Santos #40A SILENT mlin za espresso kafu
833 € cena bez PDV-a
Mlin za espresso kafu – najtiši mlin na tržištu – najniža cena za vrhunski kvalitet.
Idealan mlin za mlevenje visoko kvalitetne kafe.
Precizno mlevenje:
- Ø 63,5 mm noževi dizajnirani i proizvedeni u Santos fabrici, za mlevenje visokog kvaliteta, precizno i fino mlevenje espresso kafe.
Konstantna doza:
- jednostavno podešavanje doze mlevene kafe 6,5-9 grama
Buka:
- ispod 63 dB
Silos za kafu u zrnu:
- 2,2kg
Automatska dopuna silosa za mlevenu kafu
Indukcioni motor
Mlin za espresso kafu – najniža cena za vrhunski kvalitet.
Najtiši mlin za espresso kafu na tržištu.
Kompaktan, pouzdan i tih, ovaj mlin za kafu stoji pored tradicionalnih aparata za espresso kafu, u restoranima i barovima.
Opremljen je visoko preciznim dozatorom porcija mlevene kafe, koji se automatski dopunjuje nakon korišćenja, da bi se održala konstanta količina mlevene kafe.
Doza kafe se lako podešava, od 6,5 do 9 grama.
Santos mlinovi za espresso kafu – 65 godina iskustva
- Još od 1954 godine, Santos sam proizvodi noževe za mlevenje kafe za svoje potrebe.
- Specijalnost su im tihi mlinovi za kafu
- Uvek isto doziranje
- Bez sagorevanja kafe tokom mlevenja espresso kafe
- Antistatički sistem
- Jednostavno podešavanje i održavanje
Visoka preciznost dozera
- Precizni mehanizam za doziranje mlevene kafe, konstantna doza, za visoko kvalitetan espresso
- Jednostavno podešavanje doze mlevene kafe okretanjem točkića, u rasponu od 6,5 do 9 grama.
- Homogena gustina mlevene kafe
Visok kvalitet mlevenja espresso kafe
- Mlevenje kafe sa ravnim noževima Ø 63,5 mm
- Santos ima sopstvenu proizvodnju noževa za mlevenje kafe
Tihi rad
- Najtiši mlin za espresso kafu na tržištu (63dBA)
- Motor montiran na apsorberima buke
Santos mlin za espresso kafu dostupan i u instant varijanti:
Mlin za espresso kafu kompatibilan je sa postoljem sa fiokom za istresanje soca AKC-01.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 190x390x580 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 360 W |
| Broj obrtaja motora | 1.500 rpm |
| Prečnik noža | Ø 63,5 mm |
| Kapacitet | 8 kg/h |
| Silos za kafu | 2,2 kg |
| Silos za mlevenu kafu | automatska dopuna silosa, 0,3 kg |
| Kontrola | ON/OFF prekidač sa IP44 zaštitom |
| Materijal izrade kućišta | plastificirano aluminijumsko kućište |
| Težina | 13,8 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 5 godina na motor, 24 meseca |
| Proizvođač | SANTOS S.A.S. FRANCE |
Povezani proizvodi
La San Marco LSM 100 S-2 aparat za espresso kafu
Scotsman ACM 177 AS ledomat 83 kg
Ledomat 83 kg proizvodnje za 24h.
- Depozit za led kapaciteta 48 kg.
- Ergonomski dizajniran pristup depozitu za skladištenje leda.
- Vrata depozita zahtevaju minimalni prostor (sistem "nestajanja" vrata).
- Proizvodi led oblika „medium gourmet“ 20 grama kocka.
- Ledomat sa "Agion" tehnologijom: sprečava razvoj mikroba i neprijatnih mirisa.
- Otporno kućište ledomata od nerđajućeg čelika AISI 304.
- Lako pristupačan ON-OFF prekidač na prednjem panelu ledomata.
- Svetlosna indikacija rada ledomata - status faze u kojoj je ledomat, prijava eventualne greške u radu ledomata, dekalcifikacija ledomata.
- Jednostavno čišćenje ledomata od kamenca - self clean system.
- Elektronska kontrola rada ledomata: temperatura ambijenta i vode se menja tokom godine - sistem prati i koriguje parametre kako bi led koji proizvodi ledomat uvek bio isti.
- Vazdušno hlađenje kompresora - AS air system
Ledomat ACM177AS proizvodnje 83 kg leda na dan, sa medium gourmet cube ugostiteljskom kockom težine 20 gr (~4.250 kockica leda dnevno).
Sirman Modulo 3 ALOQN multimikser
Aparat za toplu čokoladu Ugolini Delice LT5
Aparat za toplu čokoladu Ugolini DELICE 5 litara.
Dispenzer za pripremu tople čokolade i drugih manje ili više gustih toplih napitaka. Svestran, pouzdan, štedi prostor i jednostavan za upotrebu. Njegova jednostavnost olakšava Vam posao. Sa svedenim i elegantnim dizajnom povećava prodaju zahvaljujući vizuelnom doživljaju proizvoda. Netoksična i nelomljiva posuda od polikarbonata zapremine 3 litre ili 5 litara, sa lako uklonjivom slavinom za potpuno čišćenje i jednostavno demontažna posuda, čak i ako je puna proizvoda.
- Posuda za toplu čokoladu 5 litara
- Regulacija temperature kuvanja termostatom
- Regulacija temperature u posudi termostatom

