Hot dog Grill 9 Rolls Omake SSK01.E11
484 € Originalna cena je bila: 484 €.435 €Trenutna cena je: 435 €. cena bez PDV-a
Roler za kobasice sa 9 valjaka – pečenje hot dog viršli i kobasica Omake Grill SSK01.E11 – 9 Rolls
Roler za viršle i kobasice sa valjcima, idealan je za objekte brze hrane, barove i pabove.
9 valjaka Ø25×450 mm
- Omogućava brzo i ujednačeno pečenje viršli i kobasica, koji će dobiti ukus i boju grilovanog mesa, bez potrebe da ih okrećete ručno
- Potenciometar za regulisanje temperature pečenja
- Struktura od nerđajućeg čelika
- INOX rolne sa grejnim elementima otpornim na udarce
Roler za kobasice sa 9 valjaka – pečenje hot dog viršli i kobasica Omake Grill SSK01.E11 – 9 Rolls
Roler za viršle i kobasice sa valjcima, idealan je za objekte brze hrane, barove i pabove.
9 valjaka Ø25×450 mm
Roler za pečenje dostupan u varijantama:
| Dimenzije (ŠxDxV) | 585x435x185 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 1,8 kW |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 9 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Omake Industrial Kitchen Equipment Turkey |
Slični proizvodi …
Bartscher Hot-dog 4 aparat za hot dog
SIRMAN GW 5 hot dog roller
Roler za pečenje hot dog viršli i kobasica SIRMAN GW 5 - roller grill
Roler za viršle i kobasice sa valjcima, idealan je za objekte brze hrane, barove i pabove.
5 valjaka Ø25x350 mm
- Omogućava brzo i ujednačeno pečenje viršli i kobasica, koji će dobiti ukus i boju grilovanog mesa, bez potrebe da ih okrećete ručno
- Potenciometar za regulisanje temperature pečenja
- Struktura od nerđajućeg čelika
- Asinhroni motor sa reduktorom
- INOX rolne sa grejnim elementima otpornim na udarce
Opcionalno:
- roler valjci za pečenje presvučeni teflonom
Povezani proizvodi
SIRMAN ELIO LR preklopni toster
Profesionalni toster Maxima MT4
SIRMAN CORT VT LL preklopni toster
Profesionalni toster sa preklopnim staklo keramičkim pločama - Ceran®
Brzo postizanje radne temperature
Jednostavno čišćenje
Fioka za otpad
- Grejne ploče izrađene od staklokeramike
- Gornja rebrasta ploča
- Donja ravna ploča
- Gornja ploča samobalansirajuća sa oprugama
- Termostat za regulaciju temperature
Toster sa staklokeramičkim pločama

