Profesionalna mikrotalasna rerna Sirman Wp 1000
387 € cena bez PDV-a
Profi mikrotalasna rerna Sirman Wp 1000
- 25 litara zapremina komore
- 330x360x200h unutrašnja dimenzija
- namenjena za komercijalnu upotrebu i kontinuiran rad
- keramička podloga – bez tanjira
- analogna kontrola
- LCD displej
Profi mikrotalasna rerna Sirman Wp 1000
- 25 litara zapremina komore
- 330x360x200h unutrašnja dimenzija
- namenjena za komercijalnu upotrebu i kontinuiran rad
- keramička podloga – bez tanjira
- analogna kontrola
- LCD displej
Profesionalna mikrotalasna rerna sa keramičkim dnom
- 1.550 W ulazna snaga
- 1.000 W izlazne snage
- 1 magnetron frekvencije 2.450 Mhz
- sistem sa rotirajućom antenom
- bez tanjira – više korisnog prostora unutar mikrotalasne pećnice
Profi mikrotalasna sa 6 nivoa izlazne snage:
- 10% hold funkcija
- defrost – za odmrzavanje hrane u mikrotalasnoj rerni
- 25% – lagano podgrevanje
- 50% – brzo zagrevanje
- 75% – kuvanje / pečenje
- 100% – pečenje
Sigurnost na radu:
- Sigurnosni mikroprekidači na vratima
- Sigurnosni termostat pregrevanja komore
- Sigurnosni termostat pregrevanja magnetrona
Profesionalna mikrotalasna rerna Sirman Wp 1000 namenjena je komercijalnoj upotrebi u restoranskim kuhinjama, fast food objektima i svim mestima gde postoji potreba za izdržljivim uređajima, za svakodnevnu upotrebu.
Dostupna i sa digitalnim komandama – Sirman Md 1000.
U ponudi i profesionalna mikrotalasna rerna sa digitalnom kontrolom, kapaciteta 25 litara i izlazne snage 1.000 W – Sammic MO-1000.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 559x483x352 mm |
|---|---|
| Dimenzija komore (ŠxDxV) | 330 x 360 x 200 mm |
| Zapremina komore | 25 lit. |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 1.500 W |
| Izlazna snaga | 1.000 W |
| Magnetroni | 1 magnetron |
| Prenos mikrotalasa | 1 rotirajući mešač na plafonu komore |
| Frekvencija | 2.450 Mhz |
| Kontrola | analogna kontrola |
| Programiranje | nema |
| Tajmer | 10 min |
| Vrata peći | kaljeno staklo |
| Unutrašnje osvetljenje | halogen svetlo |
| Materijal izrade komore | INOX AISI 304 |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 17,7 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Sirman S.p.A Italy |
Slični proizvodi …
Profesionalna mikrotalasna rerna Sirman Md 1000
Profesionalna mikrotalasna rerna Sammic MO-1000
Profesionalna mikrotalasna rerna 1000W izlazne snage
Keramička podloga - više korisnog prostora sa manjom zapreminom mikrotalasne rerne.
- tajmer do 60 minuta
- 20 vremenskih ciklusa sa brzim startom
- 3 etape rada sa podešavanjem vremena i snage
- namenjena za komercijalnu upotrebu i kontinuiran rad
- digitalna kontrola
- LCD displej
Profesionalna mikrotalasna rerna Sammic MO-1834
Profesionalna mikrotalasna pećnica 1.800 W
Keramička podloga - više korisnog prostora unutar mikrotalasne rerne.
- 34 litre zapremina komore
- 360x409x225h unutrašnja dimenzija
- 1.800 W sa dva magnetrona
- namenjena za komercijalnu upotrebu i kontinuiran rad
- digitalna kontrola
- LCD displej
- 20 programa u 3 različite etape
Povezani proizvodi
Giorik FG9117T gasna friteza
Električni kazan Giorik PEI910 100LT
Kuhinjski električni kazan kapaciteta 100 litara – indirektno grejanje
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 2”
Giorik SH30 Hi-Lite Salamander
- Visoko efikasni grejni elementi dostižu temperaturu za kuvanje u rekordnom vremenu <8 sec
- Do 79% uštede energije
- Skraćeno vreme čišćenja i održavanja
- Usmereno dejstvo bez rasipanja toplote
Salamander grill su otvoreni uređaji koji generišu toplotu, odozgo na dole, pomoću specijalno dizajniranih grejača, smeštenih u gornji deo uređaja koji je pokretan po vertikalnoj osi, te omogućava povećanje ili smanjenje razmaka od hrane do izvora toplote u zavisnosti od načina pripreme hrane.
Idealno za gratiniranje, zagrevanje, grilovanje, tostiranje ...
grejna površina 1/1 GN
Ljuštilica krompira SIRMAN PPJ 10
Ljuštilica za krompir kapaciteta 170 kg/h
- INOX disk za ljuštenje sa lako zamenjivom abrazivnom površinom
- prenosni kaiš sa samozatezanjem
- odvojiva posuda (bez upotrebe alata), periva u mašini za pranje posudja
- INOX vrata za kipovanje, sa dihtungom i zaključavanjem
- Automatsko kipovanje
- Podesive nogare sa mogućnošću ankerisanja u pod
- Sigurnosne zaštite: mikroprekidač na poklopcu, mikroprekidač na vratima
SIRMAN PPJ 10 ljuštilica krompira je pogodna i za ostalo krtolasto povrće (šargarepa, celer, cvekla ...).
Opcionalno:
- veliki izliv za kese za pakovanje (komercijalno pakovanje oljuštenog krompira)
- brza spojka za dovod vode na poklopcu - jednostavno spajanje na dovod vode
- INOX sito za otpad - sprečava zagušenje kanalizacije, prikuplja otpad od oguljenog krompira
SIRMAN ljuštilica za krompir PPJ dostupna i u kapacitetu 20kg po ciklusu - PPJ 20

