |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 41 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Atalay Kitchen 1890 Turkey |
Preko 130 godina iskustva
Atalay je osnovan 1890. godine, prva je i najefikasnija kompanija turske industrije u proizvodnji industrijskih kuhinja.
Kompanija Atalay je snabdela mnoge lance restorana, bolnice, vojne i državne ustanove, ugostiteljske objekte, sa tendencijom da svake godine povećava svoju stope rasta.
Atalay spaja svoje iskustvo sa energijom treće generacije i nikada neće praviti ustupke na putu ka ostvarenju svojih ciljeva, od svog kvaliteta, od zadovoljstva kupaca.
Svi proizvodi su sa CE sertifikatima.
Povezani proizvodi
Giorik FG7213T gasna friteza
Profesionalna gasna friteza dva bazena 13 + 13 litara Giorik FG7213T - serija 700
- interni tubularni izmenjivači toplote - unutar bazena
- termostatski gasni ventil 100°-195°C - nezavisna kontrola
- gasni ventil sa pilot plamenom - u slučaju gašenja gorionika prekida se dovod gasa
- slavina za ispuštanje ulja sa filterom
Giorik FE9117 električna friteza
AQUA grill električni Giorik GL74GE
Konvektomat GIORIK SNHE061W
Konvektomat kapaciteta 6 plehova GN 1/1
Integrisan generator pare - bojler
- 10” ekran osetljiv na dodir, 9 faza kuvanja;
- kombinovani sistem proizvodnje pare BOILER/DIRECT;
- unapred podešeni programi (recepti);
- ručni tuš na povratnom crevu kao standard;
- sonda jezgra sa 1 tačkom merenja kao standard (multipoint kao opcija);
- sistem kontrole kvaliteta pare (suva-vlažna) STEAM TUNER;
- W automatski sistem za pranje sa tečnim deterdžentom ili tabletama;
- automatsko uklanjanje kamenca iz bojlera;
- 6 brzina ventilatora;
- kontrola vlažnosti u komori METEO SYSTEM;
- USB konekcija;
- delta T kuvanje - sa zadatom razlikom u temperaturi komore i jezgra;
- automatska promena smera rotacije ventilatora u skladu sa podešenim ciklusom rada;
- brzo hlađenje i sa otvorenim vratima;
- komorno led osvetljenje;
- pogodan za tacne 60x40 sa opcionalnim nosačima plehova;
- Wi-Fi kao standard;
- dvostruko zastakljena vrata;
- brzo startovanje sa početnog ekrana - omiljeni recepti;
- SMART COOKING sistem koji prepoznaje opterećenje i omogućava da se prilagodi odgovarajući program prema vrsti hrane u samo nekoliko koraka;


