Maxima Sushi Tapas Vitrina 132L
1.473 € cena bez PDV-a
Sushi tapas vitrina 132 litre – 180 cm
- kapacitet 5x 1/2 GN ili 8x 1/3 GN
- visina posuda max 40h mm (isporučuje se bez posuda)
- staklena nadgradnja
- klizna vrata
- INOX konstrukcija
- LED rasveta
- digitalni tersmostat Dixell
- 0°/+12°C plusni režim rada
- statičko hlađenje
- jedinstveni sistem hlađenja sa smanjenim formiranjem leda
- sistem protiv kondenzacije na staklu
Hladna vitrina za sushi se isporučuje bez posuda.
Sushi tapas vitrina 132 litre – 180 cm
- kapacitet 5x 1/2 GN ili 8x 1/3 GN
- visina posuda max 40h mm (isporučuje se bez posuda)
- staklena nadgradnja
- klizna vrata
- INOX konstrukcija
- LED rasveta
- digitalni tersmostat Dixell
- 0°/+12°C plusni režim rada
- statičko hlađenje
- jedinstveni sistem hlađenja sa smanjenim formiranjem leda
- sistem protiv kondenzacije na staklu
Hladna vitrina za sushi se isporučuje bez posuda.
Dostupna u varijanti 132 lit. i 52 lit.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1800x420x265 mm |
|---|---|
| Kapacitet GN posuda | 8x GN 1/3, 5x GN 1/2 |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 160 W |
| Temperaturni režim | 0°/+12° C |
| Rashladni fluid | R600a |
| Sistem hlađenja | statičko hlađenje |
| Otapanje | manuelno |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Materijal izrade | kaljeno staklo, INOX AISI 304 |
| Klimatska klasa | +32° C / 65% vlažnost vazduha |
| Opcionalna dodatna oprema | GN posude 1/2, GN posude 1/3 |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 45 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Maxima Holland |
Slični proizvodi …
Maxima Sushi Tapas Vitrina 52L
Sushi tapas vitrina za GN posude 1/3 - 52 litre - 135 cm
- kapacitet 5x 1/3 GN
- visina posuda max 40h mm (isporučuje se bez posuda)
- staklena nadgradnja
- klizna vrata
- INOX konstrukcija
- LED rasveta
- digitalni tersmostat Dixell
- 0°/+12°C plusni režim rada
- statičko hlađenje
- jedinstveni sistem hlađenja sa smanjenim formiranjem leda
- sistem protiv kondenzacije na staklu
Hladna tapas sushi vitrina se isporučuje bez posuda.
Povezani proizvodi
TEFCOLD CF7310/-SP hladni sto minusni
Hladni sto minusni sa 3 vrata - kuhinjski dubine 700
-10/-20°C minusni režim rada
Hladni sto visine 880 mm
Ravna radna pločaKapacitet hladnog stola
- police u GN 1/1 standardu - idealno slaganje GN posuda
- dimenzija police 530x325 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 402 litre - neto zapremina sa sistemom hlađenja
Afinox Spring Plus 703 TN – trokrilni hladni sto
Trokrilni hladni sto plusni - ravna radna ploča - GN 1/1
- -2/+7°C plusni režim rada
- Ravna radna ploča
- Puna vrata od INOXA
- 60 mm izolacija
- 3 plastificirane rešetkaste police GN 1/1 325 x 530 mm
- Dubina 700 mm
- Digitalni kontroler sa 8 tastera
- Samozatvarajuća vrata (zaustavljanje na 90°)
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče za lakše čišćenje
- Automatsko otapanje i isparavanje kondenzovane vode
- Energetska klasa A - smanjuje potrošnju energije
Opciono se ovaj model može naručiti sa fiokama umesto vrata (1/3, 1/2, 2/3) ili sa točkićima umesto nogara.
https://www.youtube.com/watch?v=P2hIu4VcQzkRashladna komora plusna Tefcold CRPF1212-22
Techfrost EC5 Blast Chiller
Blast chiller za 5 plehova 1/1 GN ili EN600x400 mm
Blast Chiller / Shock Freezer je uređaj u kulinarstvu koji kombinuje sistem hlađenja sa sistemom ventiliranja, koji je u stanju da u velikoj meri očuva sve kvalitete hrane i produži rok trajanja.
Ovaj proizvod utrostručava rok trajanja i mogućnost čuvanja hrane.
- Blast Chiler +90°C na +3°C za 90 min – 24 kg
- Shock Freezer +90°C na -18°C za 240 min – 16 kg
*Plehovi nisu uključeni u cenu

