Mašina za pranje čaša Sammic UX-40BD DD
2.467 € Originalna cena je bila: 2.467 €.2.220 €Trenutna cena je: 2.220 €. cena bez PDV-a
Profesionalna mašina za pranje čaša
Sani-Control system: garantovana dezinfekcija
SOFT START za pranje osetljivih kristalnih čaša
Upresovan tank i vrata koja se lako otvaraju: higijenski i ergonomski
Ekskluzivni Hidroblade™ sistem za pranje: maksimalna efikasnost.
Trostruki sistem filtriranja.
- omekšivač vode u mašini za pranje čaša – depurator
- pumpa za izbacivanje otpadne vode – za odvod u zidu
- pumpa za doziranje deterdženta
- pumpa za doziranje sredstva za ispiranje
- 1 korpa za čaše 400×400 mm
- 1 korpa za čaše i tanjire 400×400 mm (do Ø240 mm)
- 1 mala korpa za pribor
Profesionalna mašina za pranje čaša sa depuratorom i pumpom za izbacivanje vode
SOFT START za pranje osetljivih kristalnih čaša
Ušteda energije
- Telo sa dvostrukim zidovima u zoni tanka.
- Auto save mode nakon 25 minuta neaktivnosti.
- Automatsko gašenje nakon 120 minuta.
Sani-Control garancija higijene
- GARANTOVANA DEZINFEKCIJA u skladu sa standardom DIN 10534.
- Funkcija THERMAL LOCK: Osigurava da će se ispiranje obaviti na idealnoj temperaturi za dezinfekciju čaša ili tanjira.

Upresovan tank
Maksimalna higijena

Hydroblade™ prskalice
Ušteda vode, efikasnost pranja, snažana struktura i izdržljivost

Površinski filteri
Jednostavna demontaža i postavljanje površinskih filtera

"Easy-grip" vrata
Integrisana ručica za otvaranje vrata

Veliki kapacitet
Otvor vrata visine 300 mm - za mašinsko pranje visokih vinskih čaša

Soft start
Progresivno startovanje pumpe pranja za zaštitu osetljivog stakla - za pranje kristalnih čaša

Kolor LCD displej
Sve informacije na dlanu
Nova upresovana unutrašnjost mašine
- Ergonomski dizajn sa zaobljenim uglovima kako bi se sprečilo nakupljanje prljavštine i olakšalo čišćenje.
- Kompaktna zapremina rezervoara (50% uštede vode u poređenju sa prethodnim modelima).
- Upresovani nosači za korpe.
Hidroblade™ prskalice za pranje
- Redizajnirane mlaznice za bolje performanse pranja.
- Dizajn „monoblok“ pruža izdržljivost i otpornost na udarce.
- 30% uštede u potrošnji vode tokom ispiranja u poređenju sa prethodnim modelima.
3-step sistem filtera: površinski, rezervoar i pumpa za izbacivanje vode
- Održava vodu za pranje u optimalnim uslovima za konstantan učinka pranja.
- Površinski filteri se lako postavljaju i mogu se brzo ukloniti bez demontaže prskalica.
Vrata „Easy grip“: novi dizajn sa integrisanom ručkom
- Integracija komponenti obezbeđuje veću otpornost i robusnost mašine.
- Dizajnirana da nema uglova ili područja kojima je teško pristupiti: sprečava taloženje prljavštine i olakšava čišćenje.
- Ergonomska ručka omogućava savršeno držanje, čak i sa mokrim rukama.
- Dvoslojna vrata sa sigurnosnim mikroprekidačem i zaptivkom protiv curenja vode.
- Visina pranja 30 cm: pranje širokog spektra čaša, pa čak i tanjira srednje veličine (do Ø24 cm).
Vrhunsko pranje čaša i posuđa
- Ultra Xperience: visoke performanse, bez komplikacija.
- Meki start: progresivno pokretanje pumpe za pranje radi zaštite lomljivih predmeta.
- LCD ekran u boji: intuitivna komunikacija o statusu mašine pomoću poruka, kodova u boji i ikona.
- Namenski ciklusi: izbor idealnog programa pranja pomoću ikona.
- Prilagodljivo: omogućava da se glavni parametri mašine prilagode potrebama svakog korisnika.
- PRIKAZ TEMPERATURE
- Funkcija Wash Plus+: povećava intenzitet ciklusa pranja za bolje performanse čišćenja.
- Kontrolna tabla sa IP65 zaštitom od vlage.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 470x540x710 mm |
|---|---|
| Korpa | 400×400 mm |
| Visina otvora | 300 mm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Ukupna snaga | 3,95 kW |
| Maksimalna angažovana snaga | 2,75 kW |
| Grejač bojlera | 2,5 kW |
| Grejač tanka | 1,2 kW |
| Pumpa pranja | 0,25 kW |
| Kapacitet bojlera | 4,5 litara |
| Kapacitet tanka | 9 litara |
| Ciklus pranja | 90/120/150/180 sekundi, mogućnost promene dužine ciklusa |
| Potrošnja vode po ciklusu | 1,9 litara |
| Doziranje deterdženta | podešavanje u kontrolnom panelu, ugrađena pumpica |
| Doziranje brilijantina | podešavanje u kontrolnom panelu, ugrađena pumpica |
| Materijal izrade kućišta | dupli zidovi tanka i vrata, INOX AISI 304 |
| Ulazna voda konekcija | 3/4″, konekcija na vodu 30°-60° C |
| Otpadna voda | pumpa za izbacivanje vode, Ø 32 mm |
| Opcionalna dodatna oprema | specijalne korpe za vinske čaše |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 40,5 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Sammic S.L. Spain |
| Kontrola | LCD prikaz, soft tasteri |
Slični proizvodi …
Mašina za pranje čaša Sammic GP-35B DD
Profesionalna mašina za pranje čaša sa pumpom za izbacivanje vode za odvod u zidu
Sani-Control garancija higijene
- GARANTOVANA DEZINFEKCIJA u skladu sa standardom DIN 10534.
- funkcija THERMAL LOCK: Osigurava da će se ispiranje obaviti na idealnoj temperaturi za dezinfekciju čaša ili tanjirića.
Dvostruki sistem filtriranja.
- pumpa za izbacivanje otpadne vode - za odvod u zidu
- pumpa za doziranje deterdženta
- pumpa za doziranje sredstva za ispiranje
- 1 korpa za čaše 350x350 mm
- 1 korpa za čaše i tanjiriće 350x350
- 1 mala korpa za pribor
Mašina za pranje čaša Sammic AX-40BD DD
Profesionalna mašina za pranje čaša sa visokim otvorom H300 mm i pumpom za izbacivanje vode
Sani-Control system: garantovana dezinfekcija
Upresovan tank i vrata koja se lako otvaraju: higijenski i ergonomski
Ekskluzivni Hidroblade™ sistem za pranje: maksimalna efikasnost.
Trostruki sistem filtriranja.
- pumpa za izbacivanje otpadne vode - za odvod u zidu
- pumpa za doziranje deterdženta
- pumpa za doziranje sredstva za ispiranje
- 1 korpa za čaše 400x400 mm
- 1 korpa za čaše i tanjire 400x400 mm (do Ø240 mm)
- 1 mala korpa za pribor
Povezani proizvodi
Carimali Bubble 2 aparat za espresso kafu
Profesionalni espresso aparat sa dve grupe
Carimali Bubble je profesionalni espresso aparat prepoznatljivog italijanskog dizajna, vrhunskih performansi, za najzahtevnije korisnike.
Profesionalni kafe aparat zahteva priključak na gradsku vodovodnu mrežu.
Osnovne karakteristike espresso aparata:
- digitalna kontrola temperature
- digitalno podešavanje doza kafe
- automatsko doziranje kafe
- dve doze tople vode za čaj
- automatsko dopunjavanje bojlera
- LCD ekran sa prikazom temprature i faze rada
- podsetnik za redovan servis
- prijava grešaka tokom rada
- integrisana pumpa
- analogni manometar
- termosifon sistem cirkulacije u grupama
- elektronski ciklus pranja grupe
Profesionalni kafe aparat Bubble dostupan je sa visoko podignutim grupama (coffee to go) ili standardnom visinom grupa.
Carimali je italijanski proizvođač profesionalnih espresso aparata sa tradicijom od 1919. godine.
Profesionalni espresso aparati Carimali, proizvode se u modelima od 1 do 3 grupe.
Manji profesionalni espresso aparat BUBBLE: Carimali BUBBLE 1 grupa
Santos #54 profesionalni šejker
Profesionalni mikser za nes kafu - šejker
SANTOS #54 mikser idealan je uređaj za pravljenje frapea, mlečnih šejkova, mlečne pene, sladolednih napitaka, mućenje nes kafe ...
SANTOS #54 mikser je namenjen za komercijalnu upotrebu, sa snažnim motorom i varijatorom brzine.
Snažan motor i robusna konstrukcija dozvoljavaju mućenje svih vrsta napitaka, od nes kafe do sladoled poslastica - šejkova.
Jednostavan za upotrebu: automatsko startovanje mućenja nakon detekcije čaše.
Varijator brzine: 8.000 - 16.000 rpm podešavanje brzine
Standradno uz profesionalni šejker - mixer:
- 2 čaše 675 ml (1 inox + 1 polikarbonat)
- 3 nastavka za mućenje: 1 univerzalni sferni, 1 gumeni nastavak, 1 duboki nastavak nazubljen
Santos citrus Juicer #10 cedilica agruma
Profesionalna cedilica agruma
- za narandžu, limun, grejp, limetu ...
- izliv za sok na visini od 135 mm.
- sa potiskivačem
- vodootporni ON/OFF prekidač
- maksimalni učinak do 30 lit/h isceđenog soka
- tih indukcioni motor sa kočnicom - 1500 obr/m
- sigurnosni prekidači i termozaštite motora
- jednostavno pranje i održavanje
Scotsman ACM 107 AS ledomat 50 kg
Ledomat 50 kg proizvodnje za 24h.
- Depozit za led kapaciteta 23 kg.
- Ergonomski dizajniran pristup depozitu za skladištenje leda.
- Vrata depozita zahtevaju minimalni prostor (sistem "nestajanja" vrata).
- Proizvodi led oblika „medium gourmet“ 20 grama kocka.
- Ledomat sa "Agion" tehnologijom: sprečava razvoj mikroba i neprijatnih mirisa.
- Otporno kućište ledomata od nerđajućeg čelika AISI 304.
- Lako pristupačan ON-OFF prekidač na prednjem panelu ledomata.
- Svetlosna indikacija rada ledomata - status faze u kojoj je ledomat, prijava eventualne greške u radu ledomata, dekalcifikacija ledomata.
- Jednostavno čišćenje ledomata od kamenca - self clean system.
- Elektronska kontrola rada ledomata: temperatura ambijenta i vode se menja tokom godine - sistem prati i koriguje parametre kako bi led koji proizvodi ledomat uvek bio isti.
- Vazdušno hlađenje kompresora - AS air system
Ledomat ACM107AS proizvodnje 50 kg leda na dan, sa medium gourmet cube ugostiteljskom kockom težine 20 gr (~2.500 kockica leda dnevno).

