La San Marco SM97 INSTANT mlin za espresso kafu
787 € cena bez PDV-a
Mlin za espresso kafu instant
- mlevenje kafe se startuje postavljanjem kašike u nosač – mikroprekidač
- potiskivač za kafu
- silos za kafu u zrnu 1,2kg
- vremensko podešavanje doze
- taster za izbor 1 ili 2 doze samlevene kafe
- noževi Ø 84 mm
- kapacitet mlevenja 13kg/h
- digitalni brojčanik isporučenih doza
| Dimenzije (ŠxDxV) | 200x355x570 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 350 W |
| Broj obrtaja motora | 880 rpm |
| Prečnik noža | Ø 84 mm |
| Kapacitet | 13 kg/h |
| Silos za kafu | 1,2 kg |
| Kontrola | elektronska kontrola rada |
| Materijal izrade kućišta | plastificirano aluminijumsko kućište |
| Težina | 13,8 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | La San Marco S.p.A. Italy |
Povezani proizvodi
Profesionalna cediljka za citruse Santos EVOLUTION #70
Najbolja profesionalna cediljka za citruse: za limun, narandžu, grejp, limetu ... za sve citruse.
Heavy duty cediljka svih vsta citrusa (agruma), sa potiskivačem za lakše cedjenje.
Cediljka namenjena intenzivnoj komercijalnoj upotrebi - do 50 lit/h.
Jak indukcioni motor isporučuje snagu direktno na sistem za cedjenje i održava broj obrtaja bez obzira na trenutno opterećenje.
Profesionalna cediljka za citruse se isporučuje sa 1 nastavkom za cedjenje obzirom da ima potiskivač - isti nastavak kada se cedi limun/limeta, narandža ili grejpfrut.
Jednostavnost upotrebe: automatsko startovanje pritiskom na potiskivač (patentiran sistem sa spojnicom - kvačilom).
Profesionalna cediljka citrusnog voća konstruisana za rad u barovima, restoranima i svugde gde postoji potreba za zdravim i sveže iscedjenim sokom od narandže, grejpa ili prirodne limunade.
- Izliv za sok na visini od 220 mm - direktno cedjenje u čašu.
- Vodootporni ON/OFF prekidač
- Maksimalni učinak - 50 litara iscedjenog soka na sat
- Tih motor - 1500 obr/m
- Sigurnosni prekidači i termozaštita motora
- Jednostavno pranje i održavanje delovi rasklopivi bez upotrebe alata
Jaka konstrukcija i indukcioni motor garantuju dugtrajan rad i u najtežim uslovima.
https://youtu.be/ZA-06E_NtVcSANTOS je francuski proizvodjač profesionalne barske opreme sa najdužom garancijom za uredjaje na tržištu:
- 2 godine na uredjaj
- 5 godina na motor
Garancija i konstrukcija garantuju da je ovo najbolja cedilica za citruse za profesionalnu upotrebu.
Profesionalni centrifugalni sokovnik Santos Juicer #50
Profesionalni centrifugalni sokovnik.
Santos® je svetski lider u proizvodnji komercijalnih sokovnika, sa 35 godina iskustva i stalnim usavršavanjem eksluzivnih patentiranih sistema koji će pružiti najbolju pouzdanost i efikasnost.
Tih i snažan ekstraktor sokova koji se koristi svuda gde su potrebni sokovi od svežeg voća i povrća: juice barovi, prodavnice zdrave hrane, hoteli, barovi, restorani ...
- Komercijalni sokovnik prilagođen intenzivnoj upotrebi zahvaljujući snažnom indukcionom motoru i njegovoj visokoj izlaznoj snazi
- Savršena filtracija: velika korpa sa vrlo finim sitom (0,5 mm) rezultat - visokokvalitetni sok
- Širok otvor (79,5 mm): nema potrebe za rezanjem jabuka, šargarepe, paradajza ...
- Savršeno tih: za pravljenje soka ispred kupca
- Sigurnost: Elektromotorna kočnica za zaustavljanje korpe prilikom otvaranja ručice + zaštitni mikroprekidači
- Ekskluzivni Easy-clean ™ sistem: Odvojiva posuda, korpa i poklopac (nije potreban alat)
- Visina izliva: 200 mm, za sipanje soka direktno u čašu, teglu i posudu blendera
- Profesionalni sokovnik - učinak: do 100 l / h
SANTOS je francuski proizvođač profesionalne barske opreme sa najdužom garancijom u trajanju od 2 godine.
Sirman Modulo 3 ALOQN multimikser
Depurator automatski MINI B65 Mijar
Automatski depurator - omekšivač vode
- 5 litara zapremina jonske mase u depuratoru
- 1.500 lit. do regeneracije za ulaznu tvrdoću 10°dh
- Automatska regeneracija depuratora
- Mogućnost programiranja regeneracije po danima i satima
- Mehanički kontroler - garantovana dugotrajnost
- Depozit za so: max 11 kg (15 regeneracija)
Automatski depurator je idealno rešenje za kamenac.
Jednostavno se programira i ne zahteva od korisnika da bude prisutan tokom depuracije, kao kod manuelnih depuratora.

