Profesionalni električni šporet sa rernom FAGOR C-E741Q
2.941 € Originalna cena je bila: 2.941 €.2.646 €Trenutna cena je: 2.646 €. cena bez PDV-a
Profesionalni šporet 4 ringle sa električnom rernom – serija 700
- 4 kvadratne grejne ploče 220×220 mm
- 4x 2,6 kW
- 7 pozicija prekidača
- svetlosni indikator uključene ringle
Električna statička rerna:
- unutrašnja dimenzija rerne 650x530x290h 6kW
- termostatska kontrola 100°-300°C
Profesionalni električni šporet sa 2/1 GN rernom 650x530x290h 6kW max 300°C
Profesionalni šporet 4 ringle sa električnom rernom – serija 700
- 4 kvadratne grejne ploče 220×220 mm
- 4x 2,6 kW
- 7 pozicija prekidača
- svetlosni indikator uključene ringle
Električna statička rerna:
- unutrašnja dimenzija rerne 650x530x290h 6kW
- termostatska kontrola 100°-300°C
Profesionalni električni šporet sa 2/1 GN rernom 650x530x290h 6kW max 300°C
FAGOR Kore 700 linija profesionalnih šporeta
| Dimenzije (ŠxDxV) | 800x730x850 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 16,4 kW |
| Broj ringli | 4 |
| Snaga ringli | 4x 2,6 kW |
| Dimenzija ringle | 220×220 mm |
| Vrsta rerne | električna statička |
| Snaga rerne | 6 kW |
| Kontrola rerne | termostatska kontrola |
| Termostat rerne | 100-300°C |
| Kapacitet rerne | 2/1 GN, 650x530x290h mm |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 90 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Fagor Industrial S. Coop. Spain |
Fagor Industrial S. Coop. Spain
Fagor Professional je među svetskim liderima, u proizvodnji opreme, u sektoru ugostiteljstva i profesionalnih mašina za pranje veša.
Fagor Professional je tim profesionalaca koji su posvećeni profesionalcima. Slušaju ih, razumeju i saosećaju sa njima kako bi zadovoljili njihove potrebe i pomogli im da prevaziđu i najteže izazove kreiranjem inovativnih proizvoda.
U tu svrhu, obimni katalog se može pohvaliti proizvodima koji su savršeni i za najzahtevnije profesionalce, podržani nizom uređaja koji svakodnevni rad čine jednostavnijim i efikasnijim.
Fagor Professional je deo poslovne grupe ONNERA Group, posvećene pronalaženju rešenja za opremu za industriju usluživanja hrane, pranje veša i profesionalnih rashladnih uređaja.
ONNERA Group ima 9 proizvodnih pogona, 35 poslovnih kancelarija i više od 2200 zaposlenih širom sveta. Trenutno je vodeća kompanija u proizvodnji ugostiteljske, hotelske i rashladne opreme u Španiji, šesta u Evropi i deseta u svetu.
Fagor je svoju misiju definisao sa verom u talenat i težnjom prema ideji: takmičenje na najvišem nivou i stalnom razvoju.
Slični proizvodi …
Profesionalni gasni šporet FAGOR C-G940 XH
Profesionalni gasni šporet sa rernom FAGOR C-G741 H
Profesionalni gasni šporet 4 gorionika + 2/1 GN gasna rerna - serija 700
- upresovana gornja ploča debljine 1,5 mm
- 4 gorionika
- 4x 8 kW
- pilot plamen
- u slučaju gašenja plamena prekida se dovod gasa
U modelima sa gasnom statičkom rernom:
- osnova rerne od čelika
- unutrašnja dimenzija rerne 650x530x290h 8,6kW 2/1 GN
- termostatska kontrola 125°-310°C
- paljenje gorionika piezzo upaljačem
- sigurnosni termoelement sa pilot plamenom
Profesionalni gasni šporet sa rernom FAGOR C-G961 OP H
Profesionalni gasni šporet 6 gorionika + maxi gasna rerna - serija 900
- upresovana gornja ploča debljine 2 mm
- 6 gorionika
- 5x 8 kW + 1x 10,2 kW
- pilot plamen
- u slučaju gašenja plamena prekida se dovod gasa
Gasna statička rerna
- 1000x700x290h 14kW
- termostatska kontrola 125°-310°C
- paljenje gorionika piezzo upaljačem
- sigurnosni termoelement sa pilot plamenom
Solid top šporet sa rernom Fagor C-G911
Povezani proizvodi
Giorik LPG6940 gasni šporet
Giorik FG7213T gasna friteza
Profesionalna gasna friteza dva bazena 13 + 13 litara Giorik FG7213T - serija 700
- interni tubularni izmenjivači toplote - unutar bazena
- termostatski gasni ventil 100°-195°C - nezavisna kontrola
- gasni ventil sa pilot plamenom - u slučaju gašenja gorionika prekida se dovod gasa
- slavina za ispuštanje ulja sa filterom
Konvektomat GIORIK SNHE061W
Konvektomat kapaciteta 6 plehova GN 1/1
Integrisan generator pare - bojler
- 10” ekran osetljiv na dodir, 9 faza kuvanja;
- kombinovani sistem proizvodnje pare BOILER/DIRECT;
- unapred podešeni programi (recepti);
- ručni tuš na povratnom crevu kao standard;
- sonda jezgra sa 1 tačkom merenja kao standard (multipoint kao opcija);
- sistem kontrole kvaliteta pare (suva-vlažna) STEAM TUNER;
- W automatski sistem za pranje sa tečnim deterdžentom ili tabletama;
- automatsko uklanjanje kamenca iz bojlera;
- 6 brzina ventilatora;
- kontrola vlažnosti u komori METEO SYSTEM;
- USB konekcija;
- delta T kuvanje - sa zadatom razlikom u temperaturi komore i jezgra;
- automatska promena smera rotacije ventilatora u skladu sa podešenim ciklusom rada;
- brzo hlađenje i sa otvorenim vratima;
- komorno led osvetljenje;
- pogodan za tacne 60x40 sa opcionalnim nosačima plehova;
- Wi-Fi kao standard;
- dvostruko zastakljena vrata;
- brzo startovanje sa početnog ekrana - omiljeni recepti;
- SMART COOKING sistem koji prepoznaje opterećenje i omogućava da se prilagodi odgovarajući program prema vrsti hrane u samo nekoliko koraka;

