Spinner za salatu Sammic ES-100
2.519 € Originalna cena je bila: 2.519 €.2.141 €Trenutna cena je: 2.141 €. cena bez PDV-a
Brza, tiha, jednostavna za upotrebu i bezbedna, komercijalna centrifuga za salatu, dizajnirana da efikasno osuši do 6 kg zelene salate po ciklusu pri maksimalnoj brzini od 900 obrtaja u minuti.
- do 6 kg u ciklusu
- 120-360 kg/h
- 3 vremenska ciklusa (60-120-180 sekundi)
- 2-brzine okretanja korpe 350/950 rpm
- Prenosiva mašina – na točkovima sa zaključavanjem
*Napomena: mašina nije namenjena za pranje povrća – samo za sušenje lisnatog povrća
Sammic profesionalna centrifuga za salatu, suši zelenu salatu i ostalo lisnato povrće za samo 1-3 minuta zahvaljujući velikoj brzini (900 obrtaja u minuti), obezbeđujući dobar kvalitet osušenog proizvoda.
Centrifuga sa snažnim trofaznim motorima, kontrolisanim visokopouzdanim elektronskim varijatorom brzine i inverterom koji omogućava da se sušara za salatu poveže na monofazno električno napajanje (230VAC).
- Konstrukcija od nerđajućeg čelika
- Lagana korpa od nerđajućeg čelika koja se može ukloniti
- Kompaktna geometrija: lako se uklapa ispod konvencionalnih standardnih radnih ploča (665h mm)
- Mašina na točkićima koji omogućavaju rukovaocu da premešta jedinicu po kuhinji i odloži ispod radne površine radi lakšeg skladištenja
- Proziran, izdržljiv poklopac za lakšu kontrolu
- Poklopac sa mehanizmom za samootvaranje, za lakši pristup korpi
- Vodootporna kontrolna tabla prilagođena korisniku, sa naprednim funkcijama
- Elektronski tajmer sa 3 fiksna ciklusa – 60/120/180 sekundi
- Sistem detekcije raspodele težine (VCS) za sprečavanje vibracija jedinice
- Mehanizam za samozaključavanje kako bi se osiguralo da je korpa pravilno pričvršćena pre početka ciklusa
- Sigurnosni mehanizam kočionog sistema: omogućava korpi da se zaustavi čim se poklopac otvori
- Indikator za otvoren poklopac
| Dimenzije (ŠxDxV) | 540x750x665 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 550 W |
| Kapacitet jednog ciklusa | do 6 kg lisnatog povrća |
| Kapacitet | 120-360 kg/h |
| Kontrola | motorna kočnica, tasteri sa IP65 zaštitom, soft tasteri |
| Tajmer | 60/120/180 sekundi |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Otpadna voda | Ø 40 mm |
| Opcionalna dodatna oprema | dodatna korpa |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 48 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Sammic S.L. Spain |
Slični proizvodi …
Spinner za salatu Sammic ES-200
Brza, tiha, jednostavna za upotrebu i bezbedna, komercijalna centrifugalna sušara za salatu, dizajnirana da efikasno osuši do 12 kg zelene salate po ciklusu pri maksimalnoj brzini od 900 obrtaja u minuti.
- do 12 kg u ciklusu
- 240-720 kg/h
- 3 vremenska ciklusa (60-120-180 sekundi)
- 2-brzine okretanja korpe 350/950 rpm
- Prenosiva mašina - na točkovima sa zaključavanjem
*Napomena: mašina nije namenjena za pranje povrća - samo za sušenje lisnatog povrća
Povezani proizvodi
Giorik CG740E gasni šporet sa elektro rernom
Profesionalni plinski šporet 4 gorionika sa rernom na struju - serija 700
- upresovana gornja ploča debljine 1,2 mm
- 4 gorionika
- 2x 4 kW + 2x 8 kW
- pilot plamen
- u slučaju gašenja plamena prekida se dovod gasa
Električna statička rerna
- GN 2/1 6kW
- termostatska kontrola 100-330°C
- 4 pozicije kontrole grejača
- sigurnosni termostat
- svetlosni indikator zagrejanosti rerne
Električni kazan Giorik PEI705 50LT
Kuhinjski električni kazan kapaciteta 50 litara – indirektno grejanje
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 1”½
SIRMAN Canova 300 mesoreznica
Profesionalna kuhinjska mesoreznica prečnika noža 300 mm
- zaobljeno kućište bez oštrih ivica
- kućište od aluminijumske legure
- jaka i kompaktna struktura
- bešumni motor sa pojačanim ventilirajućim hlađenjem
- prenos kaiš u zatvorenom prostoru
- klizač sa smopodmazivanjem
- zaštitna guma na krajevima klizača - odbojnici
- distancer odrezaka izrađen od nerđajućeg čelika
- donji poklopac - zaštita motora
- ugrađen oštrač noža

