Profesionalni gasni šporet sa električnom rernom FAGOR C-GE741 H
3.137 € Originalna cena je bila: 3.137 €.2.823 €Trenutna cena je: 2.823 €. cena bez PDV-a
Profesionalni gasni šporet 4 gorionika sa električnom rernom – serija 700
- upresovana gornja ploča debljine 1,5 mm
- 4 gorionika
- 4x 8 kW
- pilot plamen
- u slučaju gašenja plamena prekida se dovod gasa
U modelima sa električnom statičkom rernom:
- unutrašnja dimenzija rerne 650x530x290h 6kW
- termostatska kontrola 100°-300°C
Profesionalni gasni šporet 4 gorionika sa električnom rernom – serija 700
- upresovana gornja ploča debljine 1,5 mm
- 4 gorionika
- 4x 8 kW
- pilot plamen
- u slučaju gašenja plamena prekida se dovod gasa
U modelima sa električnom statičkom rernom:
- unutrašnja dimenzija rerne 650x530x290h 6kW
- termostatska kontrola 100°-300°C
Profesionalni gasni šporet 4 gorionika i 2/1 električnom rernom 650x530x290h 6kW max 300°C
FAGOR Kore 700 linija profesionalnih gasnih šporeta
Profesionalni gasni šporet na gas ili plin – G30
| Dimenzije (ŠxDxV) | 800x730x850 mm |
|---|---|
| Napajanje | GAS + 400 VAC |
| Ukupna snaga | 32 kW GAS + 6 kW 400VAC |
| Broj gorionika | 4 |
| Snaga gorionika | 4x 8 kW, double crown |
| Kontrola gorionika | gasni ventil sa termosondom i pilot plamenom |
| Nosači posuda | rešetke od livenog gvožđa |
| Vrsta rerne | električna statička |
| Snaga rerne | 6 kW |
| Kontrola rerne | termostatska kontrola |
| Termostat rerne | 100-300°C |
| Kapacitet rerne | 650x530x290h mm, 2/1 GN |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 105 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Fagor Industrial S. Coop. Spain |
Fagor Industrial S. Coop. Spain
Fagor Professional je među svetskim liderima, u proizvodnji opreme, u sektoru ugostiteljstva i profesionalnih mašina za pranje veša.
Fagor Professional je tim profesionalaca koji su posvećeni profesionalcima. Slušaju ih, razumeju i saosećaju sa njima kako bi zadovoljili njihove potrebe i pomogli im da prevaziđu i najteže izazove kreiranjem inovativnih proizvoda.
U tu svrhu, obimni katalog se može pohvaliti proizvodima koji su savršeni i za najzahtevnije profesionalce, podržani nizom uređaja koji svakodnevni rad čine jednostavnijim i efikasnijim.
Fagor Professional je deo poslovne grupe ONNERA Group, posvećene pronalaženju rešenja za opremu za industriju usluživanja hrane, pranje veša i profesionalnih rashladnih uređaja.
ONNERA Group ima 9 proizvodnih pogona, 35 poslovnih kancelarija i više od 2200 zaposlenih širom sveta. Trenutno je vodeća kompanija u proizvodnji ugostiteljske, hotelske i rashladne opreme u Španiji, šesta u Evropi i deseta u svetu.
Fagor je svoju misiju definisao sa verom u talenat i težnjom prema ideji: takmičenje na najvišem nivou i stalnom razvoju.
Slični proizvodi …
Profesionalni gasni šporet FAGOR C-G720 H
Profesionalni gasni šporet FAGOR C-G740 H
Profesionalni gasni šporet FAGOR C-G760 H
Profesionalni gasni šporet sa rernom FAGOR C-G761 H
Profesionalni gasni šporet 6 gorionika + 2/1 GN gasna rerna - serija 700
- upresovana gornja ploča debljine 1,5 mm
- 6 gorionika
- 6x 8 kW
- pilot plamen
- u slučaju gašenja plamena prekida se dovod gasa
U modelima sa gasnom statičkom rernom:
- osnova rerne od čelika
- unutrašnja dimenzija rerne 650x530x290h 8,6kW
- termostatska kontrola 125°-310°C
- paljenje gorionika piezzo upaljačem
- sigurnosni termoelement sa pilot plamenom
Povezani proizvodi
Giorik LPG6940 gasni šporet
Električni kazan Giorik PEI705 50LT
Kuhinjski električni kazan kapaciteta 50 litara – indirektno grejanje
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 1”½
GIX8 automatski depurator
Depurator automatski 8 litara
- Omekšivač vode sa automatskom regeneracijom
- Mogućnost programiranja regeneracije po danima i satima
- Elektronski kontroler
- Depozit za so: max 20 kg (20 regeneracija)
U ponudi proizvodjača DVA SrL Italy, dostupan je i manuelni depurator od 8 litara DVA LT8

