HOME » Ugostiteljska oprema » VITAL PRIME202E konvektomat
VITAL PRIME102E konvektomat
6.072 € cena bez PDV-a
VITAL PRIME202EM konvektomat
8.606 € cena bez PDV-a
VITAL PRIME202E konvektomat
9.548 € cena bez PDV-a
Konvektomat sa direktnim ubacivanjem pare
Kapacitet plehova 1 kolica sa 20x GN 2/1 ili 40x GN 1/1
- 1 kolica sa nosačima plehova
- vreme pripreme podesivo do 180 minuta
- sve funkcije su digitalno kontrolisane
- 20 programa rada u 5 faza: podesiva petostepena funkcija pripreme u programu
- rotaciono dugme za izbor i podešavanje – scroll taster
- manuelna ili automatska funkcija ubacivanja pare
- unutrašnje osvetljenje sa halogenom lampom
- zaptivena guma na vratima
- dvobrzinski ventilator sa turbinom od nerđajućeg čelika i dvosmernom rotacijom
- jednostavno čišćenje unutrašnjosti, zaobljeni uglovi grejne komore
- mikroprekidač za vrata
- dvostruko staklo na vratima, otporno na visoke temperature
- unutrašnje staklo se otvara – na šarkama
- podesiva temperatura pripreme do 300 °C
- funkcija regeneracije do 150 °C
- funkcija predgrevanja komore konvektomata
- funkcija hlađenja – spuštanja temperature u komori
- ručni tuš za pranje konvektomata
- konstrukcija od nerđajućeg čelika
- termoizolovana komora konvektomata
- sigurnosni termostat
Šifra proizvoda:
VITAL PRIME202E
Kategorije: Konvektomati, Kuhinjska oprema
Tehničke karakteristike
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1200x1100x1845 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 56 kW |
| Zagrevanje komore | INCOLOY električni grejači |
| Kapacitet plehova | 40 GN 1/1, 20 GN 2/1, 1 kolica 40 GN 1/1, 1 kolica 20 GN 2/1 |
| Visina između plehova | 70 mm |
| Kontrola | digitalni kontroler sa rotacionim tasterom |
| Tajmer | 180 minuta, kontinuiran ciklus |
| Programiranje | 20 programa rada u 5 faza |
| Radna temperatura | 50°-300°C |
| Način rada peći | 3 moda: konvekcijski, parni, kombinovani |
| Ventilator | 2 brzine reverzibilni |
| Sistem vlaženja vazduha | direct steam – direktna para |
| Vrata peći | duplo staklo sa vazdušnom zavesom |
| Unutrašnje osvetljenje | halogen svetlo |
| Materijal izrade komore | INOX AISI 304 |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 430 |
| Napajanje vodom | ventil ¾” |
| Otpadna voda | Ø 32 mm |
| Težina | 350 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Vital Group Turkey |
Povezani proizvodi
Giorik CG740E gasni šporet sa elektro rernom
3.341 € cena bez PDV-a
Profesionalni plinski šporet 4 gorionika sa rernom na struju - serija 700
- upresovana gornja ploča debljine 1,2 mm
- 4 gorionika
- 2x 4 kW + 2x 8 kW
- pilot plamen
- u slučaju gašenja plamena prekida se dovod gasa
Električna statička rerna
- GN 2/1 6kW
- termostatska kontrola 100-330°C
- 4 pozicije kontrole grejača
- sigurnosni termostat
- svetlosni indikator zagrejanosti rerne
Mikser za testo Prismafood IBT40
1.548 € cena bez PDV-a
SIRMAN TC 32 Barcellona ICE mlin za meso
2.964 € cena bez PDV-a
Hladjeni mlin za meso #32
Profesionalna mašina za mlevenje mesa
Thermo-electric hladjenje glave (bez kompresora)
- INOX kućište
- IP 54 zažtita
- kontrole na 24 V
- sistem prenosa zatvoren uljni reduktor
- samoventilirajući motor
- dva smera okretanja puža
- jednostavno održavanje
- rešetka na izlazu, prečnik rupe: Ø 4,5 mm (standardno uz mašinu)
- samooštreći noževi od nerdjajućeg čelika
Opcionalno:
- unger system
- 1/2 unger system
- formater za hamburgere
- nastavak za punjenje kobasica
- zaštita za šajbne > 8 mm
STARMIX PL120NVAF industrijski planetarni mikser
14.763 € cena bez PDV-a

