Mašina za pranje čaša Elframo BD 47 VE ADD PS
2.335 € cena bez PDV-a
Profesionalna mašina za čaše sa depuratorom i pumpom za izbacivanje vode
korpa pranja 400×400 mm
Elframo ELECTRONIC VE serija
Mogućnost konekcije na toplu vodu 50-60°C
- Integrisan omekšivač vode u mašini za pranje čaša – depurator
- Integrisana pumpa za izbacivanje otpadne vode – za odvod u zidu
- Struktura mašine INOX AISI 304
Profesionalna mašina za čaše sa depuratorom i pumpom za izbacivanje vode
korpa pranja 400×400 mm
Elframo ELECTRONIC VE serija
Mogućnost konekcije na toplu vodu 50-60°C
- Integrisan omekšivač vode u mašini za pranje čaša – depurator
- Integrisana pumpa za izbacivanje otpadne vode – za odvod u zidu
- Struktura mašine INOX AISI 304
- Filteri u depozitu
- LED displej sa simbolima
- 4 ciklusa pranja sa mogućnošću programiranja dužine ciklusa, temperature pranja i ispiranja
- Opcije pranja sa hladnim ispiranjem, sanitacijom i ECO funkcijom
- SOFTSTART za pranje čaša
- Informacije o ciklusu, statusu, greškama u radu
- Ruke pranja i ispiranja nerđajućeg čelika
- Elementi grejanja rezervoara i bojlera od legure Incoloy 800
- Ispiranje uvek na zadatoj temperaturi
- Toplotna izolacija bojlera i tanka
- Stranice i vrata termoizolovani – double skin
- Jednostavno uklanjanje svih komponenti rezervoara, bez upotrebe alata
- Peristaltički dozer tečnosti za ispiranje
- Peristaltički dozer deterdženta
| Dimenzije (ŠxDxV) | 460x530x700 mm |
|---|---|
| Korpa | 400×400 mm |
| Visina otvora | 299 mm |
| Napajanje | 400 VAC |
| Ukupna snaga | 4,6 kW |
| Maksimalna angažovana snaga | 3,3 kW |
| Grejač bojlera | 3 kW |
| Grejač tanka | 1,3 kW |
| Pumpa pranja | 0,3 kW |
| Kapacitet bojlera | 4,5 litara |
| Kapacitet tanka | 11 litara |
| Ciklus pranja | mogućnost promene dužine ciklusa, 60/120/180/480 sekundi |
| Potrošnja vode po ciklusu | 2,5 litara |
| Doziranje deterdženta | ugrađena pumpica, podešavanje u kontrolnom panelu |
| Doziranje brilijantina | ugrađena pumpica, podešavanje u kontrolnom panelu |
| Materijal izrade kućišta | dupli zidovi – toplotna i zvučna izolacija, INOX AISI 304 |
| Ulazna voda konekcija | konekcija na vodu 30°-60° C, 3/4″ |
| Otpadna voda | Ø 32 mm, pumpa za izbacivanje vode |
| Opcionalna dodatna oprema | specijalne korpe za vinske čaše |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 46 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Elframo S.p.A Italy |
Slični proizvodi …
Mašina za pranje čaša Elframo BD 47 VE
Mašina za pranje čaša - 299 mm max visina pranja
400x400 mm korpa za čaše
Elframo ELECTRONIC VE serija
Mogućnost konekcije na toplu vodu 50-60°C
- LED displej
- 4 ciklusa pranja sa mogućnošću programiranja dužine ciklusa, temperature pranja i ispiranja
- SOFTSTART za pranje čaša
- Informacije o ciklusu, statusu, greškama u radu
- Ruke pranja i ispiranja nerđajućeg čelika
- Stranice i vrata termoizolovani - double skin
- Jednostavno uklanjanje svih komponenti rezervoara, bez upotrebe alata
Mašina za pranje čaša Elframo BD 47 VE BA
Mašina za pranje čaša podpultna sa pumpom ispiranja
Elframo TOP serija
Booster pumpa ispiranja - atmosferski bojler
Mogućnost konekcije na toplu vodu 50-60°C
- Struktura mašine INOX AISI 304
- Filteri u depozitu
- LED displej sa simbolima
- 4 ciklusa pranja sa mogućnošću programiranja dužine ciklusa, temperature pranja i ispiranja
- Opcije pranja sa hladnim ispiranjem, sanitacijom i ECO funkcijom
- SOFTSTART za pranje čaša
- Informacije o ciklusu, statusu, greškama u radu
- Ruke pranja i ispiranja nerđajućeg čelika
- Elementi grejanja rezervoara i bojlera od legure Incoloy 800
- Ispiranje uvek na zadatoj temperaturi
- Toplotna izolacija bojlera i tanka
- Stranice i vrata termoizolovani - double skin
- Jednostavno uklanjanje svih komponenti rezervoara, bez upotrebe alata
- Peristaltički dozer tečnosti za ispiranje
- Peristaltički dozer deterdženta
Mašina za pranje čaša sa BOOSTER pumpom za ispiranje - zagarantovano ispiranje na zadatoj temperaturi
Mašina za pranje čaša Elframo BD 46 DGT PS DD
Mašina za pranje čaša Elframo BE 40
Mašina za pranje čaša - podpultna.
korpa 400x400 mm
Za čaše maksimalne visine do 245 mm
Visoki rezultati pranja - niska cena održavanja
Elframo profesionalna mašina idealna za kafe barove, pabove i šankove restorana. Odlikuje se jednostavnošću upotrebe.
Kontrolni panel sa svega dva tastera - on/off prekidač i taster za startovanje ciklusa pranja čaša.
Jednostavnost izrade rezultira niskom cenom održavanja.
Osnovne karakteristike:
- Mašina za čaše ima ciklus pranja 2 minuta (120 sekundi)
- Ruke pranja i ispiranja od nerđajućeg čelika
- Ispiranje uvek na zadatoj temperaturi - HACCP standard
Mašina za čaše poseduje fabrički ugradjen dozer tečnosti za ispiranje
Povezani proizvodi
Profesionalni centrifugalni sokovnik Santos Juicer #50
Profesionalni centrifugalni sokovnik.
Santos® je svetski lider u proizvodnji komercijalnih sokovnika, sa 35 godina iskustva i stalnim usavršavanjem eksluzivnih patentiranih sistema koji će pružiti najbolju pouzdanost i efikasnost.
Tih i snažan ekstraktor sokova koji se koristi svuda gde su potrebni sokovi od svežeg voća i povrća: juice barovi, prodavnice zdrave hrane, hoteli, barovi, restorani ...
- Komercijalni sokovnik prilagođen intenzivnoj upotrebi zahvaljujući snažnom indukcionom motoru i njegovoj visokoj izlaznoj snazi
- Savršena filtracija: velika korpa sa vrlo finim sitom (0,5 mm) rezultat - visokokvalitetni sok
- Širok otvor (79,5 mm): nema potrebe za rezanjem jabuka, šargarepe, paradajza ...
- Savršeno tih: za pravljenje soka ispred kupca
- Sigurnost: Elektromotorna kočnica za zaustavljanje korpe prilikom otvaranja ručice + zaštitni mikroprekidači
- Ekskluzivni Easy-clean ™ sistem: Odvojiva posuda, korpa i poklopac (nije potreban alat)
- Visina izliva: 200 mm, za sipanje soka direktno u čašu, teglu i posudu blendera
- Profesionalni sokovnik - učinak: do 100 l / h
SANTOS je francuski proizvođač profesionalne barske opreme sa najdužom garancijom u trajanju od 2 godine.
Scotsman ACM 57 AS ledomat 33 kg
Ledomat 33 kg proizvodnje za 24h.
- Depozit za led kapaciteta 12 kg
- Ergonomski dizajniran pristup depozitu za skladištenje leda
- Vrata depozita zahtevaju minimalni prostor (sistem "nestajanja" vrata)
- Proizvodi led oblika "medium gourmet" 20 grama kocka
- Ledomat sa "Agion" tehnologijom: sprečava razvoj mikroba i neprijatnih mirisa
- Otporno kućište ledomata od nerđajućeg čelika AISI 304
- Lako pristupačan ON-OFF prekidač na prednjem panelu ledomata
- Svetlosna indikacija rada ledomata - status rada, prijava greške, podsetnik za redovan servis
- Jednostavno čišćenje ledomata od kamenca - self clean system
- Vazdušno hlađenje kompresora - AS air system
Ledomat ACM57AS proizvodi led sa medium gourmet cube ugostiteljskom kockom težine 20 gr (~1.750 kockica leda dnevno).
Scotsman ACM 107 AS ledomat 50 kg
Ledomat 50 kg proizvodnje za 24h.
- Depozit za led kapaciteta 23 kg.
- Ergonomski dizajniran pristup depozitu za skladištenje leda.
- Vrata depozita zahtevaju minimalni prostor (sistem "nestajanja" vrata).
- Proizvodi led oblika „medium gourmet“ 20 grama kocka.
- Ledomat sa "Agion" tehnologijom: sprečava razvoj mikroba i neprijatnih mirisa.
- Otporno kućište ledomata od nerđajućeg čelika AISI 304.
- Lako pristupačan ON-OFF prekidač na prednjem panelu ledomata.
- Svetlosna indikacija rada ledomata - status faze u kojoj je ledomat, prijava eventualne greške u radu ledomata, dekalcifikacija ledomata.
- Jednostavno čišćenje ledomata od kamenca - self clean system.
- Elektronska kontrola rada ledomata: temperatura ambijenta i vode se menja tokom godine - sistem prati i koriguje parametre kako bi led koji proizvodi ledomat uvek bio isti.
- Vazdušno hlađenje kompresora - AS air system
Ledomat ACM107AS proizvodnje 50 kg leda na dan, sa medium gourmet cube ugostiteljskom kockom težine 20 gr (~2.500 kockica leda dnevno).

