Sirman CONCERTO 5 EC pasta mašina
2.889 € cena bez PDV-a
Pasta mašina zamesa 4,2 kg testa – mala mašina za restoran
Proizvodnja sveže paste ~8,4 kg/h
- za restorane srednje veličine i one koji žele svežu pastu kao dopunu u svom jelovniku
- mikser za pasta testo sa INOX lopaticama
- zaštitini poklopac sa otvorom za dolivanje sastojaka u toku zamesa
- snažan ventilirajući motor sa uljnim reduktorom za prenos snage na lopatice miksera i puž
- kapacitet kible 10 litara
- 4,2 kg pasta testa po zamesu (3 kg brašna)
- puž, glava i zatvarač diska od INOX čelika
- puž i lopatica miksera se jednostavno demontiraju što olakšava čišćenje mašine nakon završene upotrebe
- kibla je fiksna
- kibla izradjena od anodiziranog aluminijuma
- mašina se isporučuje bez bronzanih alata
Opcionalna oprema:
- motorizovani nož sa podešavanjem brzine odsecanja – samo kratka pasta

- široka paleta bronzanih disk alata za različite oblike paste
- opcionalni set sa PENNE pastu
- dodatak za Bologna raviole sa modlama


| Dimenzije (ŠxDxV) | 305x660x457 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 750 W |
| Bronzani disk alati | Ø 75 mm |
| Zapremina kible | 10 lit. |
| Kapacitet zamesa testa | 4,2 kg |
| Prosečni učinak | ~8 kg/h sveže paste |
| Materijal izrade | kućište INOX AISI 304, kibla anodizirani aluminijum |
| Težina | 42 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Sirman S.p.A Italy |
Povezani proizvodi
Giorik FG7213T gasna friteza
Profesionalna gasna friteza dva bazena 13 + 13 litara Giorik FG7213T - serija 700
- interni tubularni izmenjivači toplote - unutar bazena
- termostatski gasni ventil 100°-195°C - nezavisna kontrola
- gasni ventil sa pilot plamenom - u slučaju gašenja gorionika prekida se dovod gasa
- slavina za ispuštanje ulja sa filterom
Električni kazan Giorik PEI705 50LT
Kuhinjski električni kazan kapaciteta 50 litara – indirektno grejanje
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 1”½
Giorik ST30 Hi-Touch Salamander
GIORIK Hi-Touch broj 1 u gastronomiji - najbolji kuhinjski salamander.
Salamanderi pružaju merljive uštede troškova i optimizuju radno vreme
- Visoko efikasni grejni elementi dostižu radnu temperaturu u rekordnom vremenu.
- Do 79% uštede energije
- Skraćeno vreme čišćenja i održavanja
- Usmereno dejstvo bez rasipanja toplote
Salamanderi su otvoreni uređaji koji generišu toplotu, odozgo na dole, pomoću specijalno dizajniranih grejača, smeštenih u gornji deo uređaja koji je pokretan po vertikalnoj osi, te omogućava povećanje ili smanjenje razmaka od hrane do izvora toplote u zavisnosti od načina pripreme hrane.
Salamander je idealan uređaj za gratiniranje, zagrevanje, grilovanje, tostiranje ...
grejna površina 1/1 GN

