Mašina za pranje čaša Sammic GP-35B DD
1.604 € Originalna cena je bila: 1.604 €.1.363 €Trenutna cena je: 1.363 €. cena bez PDV-a
Profesionalna mašina za pranje čaša sa pumpom za izbacivanje vode za odvod u zidu
Sani-Control garancija higijene
- GARANTOVANA DEZINFEKCIJA u skladu sa standardom DIN 10534.
- funkcija THERMAL LOCK: Osigurava da će se ispiranje obaviti na idealnoj temperaturi za dezinfekciju čaša ili tanjirića.
Dvostruki sistem filtriranja.
- pumpa za izbacivanje otpadne vode – za odvod u zidu
- pumpa za doziranje deterdženta
- pumpa za doziranje sredstva za ispiranje
- 1 korpa za čaše 350×350 mm
- 1 korpa za čaše i tanjiriće 350×350
- 1 mala korpa za pribor
Profesionalna mašina za pranje čaša sa pumpom za izbacivanje vode, za odvod u zidu
Sani-Control garancija higijene
- GARANTOVANA DEZINFEKCIJA u skladu sa standardom DIN 10534.
- funkcija THERMAL LOCK: Osigurava da će se ispiranje obaviti na idealnoj temperaturi za dezinfekciju čaša ili tanjira.
Dvostruki sistem filtracije
- maksimalna zaštita pumpe za izbacivanje vode
Vrata sa duplim zidom
- vrata sa duplim zidom, sigurnosni mikroprekidač i visokokvalitetni zaptivač vrata: savršena zvučna i hidro izolacija
Mašina za pranje čaša sa jednostavnim kontrolama
- GP Xperience: jednostavna i intuitivna upotreba
- ciklusi pranja: izbor idealnog programa pranja pomoću ikonica
- elektronski kontrolni panel sa IP65 zaštitom od prskanja vode
- izvlačenje difuzora i filtera bez alata, za lakše održavanje i
čišćenje
| Dimenzije (ŠxDxV) | 420x495x645 mm |
|---|---|
| Korpa | 350×350 mm |
| Visina otvora | 240 mm |
| Kontrola | soft tasteri |
| Ciklus pranja | 120/150 sekundi |
| Napajanje | 230 VAC |
| Ukupna snaga | 3,77 kW |
| Maksimalna angažovana snaga | 2,57 kW |
| Grejač bojlera | 2,5 kW |
| Grejač tanka | 1,2 kW |
| Pumpa pranja | 75 W |
| Kapacitet bojlera | 3,2 lit. |
| Kapacitet tanka | 12,7 lit. |
| Potrošnja vode po ciklusu | 2,2 lit. |
| Doziranje deterdženta | ugrađena pumpica |
| Doziranje brilijantina | ugrađena pumpica |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Ulazna voda konekcija | konekcija na vodu 30°-60° C, 3/4″ |
| Otpadna voda | pumpa za izbacivanje vode, Ø 32 mm |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 31 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Sammic S.L. Spain |
Slični proizvodi …
Mašina za pranje čaša Sammic UX-40BD DD
Profesionalna mašina za pranje čaša
Sani-Control system: garantovana dezinfekcija
SOFT START za pranje osetljivih kristalnih čaša
Upresovan tank i vrata koja se lako otvaraju: higijenski i ergonomski
Ekskluzivni Hidroblade™ sistem za pranje: maksimalna efikasnost.
Trostruki sistem filtriranja.
- omekšivač vode u mašini za pranje čaša - depurator
- pumpa za izbacivanje otpadne vode - za odvod u zidu
- pumpa za doziranje deterdženta
- pumpa za doziranje sredstva za ispiranje
- 1 korpa za čaše 400x400 mm
- 1 korpa za čaše i tanjire 400x400 mm (do Ø240 mm)
- 1 mala korpa za pribor
Mašina za pranje čaša Sammic AX-40BD DD
Profesionalna mašina za pranje čaša sa visokim otvorom H300 mm i pumpom za izbacivanje vode
Sani-Control system: garantovana dezinfekcija
Upresovan tank i vrata koja se lako otvaraju: higijenski i ergonomski
Ekskluzivni Hidroblade™ sistem za pranje: maksimalna efikasnost.
Trostruki sistem filtriranja.
- pumpa za izbacivanje otpadne vode - za odvod u zidu
- pumpa za doziranje deterdženta
- pumpa za doziranje sredstva za ispiranje
- 1 korpa za čaše 400x400 mm
- 1 korpa za čaše i tanjire 400x400 mm (do Ø240 mm)
- 1 mala korpa za pribor
Povezani proizvodi
Carimali Bubble 2 aparat za espresso kafu
Profesionalni espresso aparat sa dve grupe
Carimali Bubble je profesionalni espresso aparat prepoznatljivog italijanskog dizajna, vrhunskih performansi, za najzahtevnije korisnike.
Profesionalni kafe aparat zahteva priključak na gradsku vodovodnu mrežu.
Osnovne karakteristike espresso aparata:
- digitalna kontrola temperature
- digitalno podešavanje doza kafe
- automatsko doziranje kafe
- dve doze tople vode za čaj
- automatsko dopunjavanje bojlera
- LCD ekran sa prikazom temprature i faze rada
- podsetnik za redovan servis
- prijava grešaka tokom rada
- integrisana pumpa
- analogni manometar
- termosifon sistem cirkulacije u grupama
- elektronski ciklus pranja grupe
Profesionalni kafe aparat Bubble dostupan je sa visoko podignutim grupama (coffee to go) ili standardnom visinom grupa.
Carimali je italijanski proizvođač profesionalnih espresso aparata sa tradicijom od 1919. godine.
Profesionalni espresso aparati Carimali, proizvode se u modelima od 1 do 3 grupe.
Manji profesionalni espresso aparat BUBBLE: Carimali BUBBLE 1 grupa
Metalcarrelli 2457 kanta sa pedalom 90 litara
Scotsman ACM 177 AS ledomat 83 kg
Ledomat 83 kg proizvodnje za 24h.
- Depozit za led kapaciteta 48 kg.
- Ergonomski dizajniran pristup depozitu za skladištenje leda.
- Vrata depozita zahtevaju minimalni prostor (sistem "nestajanja" vrata).
- Proizvodi led oblika „medium gourmet“ 20 grama kocka.
- Ledomat sa "Agion" tehnologijom: sprečava razvoj mikroba i neprijatnih mirisa.
- Otporno kućište ledomata od nerđajućeg čelika AISI 304.
- Lako pristupačan ON-OFF prekidač na prednjem panelu ledomata.
- Svetlosna indikacija rada ledomata - status faze u kojoj je ledomat, prijava eventualne greške u radu ledomata, dekalcifikacija ledomata.
- Jednostavno čišćenje ledomata od kamenca - self clean system.
- Elektronska kontrola rada ledomata: temperatura ambijenta i vode se menja tokom godine - sistem prati i koriguje parametre kako bi led koji proizvodi ledomat uvek bio isti.
- Vazdušno hlađenje kompresora - AS air system
Ledomat ACM177AS proizvodnje 83 kg leda na dan, sa medium gourmet cube ugostiteljskom kockom težine 20 gr (~4.250 kockica leda dnevno).
Aparat za toplu čokoladu Ugolini Delice LT5
Aparat za toplu čokoladu Ugolini DELICE 5 litara.
Dispenzer za pripremu tople čokolade i drugih manje ili više gustih toplih napitaka. Svestran, pouzdan, štedi prostor i jednostavan za upotrebu. Njegova jednostavnost olakšava Vam posao. Sa svedenim i elegantnim dizajnom povećava prodaju zahvaljujući vizuelnom doživljaju proizvoda. Netoksična i nelomljiva posuda od polikarbonata zapremine 3 litre ili 5 litara, sa lako uklonjivom slavinom za potpuno čišćenje i jednostavno demontažna posuda, čak i ako je puna proizvoda.
- Posuda za toplu čokoladu 5 litara
- Regulacija temperature kuvanja termostatom
- Regulacija temperature u posudi termostatom

