HOME » Ugostiteljska oprema » VITAL PRIME202EM konvektomat
VITAL PRIME202E konvektomat
9.548 € cena bez PDV-a
VITAL PRIME102EM konvektomat
5.368 € cena bez PDV-a
VITAL PRIME202EM konvektomat
8.606 € cena bez PDV-a
Konvektomat sa direktnim ubacivanjem pare
Kapacitet plehova 1 kolica sa 20x GN 2/1 ili 40x GN 1/1
- 1 kolica sa nosačima plehova
- vreme pripreme podesivo do 120 minuta
- mehanički termostat za regulaciju temperature
- manuelna funkcija ubacivanja pare
- unutrašnje osvetljenje sa halogenom lampom
- zaptivena guma na vratima
- ventilator sa turbinom od nerđajućeg čelika i dvosmernom rotacijom
- jednostavno čišćenje unutrašnjosti, zaobljeni uglovi grejne komore
- mikroprekidač za vrata
- dvostruko staklo na vratima, otporno na visoke temperature
- unutrašnje staklo se otvara – na šarkama
- podesiva temperatura pripreme do 300 °C
- konstrukcija od nerđajućeg čelika
- termoizolovana komora konvektomata
- sigurnosni termostat
Šifra proizvoda:
VITAL PRIME202EM
Kategorije: Konvektomati, Kuhinjska oprema
Tehničke karakteristike
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1200x1100x1845 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 56 kW |
| Zagrevanje komore | INCOLOY električni grejači |
| Kapacitet plehova | 40 GN 1/1, 20 GN 2/1, 1 kolica 40 GN 1/1, 1 kolica 20 GN 2/1 |
| Visina između plehova | 70 mm |
| Kontrola | mehanička kontrola funkcija |
| Tajmer | kontinuiran ciklus, 1’ – 120’ |
| Radna temperatura | 50°-300°C |
| Način rada peći | 3 moda: konvekcijski, parni, kombinovani |
| Ventilator | 1 brzina sa dva smera okretanja |
| Sistem vlaženja vazduha | direct steam – direktna para |
| Vrata peći | duplo staklo sa vazdušnom zavesom |
| Unutrašnje osvetljenje | halogen svetlo |
| Materijal izrade komore | INOX AISI 304 |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 430 |
| Napajanje vodom | ventil ¾” |
| Otpadna voda | Ø 32 mm |
| Težina | 343 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Vital Group Turkey |
Povezani proizvodi
Giorik FE9117 električna friteza
2.280 € cena bez PDV-a
Električni kazan Giorik PEI910 100LT
6.443 € cena bez PDV-a
Kuhinjski električni kazan kapaciteta 100 litara – indirektno grejanje
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 2”
Ljuštilica krompira SIRMAN PPJ 10
2.520 € cena bez PDV-a
Ljuštilica za krompir kapaciteta 170 kg/h
- INOX disk za ljuštenje sa lako zamenjivom abrazivnom površinom
- prenosni kaiš sa samozatezanjem
- odvojiva posuda (bez upotrebe alata), periva u mašini za pranje posudja
- INOX vrata za kipovanje, sa dihtungom i zaključavanjem
- Automatsko kipovanje
- Podesive nogare sa mogućnošću ankerisanja u pod
- Sigurnosne zaštite: mikroprekidač na poklopcu, mikroprekidač na vratima
SIRMAN PPJ 10 ljuštilica krompira je pogodna i za ostalo krtolasto povrće (šargarepa, celer, cvekla ...).
Opcionalno:
- veliki izliv za kese za pakovanje (komercijalno pakovanje oljuštenog krompira)
- brza spojka za dovod vode na poklopcu - jednostavno spajanje na dovod vode
- INOX sito za otpad - sprečava zagušenje kanalizacije, prikuplja otpad od oguljenog krompira
SIRMAN ljuštilica za krompir PPJ dostupna i u kapacitetu 20kg po ciklusu - PPJ 20
FAMA Pelapatate P10 ljuštilica krompira
1.770 € cena bez PDV-a

