La San Marco SM92 INSTANT mlin za espresso kafu
750 € cena bez PDV-a
Mlin za espresso kafu instant
- mlevenje kafe se startuje postavljanjem kašike u nosač – mikroprekidač
- potiskivač za kafu
- silos za kafu u zrnu 1,2kg
- vremensko podešavanje doze
- taster za izbor 1 ili 2 doze samlevene kafe
- noževi Ø 64 mm
- kapacitet mlevenja 8,5kg/h
- digitalni brojčanik isporučenih doza
| Dimenzije (ŠxDxV) | 200x355x570 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 350 W |
| Broj obrtaja motora | 1.350 rpm |
| Prečnik noža | Ø 64 mm |
| Kapacitet | 8,5 kg/h |
| Silos za kafu | 1,2 kg |
| Kontrola | elektronska kontrola rada |
| Materijal izrade kućišta | plastificirano aluminijumsko kućište |
| Težina | 13,8 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | La San Marco S.p.A. Italy |
Povezani proizvodi
Carimali Cento 2 aparat za espresso kafu
Profesionalni aparat za kafu sa dve grupe
Carimali Cento 2 je profesionalni espresso aparat prepoznatljivog italijanskog dizajna, vrhunskih performansi, za najzahtevnije korisnike.
Profesionalni kafe aparat zahteva priključak na gradsku vodovodnu mrežu.
Osnovne karakteristike espresso aparata:
- digitalna kontrola temperature
- digitalno podešavanje doza kafe
- automatsko doziranje kafe
- dve doze tople vode za čaj
- automatsko dopunjavanje bojlera
- LCD ekran sa prikazom temprature i faze rada
- podsetnik za redovan servis
- prijava grešaka tokom rada
- integrisana pumpa
- analogni manometar
- termosifon sistem cirkulacije u grupama
- elektronski ciklus pranja grupe
Profesionalni kafe aparat Cento 2 dostupan je sa visoko podignutim grupama (coffee to go) ili standardnom visinom grupa.
Carimali je italijanski proizvođač profesionalnih espresso aparata sa tradicijom od 1919. godine.
Profesionalni espresso aparati Carimali, proizvode se u modelima od 1 do 3 grupe.
Metalcarrelli 2457 kanta sa pedalom 90 litara
Santos citrus Juicer #10 cedilica agruma
Profesionalna cedilica agruma
- za narandžu, limun, grejp, limetu ...
- izliv za sok na visini od 135 mm.
- sa potiskivačem
- vodootporni ON/OFF prekidač
- maksimalni učinak do 30 lit/h isceđenog soka
- tih indukcioni motor sa kočnicom - 1500 obr/m
- sigurnosni prekidači i termozaštite motora
- jednostavno pranje i održavanje
Santos Juicer #68 centrifugalni sokovnik
Tih i snažan profesionalni sokovnik, za objekte gde su u ponudi sokovi od svežeg voća i povrća: juice barovi, prodavnice zdrave hrane, hoteli, barovi, restorani ...
- Rezultat 60 godina iskustva u cedjenju svežih sokova “Miracle Edition” #68
- Komercijalni sokovnik prilagođen intenzivnoj upotrebi zahvaljujući snažnom asinhoronom motoru i njegovoj visokoj izlaznoj snazi
- Savršena filtracija: velika korpa sa vrlo finim sitom (0,5 mm) rezultat - visokokvalitetni sok
- Širok otvor (79,5 mm): nema potrebe za rezanjem jabuka, šargarepe, paradajza ...
- Savršeno tih: za pravljenje soka ispred kupca
- Sigurnost: Elektromotorna kočnica za zaustavljanje korpe prilikom otvaranja ručice
- Ekskluzivni Easy-clean ™ sistem: Odvojiva posuda, korpa i poklopac (nije potreban alat)
- Visina izliva: 228 mm, za sipanje soka direktno u čašu, teglu i posudu blendera
- Učinak: do 140 l/h iscedjenog soka (200 kg/h)

