HOME » Ugostiteljska oprema » Tefcold GVC38-180 S/S nadgradna salatara 8x 1/3 GN
Tefcold GVC33-120 S/S nadgradna salatara 5x 1/4 GN
480 € cena bez PDV-a
Tefcold GVC38-160 S/S nadgradna salatara 7x 1/3 GN
556 € cena bez PDV-a
Tefcold GVC38-180 S/S nadgradna salatara 8x 1/3 GN
570 € cena bez PDV-a
Nadgradna salatara za priloge 180 cm za 8 posuda 1/3 GN
- kapacitet 8x 1/3 GN (isporučuje se bez posuda)
- maksimalna dubina posuda 150h mm
- INOX konstrukcija
- INOX poklopac
- digitalni tersmostat
- +2°/+8°C plusni režim rada
- statičko hlađenje
Salatara za priloge se isporučuje bez posuda.
Šifra proizvoda:
Tefcold 33602
Kategorije: Fast food, Pizza oprema, Vitrine za priloge, Salatare, Rashladna oprema, Salatare
Opis
Nadgradna salatara za priloge 180 cm za 8 posuda 1/3 GN
- kapacitet 8x 1/3 GN (isporučuje se bez posuda)
- maksimalna dubina posuda 150h mm
- INOX konstrukcija
- INOX poklopac
- digitalni tersmostat
- +2°/+8°C plusni režim rada
- statičko hlađenje
Salatara za priloge se isporučuje bez posuda.
Opcionalno salatara od 180 cm za 8 posuda sa staklenom nadgradnjom, kao i za posude 1/4 GN.
Tehničke karakteristike
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1800x395x289 mm |
|---|---|
| Kapacitet GN posuda | 8x GN 1/3 |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 122 W |
| Temperaturni režim | +2°/+8° C |
| Rashladni fluid | 45 g, R600a |
| Sistem hlađenja | statičko hlađenje |
| Otapanje | manuelno |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Debljina izolacije | 50 mm |
| Vrsta izolacije | poliuretanska pena visoke gustine (42kg/m3) HFC free |
| Materijal izrade | Inox AISI 201 |
| Klimatska klasa | +30°C / 55% vlažnosti vazduha |
| Opcionalna dodatna oprema | GN posude 1/3 |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 35 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Slični proizvodi …
Maxima nadgradna salatara 120 cm 4x 1/3 GN
682 € cena bez PDV-a
Tefcold GVC38-150 nadgradna salatara 150 cm 6x 1/3 GN
536 € cena bez PDV-a
Nadgradna salatara za priloge 150 cm za 6 posuda 1/3 GN
- kapacitet 6x 1/3 GN (isporučuje se bez posuda)
- maksimalna dubina posuda 150h mm
- INOX konstrukcija
- staklena nadgradnja - otvoreno ka korisniku
- digitalni tersmostat
- +2°/+8°C plusni režim rada
- statičko hlađenje
Salatara za priloge se isporučuje bez posuda.
Maxima nadgradna salatara 200 cm 9x 1/3 GN
961 € cena bez PDV-a
Tefcold PT1300 pizza sto
2.392 € cena bez PDV-a
Pizza sto sa mermernom pločom 200 cm
- rashladni boks sa dvoje vrata
- zapremina rashladnog boksa 565 litara
- režim rada: +2/+10 °C
- 21 nosač za kasete-lodne 600x400 mm
- kompletno izradjen od INOX-a
- izolacija tvrdo ekspandirana poliuretanska pena visoke gustine 40kg/m3 (HCFC free) 50mm debljine
Pizza sto kompatibilan je sa salatarom Tefcold GVC38-200.
Povezani proizvodi
Sammic CA-41 univerzalna seckalica
Profesionalna univerzalna seckalica za povrće i sir
Seckalica velikog kapaciteta do 650 kg/h
Savršen rez
- Visoko precizno podešavanje radi postizanja ujednačenog rezanja vrhunskog kvaliteta
- Sečiva su izradjena od nerdjajućeg čelika
- Kombinovanjem noževa dobija se preko 70 vrsta rezova i rendanja
- Glava mašine sa velikim izlaznim otvorom za veći kapacitet izbacivanja
Mikser za testo Prismafood IBM30
1.337 € cena bez PDV-a
Mikser za testo Prismafood IBT40
1.548 € cena bez PDV-a
Mikser za testo Prismafood IBT60 2V
2.946 € cena bez PDV-a

