Sirman Vista Easycold 100 hladna vitrina
1.169 € cena bez PDV-a
Sirman Vista Easycold 100 stona hladna vitrina za sushi i finger food
- kapacitet 2x 1/2 GN ili 4x 1/2 GN
- visina posuda max 40h mm (isporučuje se bez posuda)
- pelxiglass nadgradnja
- plexiglass lift vrata na šarkama
- konstrukcija od anodiziranog aluminijuma sa INOX detaljima
- LED rasveta
- digitalni tersmostat
- minimalna temperatura 3°C
- statičko hlađenje
Rashladna vitrina za sushi i finger food, isporučuje se bez posuda.
Sirman Vista Easycold 100 stona hladna vitrina za sushi i finger food
- kapacitet 2x 1/2 GN ili 4x 1/2 GN
- visina posuda max 40h mm (isporučuje se bez posuda)
- pelxiglas nadgradnja
- plexiglass lift vrata na šarkama
- konstrukcija od anodiziranog aluminijuma sa INOX detaljima
- LED rasveta
- digitalni tersmostat
- minimalna temperatura +3°C
- statičko hlađenje
Rashladna vitrina za sushi i finger food, isporučuje se bez posuda.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 950x434x220 mm |
|---|---|
| Kapacitet GN posuda | 4x GN 1/4, 2x GN 1/2 |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 150 W |
| Temperaturni režim | +3°/+12°C |
| Rashladni fluid | R134a |
| Sistem hlađenja | statičko hlađenje |
| Otapanje | manuelno |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Materijal izrade | plexiglass, anodizirani aluminijum, INOX AISI 304 |
| Klimatska klasa | +32° C / 65% vlažnost vazduha |
| Opcionalna dodatna oprema | GN posude 1/4, GN posude 1/2 |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 28 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Sirman S.p.A Italy |
Slični proizvodi …
Maxima Sushi Tapas Vitrina 132L
Sushi tapas vitrina 132 litre - 180 cm
- kapacitet 5x 1/2 GN ili 8x 1/3 GN
- visina posuda max 40h mm (isporučuje se bez posuda)
- staklena nadgradnja
- klizna vrata
- INOX konstrukcija
- LED rasveta
- digitalni tersmostat Dixell
- 0°/+12°C plusni režim rada
- statičko hlađenje
- jedinstveni sistem hlađenja sa smanjenim formiranjem leda
- sistem protiv kondenzacije na staklu
Hladna vitrina za sushi se isporučuje bez posuda.
Maxima Sushi Tapas Vitrina 52L
Sushi tapas vitrina za GN posude 1/3 - 52 litre - 135 cm
- kapacitet 5x 1/3 GN
- visina posuda max 40h mm (isporučuje se bez posuda)
- staklena nadgradnja
- klizna vrata
- INOX konstrukcija
- LED rasveta
- digitalni tersmostat Dixell
- 0°/+12°C plusni režim rada
- statičko hlađenje
- jedinstveni sistem hlađenja sa smanjenim formiranjem leda
- sistem protiv kondenzacije na staklu
Hladna tapas sushi vitrina se isporučuje bez posuda.
Povezani proizvodi
Hladni sto minusni 3 vrata Tefcold SK6310BT/+SP
Hladni sto sa 3 vrata - minusni
Režim rada -20/-10 °CHladni sto visine 820-880 mm
Radna ploča ravna + splashback (zaštita od izlivanja tečnosti)
Kapacitet hladnog stola
- police 328x430 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 345 litara neto zapremina
Afinox Spring Plus 701 BT/A – minusni hladni sto
Minusni hladni sto + splashback
-24/-10°C minusni režim rada
Ravna radna ploča + splahback 100 mmVentilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING - inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti). Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.Tefcold SA914 hladni sto za serviranje
Hladni sto 4 fioke GN 1/1
- rashladni boks sa 4 fioke
- zapremina rashladnog boksa 230 litara
- režim rada: +2/+10 °C
- 4 fioke GN 1/1
- kompletno izrađen od INOX-a
- izolacija tvrdo ekspandirana poliuretanska pena visoke gustine 40kg/m3 (HCFC free) 50mm debljine
Hladni sto sa 4 fioke, namenjen restoranima, fast food-ovima za serviranje i dekoraciju gotovih jela, pripremu sendviča i burgera.
Unutrašnji kapacitet hladnog stola je u skladu sa GN standardom.
Konstrukcija hladnog stola za serviranje, od nerđajućeg čelika INOX AISI 430, što garantuje dugotrajnost i lakoću u održavanju.
Hladni sto dubine 700mm namenjen komercijalnoj upotrebi.
Desmon PTGB2 minusni hladni sto
Hladni sto sa dvoje vrata - minusni režim, zamrzivač:
- -10/-25° C
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 60 mm debljina izolacije
- unutrašnje ivice zaobljene - jednostavno sanitarno održavanje
- vrata sa uglom otvaranja 95°
- magnetna guma na vratima - demontaža bez alata
- monoblok sistem hlađenja patentiran za tropski ambijent +40°C

