HOME » Ugostiteljska oprema » STARMIX PL120NVAF industrijski planetarni mikser
Mikser za testo Prismafood IBT40
1.548 € cena bez PDV-a
Desmon PGM7 frižider 700 litara
3.392 € cena bez PDV-a
STARMIX PL120NVAF industrijski planetarni mikser
14.763 € cena bez PDV-a
Industrijski planetarni mikser 120 litara
- Elektronska kontrola brzine – varijator
- Elektromehaničke kontrole
- Elektromotorno podizanje/spuštanje posude
- Skidanje kible bez upotrebe alata
- Zaštitni polikarbonatni poklopac sa otvorom za dolivanje sirovine
Šifra proizvoda:
STARMIX PL120NVAF
Kategorije: Kuhinjska oprema, Planetarni mikseri
Tehničke karakteristike
| Dimenzije (ŠxDxV) | 974x1167x1957 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 5,5 + 0,75 kW |
| Prenos snage | uljni reduktor + kaiš |
| Brzina | min 28(62) rpm – max 120(265) rpm |
| Kontrola | elektronski varijator brzine, tasteri sa IP 44 zaštitom |
| Tajmer | 0 – 30 min. |
| Zapremina kible | 120 lit. |
| Materijal izrade kućišta | plastificirani čelik C40 |
| Materijal izrade kible | INOX AISI 304 |
| Alat uz mikser | spirala za testo aluminijumska, špatula aluminijumska, INOX žica za mućenje Ø 4 mm |
| Opcionalna dodatna oprema | strugač posude teflonski, kolica za posudu, INOX žica za mućenje Ø 6 mm, INOX spirala za testo, INOX špatula |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 575 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Starmix S.r.L Italy |
Slični proizvodi …
STARMIX PL100NVAF planetarni mikser
12.431 € cena bez PDV-a
Industrijski planetarni mikser sa kiblom zapremine 100 litara
- Elektronska kontrola brzine - varijator
- Elektromehaničke kontrole
- Automatsko podizanje i spuštanje posude
- Skidanje kible bez uklanjanja alata
- Zaštitni polikarbonatni poklopac sa otvorom za dolivanje sirovine
- Posuda 100 litara (bez točkova)
- 3 alata - žica Ø 4 mm, kuka i špatula
- Mogućnost redukcije na 60 i 40 litara uz dodatnu posudu i alat
STARMIX PL120NVAPF planetarni mikser
15.992 € cena bez PDV-a
Industrijski planetarni mikser sa kiblom zapremine 120 litara
- Elektronska kontrola brzine - varijator
- Touchscreen kontrolni panel
- Automatsko podizanje i spuštanje posude
- Skidanje kible bez uklanjanja alata
- Zaštitni polikarbonatni poklopac sa otvorom za dolivanje sirovine
- Posuda 120 litara (bez točkova)
- 3 alata - žica Ø 4 mm, kuka i špatula
STARMIX PL140NVAPF planetarni mikser
17.178 € cena bez PDV-a
Industrijski planetarni mikser sa kiblom zapremine 140 litara
- Elektronska kontrola brzine - varijator
- Touchscreen kontrolni panel
- Automatsko podizanje i spuštanje posude
- Skidanje kible bez uklanjanja alata
- Zaštitni polikarbonatni poklopac sa otvorom za dolivanje sirovine
- Posuda 140 litara (bez točkova)
- 3 alata - žica Ø 4 mm, kuka i špatula
STARMIX PL160NVAF planetarni mikser
17.661 € cena bez PDV-a
Industrijski planetarni mikser sa kiblom zapremine 160 litara
- Elektronska kontrola brzine - varijator
- Elektromehaničke kontrole
- Automatsko podizanje i spuštanje posude
- Skidanje kible bez uklanjanja alata
- Zaštitni polikarbonatni poklopac sa otvorom za dolivanje sirovine
- Posuda 160 litara (bez točkova)
- 3 alata - žica Ø 4 mm, kuka i špatula
Povezani proizvodi
Giorik FE9117 električna friteza
2.280 € cena bez PDV-a
Električni kazan Giorik PEI705 50LT
5.438 € cena bez PDV-a
Kuhinjski električni kazan kapaciteta 50 litara – indirektno grejanje
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 1”½
GIX8 automatski depurator
380 € cena bez PDV-a
Depurator automatski 8 litara
- Omekšivač vode sa automatskom regeneracijom
- Mogućnost programiranja regeneracije po danima i satima
- Elektronski kontroler
- Depozit za so: max 20 kg (20 regeneracija)
U ponudi proizvodjača DVA SrL Italy, dostupan je i manuelni depurator od 8 litara DVA LT8
Ljuštilica krompira SIRMAN PPJ 10
2.520 € cena bez PDV-a
Ljuštilica za krompir kapaciteta 170 kg/h
- INOX disk za ljuštenje sa lako zamenjivom abrazivnom površinom
- prenosni kaiš sa samozatezanjem
- odvojiva posuda (bez upotrebe alata), periva u mašini za pranje posudja
- INOX vrata za kipovanje, sa dihtungom i zaključavanjem
- Automatsko kipovanje
- Podesive nogare sa mogućnošću ankerisanja u pod
- Sigurnosne zaštite: mikroprekidač na poklopcu, mikroprekidač na vratima
SIRMAN PPJ 10 ljuštilica krompira je pogodna i za ostalo krtolasto povrće (šargarepa, celer, cvekla ...).
Opcionalno:
- veliki izliv za kese za pakovanje (komercijalno pakovanje oljuštenog krompira)
- brza spojka za dovod vode na poklopcu - jednostavno spajanje na dovod vode
- INOX sito za otpad - sprečava zagušenje kanalizacije, prikuplja otpad od oguljenog krompira
SIRMAN ljuštilica za krompir PPJ dostupna i u kapacitetu 20kg po ciklusu - PPJ 20

