Vertikalni protočni toster Casselin CTV900
2.919 € cena bez PDV-a
Vertikalni protočni tunel toster za burger zemičke do 600 kom/h i tost hleb do 1800 kom/h.
- teflonska podloga dimenzije 650×490 mm
- regulacija temperature sa tersmostatom
- podešavanje zazora između ploče i žičane pokretne trake
- pečen tost ili zemička za 24 sekunde
Vertikalni toster za fast food upotrebu – kapacitet 1.800 tost parčića, odnosno 600 burger zemički na sat.
Vertikalni protočni tunel toster za burger zemičke do 600 kom/h i tost hleb do 1800 kom/h.
- teflonska podloga dimenzije 650×490 mm
- regulacija temperature sa tersmostatom
- podešavanje zazora između ploče i žičane pokretne trake
- pečen tost ili zemička za 24 sekunde
Tunelski toster funkcioniše sa žičanom pokretnem trakom, koja vodi burger zemičke preko grejne ploče sa teflonskom presvlakom, zagrevajući ih odnosno tostirajući – podesiva temperatura sa fiksnom brzinom.
Direktno ubacivanje burger zemički, rasčenih na polovine, u otvor na gornjoj strani.
Toster se može koristiti za grejanje rasečenih burger zemički i tosta.
Namenjen je restoranima i fast food-ovima sa velikim obimom posla, obzirom na kapacitet 1.800 tost parčića, odnosno 600 zemički na sat.
Opcionalni dodatak za usmeravanje zemički:

Dostupan i u manjem kapacitetu 300 kom/h burger zemički, odnosno 1.200 tost parčića.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 890x320x570 mm |
|---|---|
| Unutrašnja dimenzija (ŠxDxV) | 650×490 mm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 3,3 kW |
| Brzina pokretne trake | fiksna |
| Sistem zagrevanja | statičko grejanje |
| Kontrola | termostat za podešavanje temperature, ON/OFF prekidač sa IP44 zaštitom |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 33 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Casselin France |
Slični proizvodi …
Vertikalni protočni toster Casselin CTV300
Vertikalni tunel toster za burger zemičke do 300 kom/h i tost hleb do 600 kom/h.
- teflonska podloga dimenzije 220x490 mm
- regulacija temperature sa tersmostatom
- podešavanje zazora između ploče i žičane pokretne trake
- pečen tost ili zemička za 24 sekunde
Vertikalni toster za fast food upotrebu - kapacitet 600 tost parčića, odnosno 300 burger zemički na sat.
Vertikalni protočni toster Casselin CTV600B
Vertikalni tunel toster za burger zemičke do 600 kom/h i tost hleb do 1200 kom/h.
- teflonska podloga dimenzije 435x490 mm
- regulacija temperature sa tersmostatom
- podešavanje zazora između ploče i žičane pokretne trake
- pečen tost ili zemička za 24 sekunde
Vertikalni toster za fast food upotrebu - kapacitet 1.200 tost parčića, odnosno 600 burger zemički na sat.
Povezani proizvodi
Giorik FG9117T gasna friteza
Giorik SH30 Hi-Lite Salamander
- Visoko efikasni grejni elementi dostižu temperaturu za kuvanje u rekordnom vremenu <8 sec
- Do 79% uštede energije
- Skraćeno vreme čišćenja i održavanja
- Usmereno dejstvo bez rasipanja toplote
Salamander grill su otvoreni uređaji koji generišu toplotu, odozgo na dole, pomoću specijalno dizajniranih grejača, smeštenih u gornji deo uređaja koji je pokretan po vertikalnoj osi, te omogućava povećanje ili smanjenje razmaka od hrane do izvora toplote u zavisnosti od načina pripreme hrane.
Idealno za gratiniranje, zagrevanje, grilovanje, tostiranje ...
grejna površina 1/1 GN

