Stanica za pomfrit Casselin CPDSDC800
3.334 € cena bez PDV-a
Stanica za pomfrit 4 GN posude 1/6 -duplo grejanje – širina 800 mm
- nerđajući čelik
- prekidač za uključivanje/isključivanje
- 4 grejne lampe – Philips IR
- Podesivi termostat od 50 °C do 90 °C
- kontejner za pomfrit 735 x 630 x 150h mm
- 4 GN 1/6 posude dubine 150 mm
- 2 reda za upakovan pomfrit
- staklo reverzibilno – desno ili levo
- posuda za sakupljanje masti
- Slanik
Stanica za upakovani pomfrit štedi vreme serviranja, održava temperaturu, boju i strukturu samog krompira.
Stanica za pomfrit 4 GN posude 1/6 – duplo grejanje – širina 800 mm
Samostojeći grejač za već isprženi pomfrit je pogodan za restorane brze hrane. Točkovi omogućavaju lako premeštanje u objektu.
Grejanje upakovanog pomfrita i grejanje ispod posude.
Podesivi termostat od 50 °C do 90 °C
Stanica za upakovani pomfrit štedi vreme serviranja, održava temperaturu, boju i strukturu samog krompira.
Sistem grejanja pomoću 4 grejne lampe Philips infrared.
Sadrži dvokrilni ormar za skladištenje i brz pristup namirnicama, 4 GN posude 1/6 (150 mm dubina) i slanik.
Poređajte upakovane porcije pomfrita u 2 reda i time uštedite vreme za serviranje kupcu koji dobija instant spremnu porciju koja je i dalje topla i ukusna.
Dostupne varijante:
CPDSDC800
| Dimenzije (ŠxDxV) | 800x700x1600H mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 1,8 kW |
| Kapacitet | 735x630x150 mm, 2 reda za upakovani pomfrit, 4x GN 1/6 H150 mm |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 78 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Casselin France |
Povezani proizvodi
Mašina za pranje tanjira sa depuratorom Elframo D 45 DGT ADD PS
Giorik CG740E gasni šporet sa elektro rernom
Profesionalni plinski šporet 4 gorionika sa rernom na struju - serija 700
- upresovana gornja ploča debljine 1,2 mm
- 4 gorionika
- 2x 4 kW + 2x 8 kW
- pilot plamen
- u slučaju gašenja plamena prekida se dovod gasa
Električna statička rerna
- GN 2/1 6kW
- termostatska kontrola 100-330°C
- 4 pozicije kontrole grejača
- sigurnosni termostat
- svetlosni indikator zagrejanosti rerne
GIX8 automatski depurator
Depurator automatski 8 litara
- Omekšivač vode sa automatskom regeneracijom
- Mogućnost programiranja regeneracije po danima i satima
- Elektronski kontroler
- Depozit za so: max 20 kg (20 regeneracija)
U ponudi proizvodjača DVA SrL Italy, dostupan je i manuelni depurator od 8 litara DVA LT8
SIRMAN TC 32 Barcellona ICE mlin za meso
Hladjeni mlin za meso #32
Profesionalna mašina za mlevenje mesa
Thermo-electric hladjenje glave (bez kompresora)
- INOX kućište
- IP 54 zažtita
- kontrole na 24 V
- sistem prenosa zatvoren uljni reduktor
- samoventilirajući motor
- dva smera okretanja puža
- jednostavno održavanje
- rešetka na izlazu, prečnik rupe: Ø 4,5 mm (standardno uz mašinu)
- samooštreći noževi od nerdjajućeg čelika
Opcionalno:
- unger system
- 1/2 unger system
- formater za hamburgere
- nastavak za punjenje kobasica
- zaštita za šajbne > 8 mm

