HOME » Ugostiteljska oprema » Tefcold GVC38-120 S/S nadgradna salatara 4x 1/3 GN
Tefcold GVC38-150 S/S nadgradna salatara 6x 1/3 GN
536 € cena bez PDV-a
Ledomat ljuspičar Scotsman AF 87 WS 75 kg
3.216 € cena bez PDV-a
Tefcold GVC38-120 S/S nadgradna salatara 4x 1/3 GN
508 € cena bez PDV-a
Nadgradna salatara za priloge 120 cm za 4 posude 1/3 GN
- kapacitet 4x 1/3 GN (isporučuje se bez posuda)
- maksimalna dubina posuda 150h mm
- INOX konstrukcija
- INOX poklopac
- digitalni tersmostat
- +2°/+8°C plusni režim rada
- statičko hlađenje
Salatara za priloge se isporučuje bez posuda.
Šifra proizvoda:
Tefcold 33596
Kategorije: Fast food, Pizza oprema, Vitrine za priloge, Salatare, Rashladna oprema, Salatare
Opis
Nadgradna salatara za priloge 120 cm za 4 posude 1/3 GN
- kapacitet 4x 1/3 GN (isporučuje se bez posuda)
- maksimalna dubina posuda 150h mm
- INOX konstrukcija
- INOX poklopac
- digitalni tersmostat
- +2°/+8°C plusni režim rada
- statičko hlađenje
Salatara za priloge se isporučuje bez posuda.
Opcionalno salatara od 180 cm za 4 posude sa staklenom nadgradnjom, kao i za posude 1/4 GN.
Tehničke karakteristike
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1200x395x289 mm |
|---|---|
| Kapacitet GN posuda | 4x GN 1/3 |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 110 W |
| Temperaturni režim | +2°/+8° C |
| Rashladni fluid | 45 g, R600a |
| Sistem hlađenja | statičko hlađenje |
| Otapanje | manuelno |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Debljina izolacije | 50 mm |
| Vrsta izolacije | poliuretanska pena visoke gustine (42kg/m3) HFC free |
| Materijal izrade | Inox AISI 201 |
| Klimatska klasa | +30°C / 55% vlažnosti vazduha |
| Opcionalna dodatna oprema | GN posude 1/3 |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 28 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Slični proizvodi …
Maxima nadgradna salatara 120 cm 4x 1/3 GN
682 € cena bez PDV-a
Tefcold GVC38-150 nadgradna salatara 150 cm 6x 1/3 GN
536 € cena bez PDV-a
Nadgradna salatara za priloge 150 cm za 6 posuda 1/3 GN
- kapacitet 6x 1/3 GN (isporučuje se bez posuda)
- maksimalna dubina posuda 150h mm
- INOX konstrukcija
- staklena nadgradnja - otvoreno ka korisniku
- digitalni tersmostat
- +2°/+8°C plusni režim rada
- statičko hlađenje
Salatara za priloge se isporučuje bez posuda.
Maxima nadgradna salatara 200 cm 9x 1/3 GN
961 € cena bez PDV-a
Tefcold PT1300 pizza sto
2.392 € cena bez PDV-a
Pizza sto sa mermernom pločom 200 cm
- rashladni boks sa dvoje vrata
- zapremina rashladnog boksa 565 litara
- režim rada: +2/+10 °C
- 21 nosač za kasete-lodne 600x400 mm
- kompletno izradjen od INOX-a
- izolacija tvrdo ekspandirana poliuretanska pena visoke gustine 40kg/m3 (HCFC free) 50mm debljine
Pizza sto kompatibilan je sa salatarom Tefcold GVC38-200.
Povezani proizvodi
Sammic CA-62 univerzalna seckalica
Zanolli Teorema Polis T2 IoT MC18 jednoetažna pizza peć
4.905 € cena bez PDV-a
Jednoetažna električna peć - 2 EN pleha 400x600 mm + Wi-Fi
- spoljna dimenzija - 1250 x 1010 x 360 mm
- unutrašna dimenzija komore - 830 x 660 x 180 mm
- maksimalna temperatura - 400°C
- kapacitet - 2 pleha EN 400 x 600 mm
- WI-FI modul za povezivanje na telefon
- Izrada - Inox
- Dno peći po izboru - šamot ili metal
- Digitalna kontrola - 49 programa
- Automatsko čišćenje
- Pre-heating
- Opcionalno - postolje, kabinet za testo, ovlaživač komore, hauba
Mikser za testo Prismafood IBM30
1.337 € cena bez PDV-a
Mikser za testo Prismafood IBM5
879 € cena bez PDV-a

