Santos #55BF instant mlin za kafu
1.227 € cena bez PDV-a
Instant mlin za espresso kafu
„on demand“ mlin za kafu
INDUKCIONI motor za intenzivno koričćenje
- precizno podešavanje granulacije <0,02 mm
- noževi Ø 63.5mm
- 2,2 kg kapacitet silosa
- 7g samleveno < 1 sec.
- kapacitet mlevenja > 25kg/h
- tamperi u prečniku Ø 53 mm, Ø 55 mm, Ø 57 mm
- detekcija kašike – automatsko startovanje mlina
- displej sa brojačem samlevenih doza kafe
- taster za izbor 1 ili 2 doze samlevene kafe
- elektronsko podešavanje doze kafe
CE, NSF, KC, RoHS sertifikati
Instant mlin za espresso kafu
„on demand“ mlin za kafu
INDUKCIONI motor za intenzivno koričćenje
- precizno podešavanje granulacije <0,02 mm
- noževi Ø 63.5mm
- 2,2 kg kapacitet silosa
- 7g samleveno < 1 sec.
- kapacitet mlevenja > 25kg/h
5 godina garancije na motor
2 godine garancije na ostale sklopove
- tamperi u prečniku Ø 53 mm, Ø 55 mm, Ø 57 mm
- detekcija kašike – automatsko startovanje mlina
- displej sa brojačem samlevenih doza kafe
- taster za izbor 1 ili 2 doze samlevene kafe
- elektronsko podešavanje doze kafe
CE, NSF, KC, RoHS sertifikati
Santos #55BF instant mlin za kafu.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 198x397x577 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 1.100 W |
| Broj obrtaja motora | 2.800 rpm |
| Prečnik noža | Ø 63,5mm |
| Kapacitet | 25 kg/h |
| Silos za kafu | 2,2 kg |
| Kontrola | elektronska kontrola rada |
| Materijal izrade kućišta | plastificirano aluminijumsko kućište |
| Težina | 15 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat, NSF, ROHS |
| Garancija | 24 meseca, 5 godina na motor |
| Proizvođač | SANTOS S.A.S. FRANCE |
Povezani proizvodi
Carimali DIVA Pro 3 aparat za espresso kafu
Profesionalni kafe aparat sa 3 grupe
Savršen kafe aparat za kafiće i restorane - Carimali DIVA Pro je pažljivo razvijen, do najsitnijih detalja, kako bi se postigao vrhunski kvalitet, sa posebnom pažnjom posvećenom kontroli temperature. Carimali DIVA Pro dolazi sa Perfect Point, ekskluzivnim patentiranim sistemom za infuziju kafe, koji omogućava podešavanja temperature za svaku pojedinačnu grupu. Ovo obezbeđuje ispravne temperature za različite mešavine kafe, ukoliko ih barista koristi na jednom aparatu. Dizajn koji privlači poglede sa izmenjivom bojom svetla, stvarajući vrhunski osećaj kroz završnu obradu visoke klase, sa detaljima od aluminijuma i nerđajućeg čelika.DIVA Pro je profesionalni espresso aparat italijanskog dizajna, svedenih linija, sa vrhunskim performansama i za najzahtevnije korisnike.
Dostupan je sa visoko podignutim grupama (coffee to go) i dodatnom policom za standardne šoljice.
- digitalna kontrola temperature
- digitalno podešavanje doza kafe
- automatsko doziranje kafe
- automatsko dopunjavanje vode
- dve doze tople vode za čaj
- TFT ekran 2.8" za prikaz temprature i faze rada
- softversko podešavanje rada
- nezavisno podešavanje temperature na grupama
- mikser hladne vode za ventil čaja
- RGB osvetljenje - promena boje aparata
- integrisana pumpa
- manometar za prikaz pritiska u bojleru i sistemu
- termosifon sistem cirkulacije vode
- "cool touch" cev pare
- električno grejanje šoljica
- drvene drške na kašikama
- elektronski ciklus pranja grupe
Metalcarrelli 2455 kanta sa pedalom 50 litara
La San Marco LSM 100 S-2 aparat za espresso kafu
Depurator automatski MINI B65 Mijar
Automatski depurator - omekšivač vode
- 5 litara zapremina jonske mase u depuratoru
- 1.500 lit. do regeneracije za ulaznu tvrdoću 10°dh
- Automatska regeneracija depuratora
- Mogućnost programiranja regeneracije po danima i satima
- Mehanički kontroler - garantovana dugotrajnost
- Depozit za so: max 11 kg (15 regeneracija)
Automatski depurator je idealno rešenje za kamenac.
Jednostavno se programira i ne zahteva od korisnika da bude prisutan tokom depuracije, kao kod manuelnih depuratora.

