Prismafood G6 jednoetažna pizza peć GAS
3.450 € cena bez PDV-a
Prismafood pizza peć na gas – GAS serija
maksimalna temperatura 450°C;
- jedna etaža 620 x 920 x 150h mm;
- 6 pizza Ø 30 cm;
- 21 kW;
- nezavisna regulacija gornje i donje temperature;
- površina za pečenje od šamota;
- tubularni gorionik sa automatskim upaljačem (230VAC);
- unutrašnje osvetljenje;
- digitalni prikaz temperature unutar pizza peći;
- izolacija kamena vuna;
*Mogućnost spajanja dve peći u dvoetažnu sa RACCORDO C konektorom
Pizza peć na gas – plinska pizza peć
Plinska pizza peć Prismafood GAS velike snage 21 kW.
Visoke proizvodne performanse zajedno sa 100% sigurnosnim sistemom predstavljaju zaštitno obeležje kompanije Prismafood.
Pizza peć na gas Prismafood G6 je odličan uredjaj za povećanje učinka dnevne proizvodnje uz značajne uštede energije i operativnu sigurnost.
Prismafood plinske pizza peći
G6 PRISMAFOOD plinska pizza peć je jednostavna za upotrebu i neverovatno funkcionalna. Konstruisana je da omogući savršeno ispečenu pizzu, a to se dobija odvojenim kalibrisanjem dve različite radne temperature za šamotnu ploču i temeprature prostora komore peći, limitirano na 450° C.
Sveden dizajn i kontrolna tabla, omogućavaju optimalan rad, uživajući u trajnoj, pouzdanoj i jednostavnoj peći.
Gasna pizza peć je napravljena od nerđajućeg čelika (front) i plastificiranog lima (oplata), sa površinom za pečenje pizza u vatrostalnom kamenu – šamotu
Tubularni gorionik obezbedjuje radnu tempearturu regulacijom putem gasnog ventila – odvojeno podešavanje za gornju (temperatura prostora) i donju (šamotna ploča) temperaturu.
Pizza peć na gas ostvaruje uštedu energije izolacijom od kamene vune.
Kao opcionalna oprema, dostupno je postolje za pizza peć, sa otvorenim prostorom za mešalicu za testo, kao i dimnjak.
GAS serija pizza peći dostupna je u više dimenzija, kako bi odgovarala različitim vrstama proizvodnih performansi: vreme pečenja i potrošnja energije biće u savršenom balansu odabirom prave peći za vašu kuhinju:
- PRISMAFOOD GXL3L za 3 pizze Ø 35 cm – široka verzija
- PRISMAFOOD G4 za 4 pizze Ø 30 cm
- PRISMAFOOD GXL4 za 4 pizze Ø 35 cm
- PRISMAFOOD G6 za 6 pizza Ø 30 cm
- PRISMAFOOD GXL6 za 6 pizza Ø 35 cm
- PRISMAFOOD GXL6L za 6 pizza Ø 35 cm – široka verzija
- PRISMAFOOD G9 za 9 pizza Ø 30 cm
- PRISMAFOOD GXL9 za 9 pizza Ø 35 cm
Opcionalno:
*Mogućnost spajanja dve peći u dvoetažnu sa RACCORDO C konektorom
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1000x1362x560 mm |
|---|---|
| Napajanje | GAS + 230 VAC |
| Snaga | 21,5 kW |
| Dimenzija etaže (ŠxDxV) | 620x920x150h mm |
| Kapacitet | 6 pizza Ø 30cm |
| Radna temperatura | 50°-450°C |
| Kontrola | nezavisno podešavanje temperature ploče i prostora |
| Termometar | LCD prikaz temeprature |
| Donja ploča | šamotna ploča debljine 16 mm |
| Termoizolacija | kamena vuna |
| Unutrašnje osvetljenje | halogen svetlo |
| Materijal izrade kućišta | obloge od plastificiranog lima, konstrukcija od čeličnog lima, front INOX AISI 304 |
| Težina | 123 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Opcionalna dodatna oprema | dimnjak, postolje za peć |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Prismafood S.r.L Italy |
Slični proizvodi …
Prismafood G4 jednoetažna pizza peć GAS
Prismafood pizza peć na plin - GAS serija
maksimalna temperatura 450°C;
- jedna etaža 620 x 620 x 150h mm;
- 4 pizza ø 30 cm;
- 16 kW;
- nezavisna regulacija gornje i donje temperature;
- površina za pečenje od šamota;
- tubularni gorionik sa automatskim upaljačem (230VAC);
- unutrašnje osvetljenje;
- digitalni prikaz temperature unutar pizza peći;
- izolacija kamena vuna;
*Mogućnost spajanja dve peći u dvoetažnu sa RACCORDO C konektorom
Prismafood G9 jednoetažna pizza peć GAS
Prismafood gasna pizza peć GAS serija
maksimalna temperatura 450°C;
- jedna etaža 920 x 920 x 150h mm;
- 9 pizza Ø 30 cm;
- 27 kW;
- nezavisna regulacija gornje i donje temperature;
- površina za pečenje od šamota;
- tubularni gorionik sa automatskim upaljačem (230VAC);
- unutrašnje osvetljenje;
- digitalni prikaz temperature unutar pizza peći;
- izolacija kamena vuna;
*Mogućnost spajanja dve peći u dvoetažnu sa RACCORDO C konektorom
Povezani proizvodi
Sammic CA-31 univerzalna seckalica
Profesionalna univerzalna seckalica.
Kapacitet do 450 kg/h.
Savršen rez.
Ovalni ulaz na poklopcu 172×77 mm i okrugli Ø52 mm.
Univerzalna kuhinjska mašina:
- Visoko precizno podešavanje radi postizanja ujednačenog rezanja vrhunskog kvaliteta
- Sečiva su izrađena od nerđajućeg čelika
- Kombinovanjem noževa dobija se preko 70 vrsta rezova i rendanja
- Glava mašine sa velikim izlaznim otvorom za veći kapacitet izbacivanja
Univerzalna kuhinjska seckalica napravljena da traje
- Izrađeno od nerđajućeg čelika i materijala najvišeg kvaliteta prikladnih za kontakt sa hranom: kućište motora i ulazni levak od nerđajućeg čelika, glava mašine od prehrambenog aluminijuma (food-grade)
- Asinhroni motor velike snage
Maksimalni komfor za korisnika
- Ergonomski dizajn. Pristupačan za rad.
- Bočno izbacivanje proizvoda sečenja: zahteva manje mesta na radnoj površini i vodi proizvod izbegavajući prskanje.
- Elektronski kontrolni panel sa jednostavnim komandama
Održavanje, bezbednost, higijena
- Levak i poklopac se jednostavno skidaju za potrebe pranja
- Kombinacija sigurnostnih sistema: levak i poklopac sa mikroprekidačima koji sprečavaju rad mašine ukoliko nije propisno sklopljena
- Uređaj sa sertifikatom NSF-International (u skladu sa propisima o higijeni, čišćenju i prehrambenim materijalima).
U zavisnosti od noža koji se koristi, univerzalna kuhinjska seckalica može da seče:
- sve vrste povrća na kolutove, štapiće, kockice (krompir-pomfrit-čips, šargarepu, cveklu, kupus, pečurke, paradajz, krastavac ...)
- sve vrste sireva (rendanje kačkavalja, ribanje parmezana ...)
- orašasti plodovi: lešnik, badem ...
Sammic CA-41 univerzalna seckalica
Profesionalna univerzalna seckalica za povrće i sir
Seckalica velikog kapaciteta do 650 kg/h
Savršen rez
- Visoko precizno podešavanje radi postizanja ujednačenog rezanja vrhunskog kvaliteta
- Sečiva su izradjena od nerdjajućeg čelika
- Kombinovanjem noževa dobija se preko 70 vrsta rezova i rendanja
- Glava mašine sa velikim izlaznim otvorom za veći kapacitet izbacivanja
Zanolli Teorema Polis T2 IoT MC18 jednoetažna pizza peć
Jednoetažna električna peć - 2 EN pleha 400x600 mm + Wi-Fi
- spoljna dimenzija - 1250 x 1010 x 360 mm
- unutrašna dimenzija komore - 830 x 660 x 180 mm
- maksimalna temperatura - 400°C
- kapacitet - 2 pleha EN 400 x 600 mm
- WI-FI modul za povezivanje na telefon
- Izrada - Inox
- Dno peći po izboru - šamot ili metal
- Digitalna kontrola - 49 programa
- Automatsko čišćenje
- Pre-heating
- Opcionalno - postolje, kabinet za testo, ovlaživač komore, hauba

