Maxima Sushi Tapas Vitrina 52L
1.364 € cena bez PDV-a
Sushi tapas vitrina za GN posude 1/3 – 52 litre – 135 cm
- kapacitet 5x 1/3 GN
- visina posuda max 40h mm (isporučuje se bez posuda)
- staklena nadgradnja
- klizna vrata
- INOX konstrukcija
- LED rasveta
- digitalni tersmostat Dixell
- 0°/+12°C plusni režim rada
- statičko hlađenje
- jedinstveni sistem hlađenja sa smanjenim formiranjem leda
- sistem protiv kondenzacije na staklu
Hladna tapas sushi vitrina se isporučuje bez posuda.
Sushi tapas vitrina za GN posude 1/3 – 52 litre – 135 cm
- kapacitet 5x 1/3 GN
- visina posuda max 40h mm (isporučuje se bez posuda)
- staklena nadgradnja
- klizna vrata
- INOX konstrukcija
- LED rasveta
- digitalni tersmostat Dixell
- 0°/+12°C plusni režim rada
- statičko hlađenje
- jedinstveni sistem hlađenja sa smanjenim formiranjem leda
- sistem protiv kondenzacije na staklu
Hladna tapas sushi vitrina se isporučuje bez posuda.
Dostupna u varijanti 132 lit. i 52 lit.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1352x420x265 mm |
|---|---|
| Kapacitet GN posuda | 5x GN 1/3 |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 130 W |
| Temperaturni režim | 0°/+12° C |
| Rashladni fluid | R600a |
| Sistem hlađenja | statičko hlađenje |
| Otapanje | manuelno |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Materijal izrade | kaljeno staklo, INOX AISI 304 |
| Klimatska klasa | +32° C / 65% vlažnost vazduha |
| Opcionalna dodatna oprema | GN posude 1/3 |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 38,5 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Maxima Holland |
Slični proizvodi …
Maxima Sushi Tapas Vitrina 132L
Sushi tapas vitrina 132 litre - 180 cm
- kapacitet 5x 1/2 GN ili 8x 1/3 GN
- visina posuda max 40h mm (isporučuje se bez posuda)
- staklena nadgradnja
- klizna vrata
- INOX konstrukcija
- LED rasveta
- digitalni tersmostat Dixell
- 0°/+12°C plusni režim rada
- statičko hlađenje
- jedinstveni sistem hlađenja sa smanjenim formiranjem leda
- sistem protiv kondenzacije na staklu
Hladna vitrina za sushi se isporučuje bez posuda.
Povezani proizvodi
TEFCOLD TFW200-S vinski frižider
Mali vinski frižider sa jednom zonom hlađenja - inox:
- skladištenje ~48 vinskih boca od 0,7 litara
- staklena vrata sa INOX ramom;
- INOX rukohvat za otvaranje vrata;
- 1 zona hlađenja vinskih boca;
- drvene police;
- blago zatamnjeno staklo na vratima za zaštitu vina;
- reverzibilna staklena vrata;
- sistem hlađenja bez vibracija;
- LED unutrašnje osvetljenje;
Hladni sto minusni 3 vrata Tefcold SK6310BT/+SP
Hladni sto sa 3 vrata - minusni
Režim rada -20/-10 °CHladni sto visine 820-880 mm
Radna ploča ravna + splashback (zaštita od izlivanja tečnosti)
Kapacitet hladnog stola
- police 328x430 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 345 litara neto zapremina
Afinox Spring Plus 701 TN – hladni sto
Hladni sto - ravna radna ploča
-2/+7°C plusni režim rada
Ventilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING - inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti). Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.Hladni stolovi - održavanje
Zaobljenje ivice unutrašnje ploče omogućavaju vrlo lako čišćenje i higijenu unutrašnjosti pulta. Takođe, podignuti evaporator sprečava pojavu korozije, a integrisani odvod sprečava zadržavanje vode u jedinici.- -2/+7°C plusni režim rada
- Puna vrata od INOXA
- 60 mm izolacija
- 1 plsatificirana rešetkasta polica EN 400 x 600 mm
- Dubina 700 mm
- Digitalni kontroler sa 8 tastera
- Samozatvarajuća vrata (zaustavljanje na 90°)
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče
- Automatsko otapanje i isparavanje vode
- Energetska klasa A - smanjuje potrošnju energije
- Sa ravnom radnom pločom
- Ravna ploča + splashback
- Bez radne ploče
Desmon PGM7 frižider 700 litara
Vertikalni profesionalni frižider 700 litara
- -2/+8° C
- upušteni nosači polica - 24 pozicije
- 3 plastificirane rešetkaste police 2/1 GN 530x650 mm
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 75 mm debljina izolacije - visoka energetska efikasnost
- za ambijent do +40°C
- monoblok sistem hlađenja
- unutrašnje ivice zaobljene - lakše održavanje
- reverzibilna vrata sa uglom otvaranja 100°

