La San Marco SM92A mlin za kafu
520 € cena bez PDV-a
Automatski mlin za espresso kafu
automatsko zaustavljanje nakon punjenja silosa za mlevenu kafu
- potiskivač za kafu
- silos za kafu u zrnu 1,2kg
- silos-dozer za mlevenu kafu 250gr.
- podešavanje doze 5-9 gr.
- noževi Ø 64 mm
- kapacitet mlevenja 8,5kg/h
- brojčanik isporučenih doza
| Dimenzije (ŠxDxV) | 200x355x570 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 350 W |
| Prečnik noža | Ø 64 mm |
| Kapacitet | 8,5 kg/h |
| Silos za kafu | 1,2 kg |
| Silos za mlevenu kafu | 0,25 kg |
| Materijal izrade kućišta | plastificirano aluminijumsko kućište |
| Težina | 13,8 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | La San Marco S.p.A. Italy |
Povezani proizvodi
Metalcarrelli 2457 kanta sa pedalom 90 litara
La San Marco LSM 100 S-2 aparat za espresso kafu
Santos #54 profesionalni šejker
Profesionalni mikser za nes kafu - šejker
SANTOS #54 mikser idealan je uređaj za pravljenje frapea, mlečnih šejkova, mlečne pene, sladolednih napitaka, mućenje nes kafe ...
SANTOS #54 mikser je namenjen za komercijalnu upotrebu, sa snažnim motorom i varijatorom brzine.
Snažan motor i robusna konstrukcija dozvoljavaju mućenje svih vrsta napitaka, od nes kafe do sladoled poslastica - šejkova.
Jednostavan za upotrebu: automatsko startovanje mućenja nakon detekcije čaše.
Varijator brzine: 8.000 - 16.000 rpm podešavanje brzine
Standradno uz profesionalni šejker - mixer:
- 2 čaše 675 ml (1 inox + 1 polikarbonat)
- 3 nastavka za mućenje: 1 univerzalni sferni, 1 gumeni nastavak, 1 duboki nastavak nazubljen
Scotsman ACM 87 AS ledomat 40 kg
Ledomat 40 kg proizvodnje za 24h
- Depozit za led kapaciteta 19 kg.
- Ergonomski dizajniran pristup depozitu za skladištenje leda.
- Vrata depozita zahtevaju minimalni prostor (sistem "nestajanja" vrata).
- Proizvodi led oblika „medium gourmet“ 20 grama kocka
- Ledomat sa "Agion" tehnologijom: sprečava razvoj mikroba i neprijatnih mirisa
- Otporno kućište ledomata od nerđajućeg čelika AISI 304
- Lako pristupačan ON-OFF prekidač na prednjem panelu ledomata
- Svetlosna indikacija rada ledomata - status faze u kojoj je ledomat, prijava eventualne greške u radu ledomata, dekalcifikacija ledomata
- Jednostavno čišćenje ledomata od kamenca - self clean system
- Elektronska kontrola rada ledomata: temperatura ambijenta i vode se menja tokom godine - sistem prati i koriguje parametre kako bi led koji proizvodi ledomat uvek bio isti
- Vazdušno hlađenje kompresora - AS air system
Ledomat ACM87AS proizvodnje 40 kg leda na dan, sa medium gourmet cube ugostiteljskom kockom težine 20 gr (~2.000 kockica leda dnevno).

