Spinner za salatu Sammic ES-200
3.363 € cena bez PDV-a
Brza, tiha, jednostavna za upotrebu i bezbedna, komercijalna centrifugalna sušara za salatu, dizajnirana da efikasno osuši do 12 kg zelene salate po ciklusu pri maksimalnoj brzini od 900 obrtaja u minuti.
- do 12 kg u ciklusu
- 240-720 kg/h
- 3 vremenska ciklusa (60-120-180 sekundi)
- 2-brzine okretanja korpe 350/950 rpm
- Prenosiva mašina – na točkovima sa zaključavanjem
*Napomena: mašina nije namenjena za pranje povrća – samo za sušenje lisnatog povrća
Sammic profesionalna centrifugalna sušara za salatu, suši zelenu salatu i ostalo lisnato povrće za samo 1-3 minuta zahvaljujući velikoj brzini (900 obrtaja u minuti), obezbeđujući dobar kvalitet osušenog proizvoda.
Centrifuga sa snažnim trofaznim motorima, kontrolisanim visokopouzdanim elektronskim varijatorom brzine i inverterom koji omogućava da se sušara za salatu poveže na monofazno električno napajanje (230VAC).
- Konstrukcija od nerđajućeg čelika
- Lagana korpa od nerđajućeg čelika koja se može ukloniti
- Mašina na točkićima koji omogućavaju rukovaocu da premešta jedinicu po kuhinji i odloži u magacin
- Proziran, izdržljiv poklopac za lakšu kontrolu
- Poklopac sa mehanizmom za samootvaranje, za lakši pristup korpi
- Vodootporna kontrolna tabla prilagođena korisniku, sa naprednim funkcijama
- Elektronski tajmer sa 3 fiksna ciklusa – 60/120/180 sekundi
- Sistem detekcije raspodele težine (VCS) za sprečavanje vibracija jedinice
- Mehanizam za samozaključavanje kako bi se osiguralo da je korpa pravilno pričvršćena pre početka ciklusa
- Sigurnosni mehanizam kočionog sistema: omogućava korpi da se zaustavi čim se poklopac otvori
- Indikator za otvoren poklopac
| Dimenzije (ŠxDxV) | 540x750x815 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 550 W |
| Kapacitet jednog ciklusa | do 12 kg lisnatog povrća |
| Kapacitet | 240-720 kg/h |
| Kontrola | motorna kočnica, tasteri sa IP65 zaštitom, soft tasteri |
| Tajmer | 60/120/180 sekundi |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Otpadna voda | Ø 40 mm |
| Opcionalna dodatna oprema | dodatna korpa |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 52 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Sammic S.L. Spain |
Slični proizvodi …
Spinner za salatu Sammic ES-100
Brza, tiha, jednostavna za upotrebu i bezbedna, komercijalna centrifuga za salatu, dizajnirana da efikasno osuši do 6 kg zelene salate po ciklusu pri maksimalnoj brzini od 900 obrtaja u minuti.
- do 6 kg u ciklusu
- 120-360 kg/h
- 3 vremenska ciklusa (60-120-180 sekundi)
- 2-brzine okretanja korpe 350/950 rpm
- Prenosiva mašina - na točkovima sa zaključavanjem
*Napomena: mašina nije namenjena za pranje povrća - samo za sušenje lisnatog povrća
Povezani proizvodi
Mašina za pranje tanjira sa depuratorom Elframo D 45 DGT ADD PS
Giorik ST30 Hi-Touch Salamander
GIORIK Hi-Touch broj 1 u gastronomiji - najbolji kuhinjski salamander.
Salamanderi pružaju merljive uštede troškova i optimizuju radno vreme
- Visoko efikasni grejni elementi dostižu radnu temperaturu u rekordnom vremenu.
- Do 79% uštede energije
- Skraćeno vreme čišćenja i održavanja
- Usmereno dejstvo bez rasipanja toplote
Salamanderi su otvoreni uređaji koji generišu toplotu, odozgo na dole, pomoću specijalno dizajniranih grejača, smeštenih u gornji deo uređaja koji je pokretan po vertikalnoj osi, te omogućava povećanje ili smanjenje razmaka od hrane do izvora toplote u zavisnosti od načina pripreme hrane.
Salamander je idealan uređaj za gratiniranje, zagrevanje, grilovanje, tostiranje ...
grejna površina 1/1 GN

