Vertikalni protočni toster Casselin CTV300
1.863 € cena bez PDV-a
Vertikalni tunel toster za burger zemičke do 300 kom/h i tost hleb do 600 kom/h.
- teflonska podloga dimenzije 220×490 mm
- regulacija temperature sa tersmostatom
- podešavanje zazora između ploče i žičane pokretne trake
- pečen tost ili zemička za 24 sekunde
Vertikalni toster za fast food upotrebu – kapacitet 600 tost parčića, odnosno 300 burger zemički na sat.
Vertikalni tunel toster za burger zemičke do 300 kom/h i tost hleb do 600 kom/h.
- teflonska podloga dimenzije 220×490 mm
- regulacija temperature sa tersmostatom
- podešavanje zazora između ploče i žičane pokretne trake
- pečen tost ili zemička za 24 sekunde
Tunelski toster funkcioniše sa žičanom pokretnem trakom, koja vodi burger zemičke preko grejne ploče sa teflonskom presvlakom, zagrevajući ih odnosno tostirajući – podesiva temperatura sa fiksnom brzinom.
Direktno ubacivanje burger zemički, rasčenih na polovine, u otvor na gornjoj strani.
Toster se može koristiti za grejanje rasečenih burger zemički i tosta.
Namenjen je restoranima i fast food-ovima sa velikim obimom posla, obzirom na kapacitet 600 tost parčića, odnosno 300 zemički na sat.
Opcionalni dodatak za usmeravanje zemički:

Dostupan i u većem kapacitetu 600 burger zemički na sat i 1.800 tost parčića na sat
| Dimenzije (ŠxDxV) | 460x320x570 mm |
|---|---|
| Unutrašnja dimenzija (ŠxDxV) | 220×490 mm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 1,5 kW |
| Brzina pokretne trake | fiksna |
| Sistem zagrevanja | statičko grejanje |
| Kontrola | termostat za podešavanje temperature, ON/OFF prekidač sa IP44 zaštitom |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 17,5 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Casselin France |
Slični proizvodi …
Vertikalni protočni toster Casselin CTV600B
Vertikalni tunel toster za burger zemičke do 600 kom/h i tost hleb do 1200 kom/h.
- teflonska podloga dimenzije 435x490 mm
- regulacija temperature sa tersmostatom
- podešavanje zazora između ploče i žičane pokretne trake
- pečen tost ili zemička za 24 sekunde
Vertikalni toster za fast food upotrebu - kapacitet 1.200 tost parčića, odnosno 600 burger zemički na sat.
Vertikalni protočni toster Casselin CTV900
Vertikalni protočni tunel toster za burger zemičke do 600 kom/h i tost hleb do 1800 kom/h.
- teflonska podloga dimenzije 650x490 mm
- regulacija temperature sa tersmostatom
- podešavanje zazora između ploče i žičane pokretne trake
- pečen tost ili zemička za 24 sekunde
Vertikalni toster za fast food upotrebu - kapacitet 1.800 tost parčića, odnosno 600 burger zemički na sat.
Povezani proizvodi
PIRA 80 Black peć na ćumur
SIRMAN PD RR-RR preklopni toster
SIRMAN TC 32 Barcellona ICE mlin za meso
Hladjeni mlin za meso #32
Profesionalna mašina za mlevenje mesa
Thermo-electric hladjenje glave (bez kompresora)
- INOX kućište
- IP 54 zažtita
- kontrole na 24 V
- sistem prenosa zatvoren uljni reduktor
- samoventilirajući motor
- dva smera okretanja puža
- jednostavno održavanje
- rešetka na izlazu, prečnik rupe: Ø 4,5 mm (standardno uz mašinu)
- samooštreći noževi od nerdjajućeg čelika
Opcionalno:
- unger system
- 1/2 unger system
- formater za hamburgere
- nastavak za punjenje kobasica
- zaštita za šajbne > 8 mm

