Sirman Dolomiti 10T Gelateria Shock Freezer
6.272 € cena bez PDV-a
Šok komora 10 plehova – Blast Chiller / Shock Freezer, model GELATERIA namenjen prvenstevno poslastičarstvu i proizvodnji sladoleda.
- Blast Chilling, Shock Freezing, Hard Freezing i Hold program
- Program za odmrzavanje
- Mogućnost programiranja ciklusa rada
- Sonda jezgra (opcionalno sa grejanjem)
Kapacitet blast chiller-a:
- 25 kg za 90 minuta od +70° do +3°C
- 15 kg za 240 minuta od +70° do -18°C
Dizajniran za visoku efikasnost i jednostavnu upotrebu.
- Napravljen od nerđajućeg čelika AISI 304
- Može da prihvati tacne 1/1 gastronorm ili tacne 60×40 cm
- Visina između nosača plehova 40 mm
- Brzo zamrzavanje, hlađenje, program brzog hlađenja i funkcija održavanja temperature
- Sistem ventilacije sa difuzorima sprečava oštećenje proizvoda
- R452A Gas u sistemu
- Grejana guma vrata sprečava zaleđivanje vrata
- Reverzibilna vrata
Šok komora 10 plehova – Blast Chiller / Shock Freezer, model GELATERIA namenjen prvenstevno poslastičarstvu i proizvodnji sladoleda.
Blast čiler je uređaj u kulinarstvu koji kombinuje sistem hlađenja sa sistemom ventiliranja , koji je u stanju da u velikoj meri očuva sve kvalitete hrane.
Ovaj uređaj utrostručava rok trajanja i dužinu čuvanja spremljene hrane.
Na ovaj način smanjuje rashode dok u isto vreme čuva kvalitet hrane.
Blast Chiler Sirman Dolomiti spušta temperaturu jezgra hrane sa +70°C na +3°C za 90 min.
U Shock Freezer režimu, uređaj spušta temperaturu jezgra hrane sa +70°C na -20°C za 240 min.
Glavna namena Blast Chiller uređaja je da termički obrađen prehrambeni proizvod u što kraćem vremenskom periodu izađe iz kritične temperature za razvoj bakterija – između 5°C i 60°C.
Opcionalno:
- L nosači plehova
- žičane grill rešetke GN 1/1
- točkovi sa kočnicom
- kapacitet 14 GN 1/1
| Dimenzije (ŠxDxV) | 750x750x1500 mm |
|---|---|
| Kapacitet | 25 kg (+ 70 ° C / + 3 ° C) | 15 kg (+ 70 ° C / -18 ° C) |
| Kapacitet plehova | 10 EN 600×400, 10 GN 1/1 |
| Visina između plehova | 40 mm |
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 1.775 W |
| Agregat | monoblok sistem |
| Rashladni fluid | Gas R 452A |
| Sistem hlađenja | vazdušno |
| Otapanje | automatsko otapanje toplim gasom |
| Kontrola | elektronska kontrola rada |
| Sonda jezgra | Ø 3 mm |
| USB priključak | nema |
| Debljina izolacije | 60 mm |
| Vrsta izolacije | poliuretanska pena visoke gustine (40kg/m3) HFC free |
| Materijal izrade | INOX AISI 304 |
| Opcionalna dodatna oprema | grill rešetke, L nosači plehova, grejana sonda jezgra |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 18,5 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Sirman S.p.A Italy |
Slični proizvodi …
Techfrost Z8 Blast Chiller
Blast chiller za 8 plehova 1/1 GN ili EN 600x400
Blast Chiller / Shock Freezer je uređaj u kulinarstvu koji kombinuje sistem hlađenja sa sistemom ventiliranja, koji je u stanju da u velikoj meri očuva sve kvalitete hrane i produži rok trajanja.
Ovaj proizvod utrostručava rok trajanja i mogućnost čuvanja hrane.
- Blast Chiler +90°C na +3°C za 90 min -26 kg
- Shock Freezer +90°C na -18°C za 240 min - 18 kg
*Plehovi nisu uključeni u cenu
Sirman Dolomiti 5 12kg Shock Freezer
Šok komora 5 plehova - Blast Chiller / Shock Freezer
Dizajniran za visoku efikasnost i jednostavnu upotrebu.
- Napravljen od nerđajućeg čelika AISI 304
- Može da prihvati tacne 1/1 gastronorm ili tacne 60x40 cm
- Visina izmedju nosača plehova 40 mm
- Brzo zamrzavanje, hlađenje, program brzog hlađenja i funkcija održavanja temperature
- Sistem ventilacije sa difuzorima sprečava oštećenje proizvoda
- R452A Gas u sistemu
- Grejana guma vrata sprečava zaleđivanje vrata
- Garantovano maksimalno opterećenje kg 150 (postolje za konvektomat 5 plehova)
- Opcionalno bez gornje ploče za ugradnju ispod pulta
- Reverzibilna vrata
- Blast Chilling, Shock Freezing, Hard Freezing i Hold program
- Sonda jezgra za kontrolisano hlađenje i savršene rezultate
- Program za odmrzavanje
Fagor CBC-101 Blast Chiller 10 GN EN
Šok komora 10 plehova - Blast Chiller / Shock Freezer, model za 10 tacni GN 1/1 ili 600x400 mm.
Kapacitet blast chiller-a:
- 50 kg za 90 minuta od +90° do +3°C
- 30 kg za 270 minuta od +90° do -18°C
Dizajniran za visoku efikasnost i jednostavnu upotrebu.
- Napravljen od nerđajućeg čelika AISI 304
- Može da prihvati tacne 1/1 gastronorm ili tacne 60x40 cm
- Visina između nosača plehova 65 mm
- Brzo zamrzavanje, hlađenje, program brzog hlađenja i funkcija održavanja temperature
- Sistem ventilacije sa difuzorima sprečava oštećenje proizvoda
- R452A Gas u sistemu
- Grejana guma vrata sprečava zaleđivanje vrata
- Reverzibilna vrata
- Blast Chilling, Shock Freezing, Hard Freezing i Hold program
- Sonda jezgra za kontrolisano hlađenje i savršene rezultate
Techfrost EC3 Blast Chiller
Blast chiller za 3 pleha 1/1 GN
Blast Chiller / Shock Freezer je uređaj u kulinarstvu koji kombinuje sistem hlađenja sa sistemom ventiliranja, koji je u stanju da u velikoj meri očuva sve kvalitete hrane i produži rok trajanja.
Ovaj proizvod utrostručava rok trajanja i mogućnost čuvanja hrane.
- Blast Chiler +90°C na +3°C za 90 min – 8 kg
- Shock Freezer +90°C na -18°C za 240 min – 6 kg
*Plehovi nisu uključeni u cenu
Povezani proizvodi
Afinox Spring Plus 703 TN – trokrilni hladni sto
Trokrilni hladni sto plusni - ravna radna ploča - GN 1/1
- -2/+7°C plusni režim rada
- Ravna radna ploča
- Puna vrata od INOXA
- 60 mm izolacija
- 3 plastificirane rešetkaste police GN 1/1 325 x 530 mm
- Dubina 700 mm
- Digitalni kontroler sa 8 tastera
- Samozatvarajuća vrata (zaustavljanje na 90°)
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče za lakše čišćenje
- Automatsko otapanje i isparavanje kondenzovane vode
- Energetska klasa A - smanjuje potrošnju energije
Opciono se ovaj model može naručiti sa fiokama umesto vrata (1/3, 1/2, 2/3) ili sa točkićima umesto nogara.
https://www.youtube.com/watch?v=P2hIu4VcQzkAfinox Spring Plus 703 BIG TN – trokrilni hladni sto
Trokrilni hladni sto visine 900mm - ravna radna ploča - GN 1/1
- -2/+7°C plusni režim rada
- Ravna radna ploča
- Visina 900 mm
- Puna vrata od INOXA
- 60 mm izolacija
- 3 plastificirane rešetkaste police GN 1/1 325 x 530 mm
- Dubina 700 mm
- Digitalni kontroler sa 8 tastera
- Samozatvarajuća vrata (zaustavljanje na 90°)
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče za lakše čišćenje
- Automatsko otapanje i isparavanje vode
- Energetska klasa A - smanjuje potrošnju energije
Opciono se ovaj model može naručiti sa fiokama umesto vrata (1/3, 1/2, 2/3) ili sa točkićima umesto nogara.
Desmon PTGB2 minusni hladni sto
Hladni sto sa dvoje vrata - minusni režim, zamrzivač:
- -10/-25° C
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 60 mm debljina izolacije
- unutrašnje ivice zaobljene - jednostavno sanitarno održavanje
- vrata sa uglom otvaranja 95°
- magnetna guma na vratima - demontaža bez alata
- monoblok sistem hlađenja patentiran za tropski ambijent +40°C

