Ugolini Arctic Deluxe 20/1 AA rashladni sokovnik
563 € cena bez PDV-a
Rashladni dispenzer – sokovnik za limunadu 20 litara
Sistem mešanja – elektromotor sa mešačem tečnosti “AA system”.
Rashladni sokovnik sa posudom od 20 litara.
Polikarbonatna posuda sa poklopcem.
Dizajnirano za sve vrste pića (prirodni sokovi, mleko, kafa …).
Rashladni dispenzer – sokovnik za limunadu 20 litara
Sistem mešanja – elektromotor sa mešačem tečnosti “AA system”.
Rashladni sokovnik sa posudom od 20 litara.
Polikarbonatna posuda sa poklopcem.
Dizajnirano za sve vrste pića (prirodni sokovi, mleko, kafa …).
Ugolini rashladni sokovnik – modeli:
Sokovnik sa magnetnim mešačem COMPACT:
Sokovnik sa mešačem AA:
- Ugolini Arctic Deluxe 12/1 AA
- Ugolini A12 – za sokove sa pulpom
- Ugolini Arctic Deluxe 12/2 AA
- Ugolini Arctic Deluxe 12/3 AA
- Ugolini Arctic Deluxe 12/4 AA
- Ugolini A19 – za sokove sa pulpom
- Ugolini Arctic Deluxe 20/1 AA
- Ugolini Arctic Deluxe 20/2 AA
- Ugolini Arctic Deluxe 20/3 AA
Sokovnik sa pumpom – fontana efekat – P:
| Dimenzije (ŠxDxV) | 180x470x670 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 270 W |
| Hlađenje kompresora | vazdušno |
| Zapremina hlađene posude | 20 lit. |
| Sistem mešanja tečnosti | elektromotor sa mešačem |
| Kontrola | termostat za podešavanje temperature, ON/OFF prekidač sa IP44 zaštitom |
| Materijal izrade posude | polycarbonate |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Rashladni fluid | R134a |
| Težina | 18 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Ugolini S.p.A Italy |
Povezani proizvodi
Santos Brushless Blender #62
Blender profesionalni - Santos Brushless Blender #62 je idealan uređaj za juice barove, kafiće, lance brze hrane, hotele ...
Pravi bilo koje koktele, smoothie napitke, milkshake, granite, ledene kafe, zahvaljujući svojih 30 unapred programiranih recepata.
Prvi blender na svetu opremljen motorom bez četkica, što predstavlja revoluciju na tržištu blendera.
Za razliku od univerzalnih motora, on nema karbonske četkice što mu daje dug životni vek i odličnu energetsku efikasnost.
Takođe je izuzetno tih u radu.
DUAL CRUSHING ACTION: Patentirana dvosmerna rotacija sečiva, jedinstvena na tržištu, savršena za sva smrznuta pića. Nova oštrica i novi programi „Dual Crushing Action“ okrećući se u oba smera, drobe i mešaju bilo koju vrstu sastojaka za nekoliko sekundi: kockice leda, smrznuto voće ...
Vrlo tiho zahvaljujući novom transparentnom kućištu čaše blendera, zvučno izolovanom, motoru bez četkica i postolju za čašu otpornom na vibracije.
Jednostavan za upotrebu: 30 unapred programiranih ciklusa + mogućnost kreiranja sopstvenih recepata (besplatni softver + USB port).
SANTOS BLENDER # 62 se može koristiti u standardnoj verziji ili u DROP IN verziji (ugradnja u radni pult).
Isporučuje se sa polikarbonatnom čašom: gradacija 1,4 l (48 oz), maks. zapremina 2,4 l (81 oz).
- 2- kraki titanijumski noževi
- LCD displej
- 5 programiranih touch tastera + PULSE taster
- 30 programa rada
- USB priključak za programiranje rada
- Mogućnost ugradnje u radnu površinu DROP IN
- Sigurnosne zaštite
Profesionalni centrifugalni sokovnik Santos Juicer #50
Profesionalni centrifugalni sokovnik.
Santos® je svetski lider u proizvodnji komercijalnih sokovnika, sa 35 godina iskustva i stalnim usavršavanjem eksluzivnih patentiranih sistema koji će pružiti najbolju pouzdanost i efikasnost.
Tih i snažan ekstraktor sokova koji se koristi svuda gde su potrebni sokovi od svežeg voća i povrća: juice barovi, prodavnice zdrave hrane, hoteli, barovi, restorani ...
- Komercijalni sokovnik prilagođen intenzivnoj upotrebi zahvaljujući snažnom indukcionom motoru i njegovoj visokoj izlaznoj snazi
- Savršena filtracija: velika korpa sa vrlo finim sitom (0,5 mm) rezultat - visokokvalitetni sok
- Širok otvor (79,5 mm): nema potrebe za rezanjem jabuka, šargarepe, paradajza ...
- Savršeno tih: za pravljenje soka ispred kupca
- Sigurnost: Elektromotorna kočnica za zaustavljanje korpe prilikom otvaranja ručice + zaštitni mikroprekidači
- Ekskluzivni Easy-clean ™ sistem: Odvojiva posuda, korpa i poklopac (nije potreban alat)
- Visina izliva: 200 mm, za sipanje soka direktno u čašu, teglu i posudu blendera
- Profesionalni sokovnik - učinak: do 100 l / h
SANTOS je francuski proizvođač profesionalne barske opreme sa najdužom garancijom u trajanju od 2 godine.

