Scotsman ACM 107 AS ledomat 50 kg
1.843 € Originalna cena je bila: 1.843 €.1.658 €Trenutna cena je: 1.658 €. cena bez PDV-a
Ledomat 50 kg proizvodnje za 24h.
- Depozit za led kapaciteta 23 kg.
- Ergonomski dizajniran pristup depozitu za skladištenje leda.
- Vrata depozita zahtevaju minimalni prostor (sistem „nestajanja“ vrata).
- Proizvodi led oblika „medium gourmet“ 20 grama kocka.
- Ledomat sa „Agion“ tehnologijom: sprečava razvoj mikroba i neprijatnih mirisa.
- Otporno kućište ledomata od nerđajućeg čelika AISI 304.
- Lako pristupačan ON-OFF prekidač na prednjem panelu ledomata.
- Svetlosna indikacija rada ledomata – status faze u kojoj je ledomat, prijava eventualne greške u radu ledomata, dekalcifikacija ledomata.
- Jednostavno čišćenje ledomata od kamenca – self clean system.
- Elektronska kontrola rada ledomata: temperatura ambijenta i vode se menja tokom godine – sistem prati i koriguje parametre kako bi led koji proizvodi ledomat uvek bio isti.
- Vazdušno hlađenje kompresora – AS air system
Ledomat ACM107AS proizvodnje 50 kg leda na dan, sa medium gourmet cube ugostiteljskom kockom težine 20 gr (~2.500 kockica leda dnevno).
Ledomat 50 kg proizvodnje za 24h
- Depozit za led kapaciteta 23 kg
- Ergonomski dizajniran pristup depozitu za skladištenje leda
- Vrata depozita zahtevaju minimalni prostor (sistem „nestajanja“ vrata)
Ledomat proizvodi 50 kg leda oblika “ medium gourmet“ – srednja ugostiteljska kocka 20 grama
- Ledomat sa „Agion“ tehnologijom: sprečava razvoj mikroba i neprijatnih mirisa
- Otporno kućište ledomata od nerđajućeg čelika AISI 304
- Lako pristupačan ON-OFF prekidač na prednjem panelu ledomata
- Svetlosna indikacija rada ledomata – status faze u kojoj je ledomat, prijava eventualne greške u radu ledomata, dekalcifikacija ledomata
- Jednostavno čišćenje ledomata od kamenca – self clean system
- Elektronska kontrola rada ledomata: temperatura ambijenta i vode se menja tokom godine – sistem prati i koriguje parametre kako bi led koji proizvodi ledomat uvek bio isti
- Vazdušno hlađenje kompresora – AS air system
Ledomat Scotsman gourmet ACM107AS proizvede 50 kg leda na dan, sa medium gourmet cube kockom težine 20 gr (~2.500 kockica leda dnevno).
Opcionalno:
- SCOTSMAN ACL106AS large gourmet cube – kocka 39 grama.
Ledomati sa GOURMET kockom dostupni u proizvodnom kapacitetu leda od 25 kg – 300 kg na dan.
Ledomati sa depozitom serije AC/WS :
| Oblik leda | Ø 30 x H 34 mm, Medium Gourmet 20 g |
|---|---|
| Dimenzije (ŠxDxV) | 531x600x840/930 mm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 580 W |
| Rashladni fluid | Gas R 290 |
| Hlađenje kompresora | vazdušno |
| Proizvodnja za 24h | 50 kg |
| Kapacitet depozita za led | 23 kg |
| Temperatura ambijenta | min 10°C, max 43°C |
| Napajanje vodom | 1-5 bar, ventil ¾”, 5°-38°C |
| Otpadna voda | odvod ispod nivoa ledomata, crevo Ø 23 mm |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 47 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 24 meseca |
| Proizvođač | Scotsman Ice Srl Italy |
Povezani proizvodi
Carimali Cento 2 aparat za espresso kafu
Profesionalni aparat za kafu sa dve grupe
Carimali Cento 2 je profesionalni espresso aparat prepoznatljivog italijanskog dizajna, vrhunskih performansi, za najzahtevnije korisnike.
Profesionalni kafe aparat zahteva priključak na gradsku vodovodnu mrežu.
Osnovne karakteristike espresso aparata:
- digitalna kontrola temperature
- digitalno podešavanje doza kafe
- automatsko doziranje kafe
- dve doze tople vode za čaj
- automatsko dopunjavanje bojlera
- LCD ekran sa prikazom temprature i faze rada
- podsetnik za redovan servis
- prijava grešaka tokom rada
- integrisana pumpa
- analogni manometar
- termosifon sistem cirkulacije u grupama
- elektronski ciklus pranja grupe
Profesionalni kafe aparat Cento 2 dostupan je sa visoko podignutim grupama (coffee to go) ili standardnom visinom grupa.
Carimali je italijanski proizvođač profesionalnih espresso aparata sa tradicijom od 1919. godine.
Profesionalni espresso aparati Carimali, proizvode se u modelima od 1 do 3 grupe.
GIX8 automatski depurator
Depurator automatski 8 litara
- Omekšivač vode sa automatskom regeneracijom
- Mogućnost programiranja regeneracije po danima i satima
- Elektronski kontroler
- Depozit za so: max 20 kg (20 regeneracija)
U ponudi proizvodjača DVA SrL Italy, dostupan je i manuelni depurator od 8 litara DVA LT8
Metalcarrelli 2455 kanta sa pedalom 50 litara
Santos #54 profesionalni šejker
Profesionalni mikser za nes kafu - šejker
SANTOS #54 mikser idealan je uređaj za pravljenje frapea, mlečnih šejkova, mlečne pene, sladolednih napitaka, mućenje nes kafe ...
SANTOS #54 mikser je namenjen za komercijalnu upotrebu, sa snažnim motorom i varijatorom brzine.
Snažan motor i robusna konstrukcija dozvoljavaju mućenje svih vrsta napitaka, od nes kafe do sladoled poslastica - šejkova.
Jednostavan za upotrebu: automatsko startovanje mućenja nakon detekcije čaše.
Varijator brzine: 8.000 - 16.000 rpm podešavanje brzine
Standradno uz profesionalni šejker - mixer:
- 2 čaše 675 ml (1 inox + 1 polikarbonat)
- 3 nastavka za mućenje: 1 univerzalni sferni, 1 gumeni nastavak, 1 duboki nastavak nazubljen

