Vertikalni protočni toster Casselin CTV600B
2.344 € cena bez PDV-a
Vertikalni tunel toster za burger zemičke do 600 kom/h i tost hleb do 1200 kom/h.
- teflonska podloga dimenzije 435×490 mm
- regulacija temperature sa tersmostatom
- podešavanje zazora između ploče i žičane pokretne trake
- pečen tost ili zemička za 24 sekunde
Vertikalni toster za fast food upotrebu – kapacitet 1.200 tost parčića, odnosno 600 burger zemički na sat.
Vertikalni tunel toster za burger zemičke do 600 kom/h i tost hleb do 1200 kom/h.
- teflonska podloga dimenzije 435×490 mm
- regulacija temperature sa tersmostatom
- podešavanje zazora između ploče i žičane pokretne trake
- pečen tost ili zemička za 24 sekunde
Tunelski toster funkcioniše sa žičanom pokretnem trakom, koja vodi burger zemičke preko grejne ploče sa teflonskom presvlakom, zagrevajući ih odnosno tostirajući – podesiva temperatura sa fiksnom brzinom.
Direktno ubacivanje burger zemički, rasčenih na polovine, u otvor na gornjoj strani.
Toster se može koristiti za grejanje rasečenih burger zemički i tosta.
Namenjen je restoranima i fast food-ovima sa velikim obimom posla, obzirom na kapacitet 1.200 tost parčića, odnosno 600 zemički na sat.
Opcionalni dodatak za usmeravanje zemički:

Dostupan i u manjem kapacitetu 300 kom/h burger zemički na sat, i većem kapacitetu 1.800 tost parčića na sat.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 650x320x570 mm |
|---|---|
| Unutrašnja dimenzija (ŠxDxV) | 435×490 mm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 2,2 kW |
| Brzina pokretne trake | fiksna |
| Sistem zagrevanja | statičko grejanje |
| Kontrola | termostat za podešavanje temperature, ON/OFF prekidač sa IP44 zaštitom |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 26 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Casselin France |
Slični proizvodi …
Vertikalni protočni toster Casselin CTV300
Vertikalni tunel toster za burger zemičke do 300 kom/h i tost hleb do 600 kom/h.
- teflonska podloga dimenzije 220x490 mm
- regulacija temperature sa tersmostatom
- podešavanje zazora između ploče i žičane pokretne trake
- pečen tost ili zemička za 24 sekunde
Vertikalni toster za fast food upotrebu - kapacitet 600 tost parčića, odnosno 300 burger zemički na sat.
Vertikalni protočni toster Casselin CTV900
Vertikalni protočni tunel toster za burger zemičke do 600 kom/h i tost hleb do 1800 kom/h.
- teflonska podloga dimenzije 650x490 mm
- regulacija temperature sa tersmostatom
- podešavanje zazora između ploče i žičane pokretne trake
- pečen tost ili zemička za 24 sekunde
Vertikalni toster za fast food upotrebu - kapacitet 1.800 tost parčića, odnosno 600 burger zemički na sat.
Povezani proizvodi
Giorik CG740E gasni šporet sa elektro rernom
Profesionalni plinski šporet 4 gorionika sa rernom na struju - serija 700
- upresovana gornja ploča debljine 1,2 mm
- 4 gorionika
- 2x 4 kW + 2x 8 kW
- pilot plamen
- u slučaju gašenja plamena prekida se dovod gasa
Električna statička rerna
- GN 2/1 6kW
- termostatska kontrola 100-330°C
- 4 pozicije kontrole grejača
- sigurnosni termostat
- svetlosni indikator zagrejanosti rerne
Giorik FE9117 električna friteza
GIX8 automatski depurator
Depurator automatski 8 litara
- Omekšivač vode sa automatskom regeneracijom
- Mogućnost programiranja regeneracije po danima i satima
- Elektronski kontroler
- Depozit za so: max 20 kg (20 regeneracija)
U ponudi proizvodjača DVA SrL Italy, dostupan je i manuelni depurator od 8 litara DVA LT8

