Bartscher MDI Lolly waffle toster
445 € cena bez PDV-a
Savršen „waffle za poneti“: U jednom pečenju mogu se proizvesti do 4 lolly waffle kolača. Drveni štapić omogućava da se waffli serviraju pojedinačno i konzumiraju u pokretu, obezbeđujući čiste ruke i za odrasle i za decu.
- 4 modle u kalupu
- 52x20x220 mm dimenzija lolly waffle kolača
Funkcija digitalnog podešavanja vremena i tajmer osiguravaju ukednačen kvalitet pečenja u svakom trenutku.
Waffle za poneti – Lolly waffle na štapiću
- elektronska kontrola temperature 50-300°C
- podesiva temperatura u koracima od 1°
- 52x20x220 mm dimenzija lolly waffle kolača
- kontrolna lampica za indikaciju postignute temperature
- vremenski tajmer uz audio signal (0:10 – 9:30 minuta)
- ON/OFF prekidač
- IPX3 zaštita
- kućište od nerđajućeg čelika
- aluminijumske ploče sa teflonskim premazom
Lolly wafle se može dekorisati topinzima od voća ili čokolade, uz dodatak šećernih mrvica za posipanje kolača.
Za jednostavno doziranje koristiti Bartscher Serving scoop, a za izlaganje stalak za Lolly waffle.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 300x450x250 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 1,8 kW |
| Grejna površina | 4 modle, 52x20x220 mm |
| Radna temperatura | 50°-300°C |
| Kontrola | tajmer, digitalni kontroler sa rotacionim tasterom |
| Donja ploča | aluminijumska ploča teflonizirana |
| Gornja ploča | aluminijumska ploča teflonizirana |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 12 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Bartscher GmbH Germany |
Bartscher brend
Kompanija Bartscher GmbH Germany je jedna od vodećih kompanija u evropskoj industriji komercijalnih kuhinja. Asortiman proizvoda uključuje veliki izbor profesionalnih aparata, praktičnih kuhinjskih pomagala i inovativnih rešenja proizvoda: sve što je potrebno modernoj komercijalnoj kuhinji za efikasan rad.
Na tržištu od 1876
Od kada je osnovan 1876. godine, Bartscher GmbH Germany je postao dobavljač kompletnog asortimana za profesionalne kuhinje. Uređaji marke Bartscher dostupni su u velikom broju zemalja u Evropi, preko ovlašćenih veleprodajnih i maloprodajnih partnera. Takođe, zahvaljujući posvećenom timu, tradicionalno visok kvalitet usluge je zagarantovan širom Evrope.
Moderna infrastruktura
Ova tradicionalna kompanija ima modernoskladište sa 17.600 otvora za palete i 16.500 kvadratnih metara skladišnog prostora u svom sedištu u Salzkotten-u. Prednost za kupce: Uvek postoji 2.000 proizvoda na zalihama koji se mogu vrlo brzo isporučiti. Takođe, mikroprocesorski kontrolisan paternoster sistem obezbeđuje brzu isporuku skoro svih rezervnih delova.
Od ljudi za ljude
Široka paleta proizvoda je podržana odličnim konceptom korisničke podrške kojem Bartscher GmbH Germany pridaje veliki značaj. Detaljna podrška, brza korisnička podrška i iskusan tim za upravljanje projektima obezbeđuju veoma visok nivo kvaliteta usluge.
Povezani proizvodi
SIRMAN CORT LR preklopni toster
SIRMAN 6Q kvarcni toster
SIRMAN PDVT preklopni toster
Profesionalni dupli toster sa staklenim Ceran® pločama
Brzo postizanje radne temperature +300°C
Jednostavno čišćenje
- Grejne ploče izrađene od staklokeramike
- Gornja ravna ploča
- Donja ravna ploča
- Gornja ploča samobalansirajuća sa oprugama
- Termostat za regulaciju temperature odvojen za levu i desnu zonu
Toster sa staklokeramičkim pločama

