HOME » Ugostiteljska oprema » Tefcold GVC38-180 nadgradna salatara 180 cm 8x 1/3 GN
Tefcold GS91 hladni sto
910 € cena bez PDV-a
Potpultni zamrzivač Tefcold UF200S
632 € cena bez PDV-a
Tefcold GVC38-180 nadgradna salatara 180 cm 8x 1/3 GN
572 € cena bez PDV-a
Nadgradna salatara za priloge 180 cm za 8 posuda 1/3 GN
- kapacitet 8x 1/3 GN (isporučuje se bez posuda)
- maksimalna dubina posuda 150h mm
- INOX konstrukcija
- staklena nadgradnja – otvoreno ka korisniku
- digitalni tersmostat
- +2°/+8°C plusni režim rada
- statičko hlađenje
Salatara za priloge se isporučuje bez posuda.
Šifra proizvoda:
Tefcold 33601
Kategorije: Fast food, Pizza oprema, Vitrine za priloge, Salatare, Rashladna oprema, Salatare
Opis
Nadgradna salatara za priloge 180 cm za 8 posuda 1/3 GN
- kapacitet 8x 1/3 GN (isporučuje se bez posuda)
- maksimalna dubina posuda 150h mm
- INOX konstrukcija
- staklena nadgradnja – otvoreno ka korisniku
- digitalni tersmostat
- +2°/+8°C plusni režim rada
- statičko hlađenje
Salatara za priloge se isporučuje bez posuda.
Tehničke karakteristike
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1800x395x448 mm |
|---|---|
| Kapacitet GN posuda | 8x GN 1/3 |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 122 W |
| Temperaturni režim | +2°/+8° C |
| Rashladni fluid | R600a, 45 g |
| Sistem hlađenja | statičko hlađenje |
| Otapanje | manuelno |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Debljina izolacije | 50 mm |
| Vrsta izolacije | poliuretanska pena visoke gustine (42kg/m3) HFC free |
| Materijal izrade | INOX AISI 430 |
| Klimatska klasa | +30°C / 55% vlažnosti vazduha |
| Opcionalna dodatna oprema | GN posude 1/3 |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 35 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Slični proizvodi …
Maxima nadgradna salatara 95 cm 3x 1/3 GN
636 € cena bez PDV-a
Maxima nadgradna salatara 120 cm 4x 1/3 GN
682 € cena bez PDV-a
Maxima nadgradna salatara 140 cm 6x 1/3 GN
775 € cena bez PDV-a
Maxima nadgradna salatara 200 cm 9x 1/3 GN
961 € cena bez PDV-a
Povezani proizvodi
Sammic CA-3V univerzalna seckalica
2.047 € cena bez PDV-a
Profesionalna univerzalna kuhinjska mašina sa disk noževima - seckalica.
Kapacitet do 500 kg/h.
Varijabilna brzina motora
"Brushless" tehnologija elektromotora: snažni i efikasni motori
- Maksimalna efikasnost: održavanje obrtnog momenata u celom opsegu brzine motora.
- Ekskluzivni „force control system“: garancija ujednačenog i visokokvalitetnog reza.
- Lagan i kompaktan dizajn: mala težina i zauzima malo radnog prostora.
- Poboljšana nepropusnost vazduha / vode jer nije potrebna ventilacija.
- Prave manje buke: poboljšano radno okruženje.
Mikser za testo Prismafood IBM20
1.108 € cena bez PDV-a
Mikser za testo Prismafood IBT40
1.548 € cena bez PDV-a
Mikser za testo Prismafood IBM15
1.065 € cena bez PDV-a

