Mašina za pranje čaša Elframo BD 46 DGT PS DD
2.184 € Originalna cena je bila: 2.184 €.1.966 €Trenutna cena je: 1.966 €. cena bez PDV-a
Mašina za čaše potpultna, sa pumpom za izbacivanje vode
- 400×400 korpa
- 285h max visina čaša
- Integrisani dozeri deterdženta i brilijantina
- Dupli zidovi – zvučna i termo izolacija
- Dva ciklusa pranja 60/120 sekundi
Mašina za čaše potpultna, sa pumpom za izbacivanje vode
400×400 korpa
285h max visina čaša
Elframo TOP serija mašina za pranje čaša
Ispiranje hladnom vodom – dodatna opcija
Mogućnost konekcije na toplu vodu 50-60°C
- Soft tasteri
- Pumpa za izbacivanje vode – ukoliko odvod nije u podu
- Struktura mašine INOX AISI 304
- Filteri u depozitu
- 2 ciklusa pranja 60/120 sekundi
- Podešavanje temperature pranja i ispiranja
- SOFTSTART za pranje čaša
- Ruke pranja i ispiranja nerđajućeg čelika
- Elementi grejanja rezervoara i bojlera od legure Incoloy 800
- Ispiranje uvek na zadatoj temperaturi
- Toplotna izolacija bojlera i tanka
- Stranice i vrata termoizolovani – double skin
- Jednostavno uklanjanje svih komponenti rezervoara, bez upotrebe alata
- Dozer tečnosti za ispiranje
- Peristaltički dozer deterdženta
- Mašina za čaše – korpa 400×400 mm i maksimalnom visinom pranja 285 mm.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 460x530x700 mm |
|---|---|
| Korpa | 400×400 mm |
| Visina otvora | 285 mm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Ukupna snaga | 4,6 kW |
| Maksimalna angažovana snaga | 3,3 kW |
| Grejač bojlera | 3 kW |
| Grejač tanka | 1,3 kW |
| Pumpa pranja | 0,27 kW |
| Kapacitet bojlera | 4,5 litara |
| Kapacitet tanka | 11 litara |
| Ciklus pranja | 60/120 sekundi |
| Potrošnja vode po ciklusu | 2,5 litara |
| Doziranje deterdženta | ugrađena pumpica |
| Doziranje brilijantina | ugrađena pumpica |
| Materijal izrade kućišta | dupli zidovi – toplotna i zvučna izolacija, INOX AISI 304 |
| Ulazna voda konekcija | konekcija na vodu 30°-60° C, 3/4″ |
| Otpadna voda | pumpa za izbacivanje vode, Ø 32 mm |
| Opcionalna dodatna oprema | dodatne korpe za pranje, specijalne korpe za vinske čaše |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 46 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Elframo S.p.A Italy |
Slični proizvodi …
Mašina za pranje čaša Elframo BD 47 VE
Mašina za pranje čaša - 299 mm max visina pranja
400x400 mm korpa za čaše
Elframo ELECTRONIC VE serija
Mogućnost konekcije na toplu vodu 50-60°C
- LED displej
- 4 ciklusa pranja sa mogućnošću programiranja dužine ciklusa, temperature pranja i ispiranja
- SOFTSTART za pranje čaša
- Informacije o ciklusu, statusu, greškama u radu
- Ruke pranja i ispiranja nerđajućeg čelika
- Stranice i vrata termoizolovani - double skin
- Jednostavno uklanjanje svih komponenti rezervoara, bez upotrebe alata
Mašina za pranje čaša Elframo BD 47 VE BA
Mašina za pranje čaša podpultna sa pumpom ispiranja
Elframo TOP serija
Booster pumpa ispiranja - atmosferski bojler
Mogućnost konekcije na toplu vodu 50-60°C
- Struktura mašine INOX AISI 304
- Filteri u depozitu
- LED displej sa simbolima
- 4 ciklusa pranja sa mogućnošću programiranja dužine ciklusa, temperature pranja i ispiranja
- Opcije pranja sa hladnim ispiranjem, sanitacijom i ECO funkcijom
- SOFTSTART za pranje čaša
- Informacije o ciklusu, statusu, greškama u radu
- Ruke pranja i ispiranja nerđajućeg čelika
- Elementi grejanja rezervoara i bojlera od legure Incoloy 800
- Ispiranje uvek na zadatoj temperaturi
- Toplotna izolacija bojlera i tanka
- Stranice i vrata termoizolovani - double skin
- Jednostavno uklanjanje svih komponenti rezervoara, bez upotrebe alata
- Peristaltički dozer tečnosti za ispiranje
- Peristaltički dozer deterdženta
Mašina za pranje čaša sa BOOSTER pumpom za ispiranje - zagarantovano ispiranje na zadatoj temperaturi
Mašina za pranje čaša Elframo BD 46 DGT DD
Mašina za pranje čaša Elframo BD 47 VE ADD PS
Profesionalna mašina za čaše sa depuratorom i pumpom za izbacivanje vode
korpa pranja 400x400 mm
Elframo ELECTRONIC VE serija
Mogućnost konekcije na toplu vodu 50-60°C
- Integrisan omekšivač vode u mašini za pranje čaša - depurator
- Integrisana pumpa za izbacivanje otpadne vode - za odvod u zidu
- Struktura mašine INOX AISI 304
Povezani proizvodi
Metalcarrelli 2457 kanta sa pedalom 90 litara
Santos Brushless Blender #62
Blender profesionalni - Santos Brushless Blender #62 je idealan uređaj za juice barove, kafiće, lance brze hrane, hotele ...
Pravi bilo koje koktele, smoothie napitke, milkshake, granite, ledene kafe, zahvaljujući svojih 30 unapred programiranih recepata.
Prvi blender na svetu opremljen motorom bez četkica, što predstavlja revoluciju na tržištu blendera.
Za razliku od univerzalnih motora, on nema karbonske četkice što mu daje dug životni vek i odličnu energetsku efikasnost.
Takođe je izuzetno tih u radu.
DUAL CRUSHING ACTION: Patentirana dvosmerna rotacija sečiva, jedinstvena na tržištu, savršena za sva smrznuta pića. Nova oštrica i novi programi „Dual Crushing Action“ okrećući se u oba smera, drobe i mešaju bilo koju vrstu sastojaka za nekoliko sekundi: kockice leda, smrznuto voće ...
Vrlo tiho zahvaljujući novom transparentnom kućištu čaše blendera, zvučno izolovanom, motoru bez četkica i postolju za čašu otpornom na vibracije.
Jednostavan za upotrebu: 30 unapred programiranih ciklusa + mogućnost kreiranja sopstvenih recepata (besplatni softver + USB port).
SANTOS BLENDER # 62 se može koristiti u standardnoj verziji ili u DROP IN verziji (ugradnja u radni pult).
Isporučuje se sa polikarbonatnom čašom: gradacija 1,4 l (48 oz), maks. zapremina 2,4 l (81 oz).
- 2- kraki titanijumski noževi
- LCD displej
- 5 programiranih touch tastera + PULSE taster
- 30 programa rada
- USB priključak za programiranje rada
- Mogućnost ugradnje u radnu površinu DROP IN
- Sigurnosne zaštite
Santos Juicer #28 centrifugalni sokovnik
Centrifugalni sokovnik profesionalni - cedilica voća i povrća.
Santos® je svetski lider u proizvodnji komercijalnih sokovnika, sa 35 godina iskustva i stalnim usavršavanjem eksluzivnih patentiranih sistema koji će pružiti najbolju pouzdanost i efikasnost.
Jednostavna priprema soka ubacivanjem celih plodova u mašinu.
- Komercijalni sokovnik prilagođen intenzivnoj upotrebi zahvaljujući snažnom indukcionom motoru i njegovoj visokoj izlaznoj snazi
- Savršena filtracija: velika korpa sa vrlo finim sitom (0,5 mm) rezultat - visokokvalitetni sok
- Otvor za ubacivanje voća i povrća Ø 68 mm
- Savršeno tih: indukcioni motor
- Sigurnost: Elektromotorna kočnica za zaustavljanje korpe prilikom otvaranja ručice
- Visina izliva: 222 mm, za sipanje soka direktno u čašu, teglu i posudu blendera
- Učinak: do 100 l/h
Centrifugalni profesionalni sokovnik:
- Sve vrste voća i povrća pretvara u sok.
- Pogodan za pripremu sosova i potaža.
- Kontejner sa zadnje strane za voćnu pulpu.
- Jednostavno pranje i održavanje.
SANTOS je francuski proizvodjač profesionalne barske opreme sa najdužom garancijom:
- 2 godine na uredjaj
- 5 godina na motor
Profesionalni centrifugalni sokovnik Santos Juicer #50
Profesionalni centrifugalni sokovnik.
Santos® je svetski lider u proizvodnji komercijalnih sokovnika, sa 35 godina iskustva i stalnim usavršavanjem eksluzivnih patentiranih sistema koji će pružiti najbolju pouzdanost i efikasnost.
Tih i snažan ekstraktor sokova koji se koristi svuda gde su potrebni sokovi od svežeg voća i povrća: juice barovi, prodavnice zdrave hrane, hoteli, barovi, restorani ...
- Komercijalni sokovnik prilagođen intenzivnoj upotrebi zahvaljujući snažnom indukcionom motoru i njegovoj visokoj izlaznoj snazi
- Savršena filtracija: velika korpa sa vrlo finim sitom (0,5 mm) rezultat - visokokvalitetni sok
- Širok otvor (79,5 mm): nema potrebe za rezanjem jabuka, šargarepe, paradajza ...
- Savršeno tih: za pravljenje soka ispred kupca
- Sigurnost: Elektromotorna kočnica za zaustavljanje korpe prilikom otvaranja ručice + zaštitni mikroprekidači
- Ekskluzivni Easy-clean ™ sistem: Odvojiva posuda, korpa i poklopac (nije potreban alat)
- Visina izliva: 200 mm, za sipanje soka direktno u čašu, teglu i posudu blendera
- Profesionalni sokovnik - učinak: do 100 l / h
SANTOS je francuski proizvođač profesionalne barske opreme sa najdužom garancijom u trajanju od 2 godine.

