Tefcold EIB-D1010-B1 ostvrski frižider/zamrzivač
4.753 € cena bez PDV-a
Ostrvska hladna vitrina za markete – širina 1 m – plusni/minusni režim
Uređaj po potrebi može raditi u plusnom ili minusnom režimu
- plusni ili minusni režim (-18°C/+5°C)
- ventilirajuće hlađenje
- automatsko otapanje toplim gasom
- klizni stakleni poklopci
- zastakljen sa sve 4 strane
- LED unutrašnje svetlo horizontalno postavljeno
- crni eksterijer i enterijer
- točkovi (2 sa kočnicom)
- digitalna kontrola sa Bluetooth konekcijom
Ostrvska hladna vitrina za markete – širina 1 m – plusni/minusni režim
Uređaj po potrebi može raditi u plusnom ili minusnom režimu

- plusni ili minusni režim (-18°C/+5°C)
- ventilirajuće hlađenje
- automatsko otapanje toplim gasom
- klizni stakleni poklopci
- LED unutrašnje svetlo horizontalno postavljeno
- crni eksterijer i enterijer
- točkovi sa kočnicom
EIB-D1010-B1 je mobilna rashladna jedinica koja predstavlja fleksibilno rešenje za hlađenje u maloprodajnim objektima. Može se koristiti kao zamrzivač za sladoled tokom leta i prebaciti na plusni režim van letnje sezone. Postavljen je na jakim točkićima, što znači da se može lako premestiti na novu lokaciju u okviru prodavnice, kada se promeni izloženi proizvod.
Ostrvo frižider/zamrzivač nudi impresivnu količinu prostora za skladištenje u poređenju sa svojom veličinom.
Zastakljen sa sve 4 strane, ima dva klizna staklena poklopca, u kombinaciji sa LED unutrašnjim osvetljenjem nudi odličnu vidljivost proizvoda, bez obzira iz kog pravca kupac dolazi. Ispod staklenih stranica ima dovoljno prostora za brendiranje.
Takođe, ova vitrina ima mogućnost Bluetooth konekcije prego digitalnog kontrolera, za praktično praćenje i izvoz HACCP podataka. Jednostavno preuzmite aplikaciju na svoj telefon i povežide se sa jedinicom.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1012x1010x975 mm |
|---|---|
| Unutrašnja dimenzija (ŠxDxV) | 860x790x300 mm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 1231 W |
| Temperaturni režim | -18°/+5 °C |
| Zapremina hlađene zone | 213 lit. |
| Potrošnja el. energije | 7,83 kWh/24h |
| Klimatska klasa | Class 3 |
| Energetska klasa | Class C |
| Rashladni fluid | 149 g, Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | ventilirajuće |
| Otapanje | automatsko otapanje toplim gasom |
| Kontrola | digitalna kontrola sa LCD prikazom |
| Materijal izrade | odbojnici – INOX 304, staklo, plastificirani čelični lim |
| Boja | crna |
| Težina | 204 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Povezani proizvodi
Tefcold SS920 hladni sto za serviranje
Hladni sto sa bazenom za GN 1/6 + 2 vrata
- rashladni boks sa 2 vrata
- zapremina rashladnog boksa 201 litra
- režim rada: +2/+10 °C
- 1 plastificirana žičana polica po vratima 530x325
- hlađeni bazen za 5 posuda GN 1/6 (isporučuje se bez posuda)
- poklopac za GN kasete
- kompletno izrađen od INOX-a
- izolacija tvrdo ekspandirana poliuretanska pena visoke gustine 40kg/m3 (HCFC free) 50mm debljine
*Isporučuje se bez GN posuda.
Hladni sto sa krilnim vratima i delom za hlađenje kaseta za priloge, namenjen restoranima, fast food-ovima za serviranje i dekoraciju gotovih jela, pripremu sendviča i burgera.
Unutrašnji kapacitet hladnog stola je u skladu sa GN gastronorm posudama za čuvanje hrane.
Konstrukcija hladnog stola za serviranje, od nerđajućeg čelika INOX AISI 304, što garantuje dugotrajnost i lakoću u održavanju, kao i bezbednost u dodiru sa hranom.
Uređaj namenjen komercijalnoj upotrebi.
Sto za hladnu kuhinju dostupan u više dimenzija
Afinox Spring Plus 701 TN/A – hladni sto
Plusni hladni sto jednokrilni - bez radne ploče
-2/+7°C plusni režim rada
Ventilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING - inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti).
Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.
Minusna komora Tefcold CRNF1212-18
Minusna montažno-demontažna komora - 1,8 kubnih metara
minusni režim rada 0°/-20°C
- 1,81 m³ neto zapremina
- spoljašnje dimenzije 1200x1200x2200 mm
- vrata komore 580x1765h mm neto otvor
- minusni režim rada -10°/-20°C
- debljina panela 120 mm
- monoblok sistem hlađenja
Opcionalno:
- sistem polica
- PVC trakasta zavesa na vratima
- rampa za ulazak kolica

