STARMIX PL30NVHF planetarni mikser
5.117 € cena bez PDV-a
Industrijski planetarni mikser zapremine 30 litara
- Elektronska kontrola brzine – varijator
- Touchpad kontrole
- Poluga za podizanje i spuštanje posude
- Skidanje kible bez upotrebe alata
- Zaštitni polikarbonatni poklopac sa otvorom za dolivanje sirovine
- Podni model
| Dimenzije (ŠxDxV) | 627x836x1343 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 1,5 kW |
| Prenos snage | uljni reduktor + kaiš |
| Brzina | min 38 (83) rpm – max 150 (333) rpm |
| Kontrola | elektronski varijator brzine, touchpad |
| Tajmer | 0 – 30 min. |
| Zapremina kible | 30 lit. |
| Materijal izrade kućišta | plastificirani čelik C40 |
| Materijal izrade kible | INOX AISI 304 |
| Alat uz mikser | špatula aluminijumska, INOX žica za mućenje Ø 3 mm, spirala za testo aluminijumska |
| Opcionalna dodatna oprema | dodatna posuda 30 litara, kolica za posudu, INOX žica za mućenje Ø 6 mm, INOX spirala za testo, INOX špatula |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 180 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Starmix S.r.L Italy |
Slični proizvodi …
STARMIX PL30NVF planetarni mikser
STARMIX PL40N3AF planetarni mikser
Industrijski planetarni mikser sa kiblom zapremine 40 litara
- 3 brzine
- Elektromehaničke kontrole
- Automatsko podizanje i spuštanje posude
- Skidanje kible bez upotrebe alata
- Zaštitni polikarbonatni poklopac sa otvorom za dolivanje sirovine
- Podni model
- Mogućnost redukcije na 20 litara uz dodatnu posudu i alat
STARMIX PL40N3F planetarni mikser
Industrijski planetarni mikser sa kiblom zapremine 40 litara
- 3 brzine
- Elektromehaničke kontrole
- Poluga za podizanje i spuštanje posude
- Skidanje kible bez upotrebe alata
- Zaštitni polikarbonatni poklopac sa otvorom za dolivanje sirovine
- Podni model
- Mogućnost redukcije na 20 litara uz dodatnu posudu i alat
STARMIX PL40NVF planetarni mikser
Industrijski planetarni mikser sa kiblom zapremine 40 litara
- Elektronska kontrola brzine – varijator
- Elektromehaničke kontrole
- Poluga za podizanje i spuštanje posude
- Skidanje kible bez upotrebe alata
- Zaštitni polikarbonatni poklopac sa otvorom za dolivanje sirovine
- Podni model
- Mogućnost redukcije na 20 litara uz dodatnu posudu i alat
Povezani proizvodi
Električni kazan Giorik PEI705 50LT
Kuhinjski električni kazan kapaciteta 50 litara – indirektno grejanje
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 1”½
AQUA grill električni Giorik GL74GE
GRILLVAPOR GE 819 EL električni grill
Grilling system Arris GRILLVAPOR ® technology - grill sa vodom
Zahvaljujući patentiranoj tehnologiji Arris Grillvapor®, gubitak težine (-20%) i gubitak volumena su smanjeni, povećane su porcije pripremljene hrane, što donosi velike ekonomske koristi onima koji koriste Girillvapor®.
Patentirana tehnologija Arris Grillvapor® omogućava brže pečenje (u proseku 20% u odnosu na tradicionalne sisteme za grilovanje) i omogućava Vam da pripremate hranu na zdrav način sa očuvanjem živih boja hrane.
Zahvaljujući posebnom patentiranom sistemu za pečenje, pojačava ukuse i organoleptičke karakteristike hrane, eliminiše upotrebu ulja i masti za začinjavanje radi dalje ekonomske uštede.
Temperature se može kontrolisati u 11 nivoa za savršeno pečenje
- Grillvapor® tehnologija za brže kuvanje (+ 20% u poređenju sa tradicionalnim roštiljima)
- Precizno snabdevanje strujom
- Brže čišćenje, manje vremena za čišćenje
- Opciona sonda za kontrolu procesa pečenja
- Održavanje sočnosti u hrani
- Manji gubitak težine: - 20% prosečno (ušteda na sirovini)
- Manji pad zapremine proizvoda (više porcija od iste količine sirovine)
- Manja upotreba ulja i začina (štednja sirovina)
- Smanjen dim u odnosu na tradicionalne roštilje

